DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 22
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 22
 #925866  autor: manyaky
 15 maja 2017, 00:58
Virgin, wszystko płatne: https://virginmobile.pl/media/documents ... Mobile.pdf

I internet z PRZYMUSOWYM lejkiem???????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

A w Plusie i Virgin to samo co w Play: http://www.plus.pl/aktualnosci-i-komuni ... rwiec-2017
muddy pisze:A jednak da się! Orange pozamiatał.

Oczywiście obowiązuje FUP, ale warunki są nieskomplikowane:
"Czas przebywania danego numeru w Strefie 1 (czas zalogowania do sieci partnerów roamingowych) oraz korzystanie z usług są przez nas monitorowane. Możemy naliczyć opłaty dodatkowe wskazane w pkt 16, jeżeli w okresie co najmniej 4 miesięcy Państwa numer telefonu przebywał w Strefie 1 co najmniej przez połowę tego okresu lub korzystają Państwo kolejno z wielu kart SIM w ramach roamingu."

Limity transmisji danych też dość wysokie, w Smart Planach LTE od 2 do 8 GB MIESIĘCZNIE!

Dokładny cennik: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 320996.pdf
Masz taki cennik dla oferty na kartę? /EDIT, już mam - będzie wg cennika, ale odebrane bez limitu

Orange bardzo ładnie się zachował.
Rogi pisze:Niby tak, ale to też jakaś ochrona dla opów przeciw nadużyciom, żebyś za dużo nie dzwonił za granicę.
Podobno to kolejny krok KE, jak się upora z roamingiem.
Kryniczanin pisze:Moim zdanie i tak operatorzy poszli super liberalnie.
Patrz, da się jeszcze bardziej liberalnie. I nie za 500zł, tylko 29zł (nju). :wink:
 #925867  autor: muchakk
 15 maja 2017, 02:02
Orange jak zwykle pokazało się z dobrej strony :)(PLAY standardowo ostatnio zaskakuje negatywnie). Pozamiatali jakby nie było. Ja to w chwili obecnej mam za 29zł netto miesiecznie all no limit i 4,63GB co miesiąc na transmisje w roamingu... Czego chcieć więcej :)

Tak swoją droga troche ich oferta straciła teraz sens. Kto weźmie w takiej sytuacji Orange BIZ Europejski :)?
 #925869  autor: zielony71
 15 maja 2017, 07:55
Pomarańcza bardzo smacznie mnie zaskoczyła. Trochę niepokoi zapis, że każdy rabat pomniejsza pakiet danych w roamingu. Wszak Orange rabatami stoi ;-) Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu - które rabaty będą pomniejszały, a które nie. :-D
 #925877  autor: Remington
 15 maja 2017, 08:24
manyaky pisze:Virgin, wszystko płatne: https://virginmobile.pl/media/documents ... Mobile.pdf

I internet z PRZYMUSOWYM lejkiem???????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Lejek mają w Cenniku, tak było poprzednio, więc to nie zmiana. Zastanawia natomiast naliczanie opłat za net bez żadnego FUP-a, choć w cenniku krajowym net jest za free.
muchakk pisze:Tak swoją droga troche ich oferta straciła teraz sens. Kto weźmie w takiej sytuacji Orange BIZ Europejski :)?
Ten kto potrzebuje rozmów z Polski do UE.
 #925880  autor: macc
 15 maja 2017, 08:28
może ktoś zrobić zestawienie w formie tabelki który operator jak cennikowo podchodzi do roamingu
 #925881  autor: slider02
 15 maja 2017, 08:36
muchakk pisze:Ja to w chwili obecnej mam za 29zł netto miesiecznie all no limit i 4,63GB co miesiąc na transmisje w roamingu... Czego chcieć więcej :)
Ciekawe czy "Im dłużej tym lepiej" będzie działało z tymi pakietami w roamingu. :)
 #925904  autor: RafRafRaf
 15 maja 2017, 09:57
To mnie Orange miło zaskoczył. T-Mobile bez zaskoczenia, raczej tego można było się spodziewać. Reszta to się "popisała", mając klientów za idiotów.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 #925905  autor: piotrzet
 15 maja 2017, 10:00
Najlepsze oferty ma kolejno Orange i T-Mobile plus i play 100 lat za murzynami. Ciekaw jestem czy Orange tego nie zmieni jak ludzie zaczną z tego korzystać tak jak zrobił to T-Mobile w taryfach biznes moim zdaniem odbieranie powinno być u każdego nolimits a wychodzące po jakieś 400 min na miesiąc a nie na cały rok.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #925908  autor: MyszkaMiki
 15 maja 2017, 10:05
muddy pisze:Pozostał jeszcze jeden paradoks, niezauważony przez UE. Korzystając z Orange'owego no limit przebywając w Niemczech mam no-limit do Niemiec. Przebywając w Polsce - muszę płacić 2 zł za minutę...
O czym piszesz? Za co 2 zl zapłacisz dzwoniąc z Polski do...?
 #925909  autor: muchakk
 15 maja 2017, 10:16
Kolega tutaj miał na myśli, że będąc w roamingu działa normalnie nolimit z naszej oferty do całej UNII, ale jak jesteś w Polsce to już to tak nie wygląda i za połączenie np. do Niemiec zapłacisz ~2zł.
 #925913  autor: muchakk
 15 maja 2017, 10:27
No tak, przecież dokładnie to napisałem...
 #925916  autor: muddy
 15 maja 2017, 10:35
Tak, połączenie z Polski na niemiecki numer stacjonarny: 2,07 zł, na komórkowy: 2,50 zł. Wystarczy jednak przekroczyć granicę i opłata znika :-)
Oczywiście to jest off-topic, na razie świętujmy roaming ;-)

MM
 #925917  autor: MyszkaMiki
 15 maja 2017, 10:41
A jak będzie wyglądać rozmowa z Polski np Plush bez limitu na Orange bez limitu i odwrotnie.
 #925918  autor: muchakk
 15 maja 2017, 10:53
Tak jak w kraju pod warunkiem, ze plush bedzie w polsce, a Orange w roamingu. Z Orange w roamingu do plusha w kraju też będzie normalnie. Wszystko się komplikuje jak kartą w roamingu staje się karta plusa.
 #925924  autor: MyszkaMiki
 15 maja 2017, 11:12
Ja zielona jestem w tej telekomunikacji, więc mi wybaczcie infantylne pytania ;).Zakładając, że zdecyduję się na abo. z Orange w Polsce i wyjeżdżam do pracy w DE, to przebywając tam będę mogła dzwonić i smsować na nr komórkowe i stacjonarne w DE nie ponosząc dodatkowych kosztów?
 #925926  autor: muchakk
 15 maja 2017, 11:20
Tak, mając telefon w Orange będziesz mogła w roamingu dzwonić do całej UNII tak jak w Polsce i do Ciebie z polski będą dzwonić tak jakbyś byla w kraju. Musisz jednak pamiętać, że telefon w okresie 4 miesięcy chociaz 2 miesiące musi byc zalogowany w kraju. Inaczej operator może zacząć Ci naliczać opłaty według cennika, ale o tym zostaniesz odpowiednio wczesniej poinformowana.

Więc jak jest to praca sezonowa na np. 2 miesiące to ta oferta jest bardzo fajna.

Problem może powstać jak weźmiesz nowe ABO i od razu pojedziesz z nim na długi okres zagranicę.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2017, 11:20 przez muchakk, łącznie zmieniany 1 raz.
 #925927  autor: bobix
 15 maja 2017, 11:20
Tak. Tylko Orange na pewno będzie weryfikował czy aby na pewno Twój numer nie jest tam zalogowany na stałe. Poza tym pamiętaj że ktoś z numeru w DE będzie do ciebie dzwonił na numer PL.
 #925929  autor: MyszkaMiki
 15 maja 2017, 11:25
Abonamentu w Orange jeszcze nie mam. Do pracy wyjeżdżam na 3-4 miesiące i 1 miesiąc przerwy w Polsce.Dziękuję Panowie za informację.Trzeba będzie poczekać aż inni operatorzy odniosą się do propozycji Orange.
  • Strona 5 z 22
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 22
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 22