DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
  • Strona 19 z 23
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 23

 #396306  autor: radar77
 30 mar 2010, 12:48
aree1987 pisze:Najlepiej do rzecznika zgłosić.. Dodadzą Wasze nr do tych z wyższym priorytetem i po problemie. ;)

Czyli są jak zwykle równi i równiejsi. Zgłosiłem z 10 numerów rodziny i znajomych. Ciekawe czy coś z tym zrobią.

--
pozdrawiam
radar77

 #396311  autor: byrrt
 30 mar 2010, 13:16
aree1987 pisze:Najlepiej do rzecznika zgłosić.. Dodadzą Wasze nr do tych z wyższym priorytetem i po problemie. ;)
Zgłaszałem, reklamowałem pisałem.. Nic nie dodali...

Obrazek

 #396314  autor: KamaZ
 30 mar 2010, 13:44
tiger93 pisze:I stało się :wink: . Wreszcie w Kaliszu Play poprawił działanie roamingu Plusa. A dla niedowiarków krótki film wideo mojego autorstwa http://www.youtube.com/watch?v=-Eq4Y5BdE8E
Zgłaszałeś problem występujący na Twoim numerze? Ja na moim i siostry zgłosiłem do Play4you2 i problemu nie ma. Dzisiaj byłem w miejscu gdzie Play ma 2 kreski zasięgu a Plus max. Ustawiłem ręcznie Play i 2 kreski 3 czasami zmieniłem na automatyczne chwila i już mam max na zasięgu Plusa. Jest tak jak powinno być. W domu mam w obu sieciach zasięg pełny i loguje się na tych dwóch numerach bez problemu. Za to na numerze, którego nie zgłaszałem nadal jest problem. Wskakuje do Plusa po kilkukrotnej próbie i oczywiście "Brak dostępu do sieci". Sprawdź może na innym numerze jak to wygląda.

Co do Gruszki i jego testu chyba nie wypadł za dobrze skoro przez ponad tydzień nic o tym nie pisze.

 #396321  autor: Andrzej24
 30 mar 2010, 14:19
Niech mnie ktoś oświeci i napisze jak zgłosić swój nr do Play4you2 aby problem z nikł. Poprzez stronę www Play mi nie przyjmują zgłoszenia, gdyż nie jestem zarejestrowany u nich. To znaczy nie mają moich danych osobowych. Jak na razie totalna olewka takich ludzi jak Ja, którzy mają Fresza bez rejestracji.
Z góry dzięki za pomoc

 #396342  autor: KamaZ
 30 mar 2010, 15:43
Andrzej24 pisze:Niech mnie ktoś oświeci i napisze jak zgłosić swój nr do Play4you2 aby problem z nikł. Poprzez stronę www Play mi nie przyjmują zgłoszenia, gdyż nie jestem zarejestrowany u nich. To znaczy nie mają moich danych osobowych. Jak na razie totalna olewka takich ludzi jak Ja, którzy mają Fresza bez rejestracji.
Z góry dzięki za pomoc
Wyślij do niego prywatną wiadomość. Jestem ciekaw czy będzie mógł pomóc skoro masz niezarejestrowany numer. W żadnej sieci oprócz Play nie robią problemu z tego powodu.

 #396346  autor: radar77
 30 mar 2010, 15:57
KamaZ pisze:
Andrzej24 pisze:Niech mnie ktoś oświeci i napisze jak zgłosić swój nr do Play4you2 aby problem z nikł. Poprzez stronę www Play mi nie przyjmują zgłoszenia, gdyż nie jestem zarejestrowany u nich. To znaczy nie mają moich danych osobowych. Jak na razie totalna olewka takich ludzi jak Ja, którzy mają Fresza bez rejestracji.
Z góry dzięki za pomoc
Wyślij do niego prywatną wiadomość. Jestem ciekaw czy będzie mógł pomóc skoro masz niezarejestrowany numer. W żadnej sieci oprócz Play nie robią problemu z tego powodu.

A u mnie wiadomości nie wychodzą albo wychodzą po wielu godzinach. Siedzą w "do wysłania". Dziwne.

--
pozdrawiam
radar77

 #396347  autor: Claudec
 30 mar 2010, 16:01
Hmm, ja napisałem email do rzecznika Play i dzisiaj nie zaobserwowałem problemu "Brak dost. do sieci".
Reczynie wybierałem Plusa i też za pierwszym razem się zalogował...

 #396357  autor: byrrt
 30 mar 2010, 17:09
Claudec - odpisał Ci Gruszka? Bo ja wysłałem do niego maila 22.03 ale do dziś zero odzewu..

Obrazek

 #396362  autor: KamaZ
 30 mar 2010, 17:45
radar77 pisze:
KamaZ pisze:
Andrzej24 pisze:Niech mnie ktoś oświeci i napisze jak zgłosić swój nr do Play4you2 aby problem z nikł. Poprzez stronę www Play mi nie przyjmują zgłoszenia, gdyż nie jestem zarejestrowany u nich. To znaczy nie mają moich danych osobowych. Jak na razie totalna olewka takich ludzi jak Ja, którzy mają Fresza bez rejestracji.
Z góry dzięki za pomoc
Wyślij do niego prywatną wiadomość. Jestem ciekaw czy będzie mógł pomóc skoro masz niezarejestrowany numer. W żadnej sieci oprócz Play nie robią problemu z tego powodu.

A u mnie wiadomości nie wychodzą albo wychodzą po wielu godzinach. Siedzą w "do wysłania". Dziwne.
U mnie jest ok. Nie zauważyłem takiego problemu.

 #396365  autor: kuwejt
 30 mar 2010, 18:24
radar77 pisze:
KamaZ pisze:
Andrzej24 pisze:Niech mnie ktoś oświeci i napisze jak zgłosić swój nr do Play4you2 aby problem z nikł. Poprzez stronę www Play mi nie przyjmują zgłoszenia, gdyż nie jestem zarejestrowany u nich. To znaczy nie mają moich danych osobowych. Jak na razie totalna olewka takich ludzi jak Ja, którzy mają Fresza bez rejestracji.
Z góry dzięki za pomoc
Wyślij do niego prywatną wiadomość. Jestem ciekaw czy będzie mógł pomóc skoro masz niezarejestrowany numer. W żadnej sieci oprócz Play nie robią problemu z tego powodu.

A u mnie wiadomości nie wychodzą albo wychodzą po wielu godzinach. Siedzą w "do wysłania". Dziwne.
Wychodzą, wychodzą! Będą w tym folderze dopóki odbiorca ich nie odczyta...

Audyt UX, www i SM
Szukasz pomysłu na prezent?
Satysfakcja użytkownika na FB

 #396412  autor: Jedrker
 30 mar 2010, 21:55
kuwejt pisze:Wychodzą, wychodzą! Będą w tym folderze dopóki odbiorca ich nie odczyta...
bzdura, skoro wiadomości siedzą w folderze do wysłania, to sieć ma problem z jej dostarczeniem :P
Co to za herezje?
dobrze powiedziane :)

 #396418  autor: kowcio
 30 mar 2010, 22:04
Jedrker pisze:kuwejt napisał/a:
Wychodzą, wychodzą! Będą w tym folderze dopóki odbiorca ich nie odczyta...

bzdura, skoro wiadomości siedzą w folderze do wysłania, to sieć ma problem z jej dostarczeniem :P
Tutaj mowa o PW na naszym forum...

Poza tym już nie róbmy OT,

 #396443  autor: Claudec
 30 mar 2010, 23:06
byrrt pisze:Claudec - odpisał Ci Gruszka? Bo ja wysłałem do niego maila 22.03 ale do dziś zero odzewu..
Nie odpisał, ale problemu już nie mam ;)

 #396462  autor: tiger93
 31 mar 2010, 01:04
KamaZ pisze:Zgłaszałeś problem występujący na Twoim numerze? Ja na moim i siostry zgłosiłem do Play4you2 i problemu nie ma. Dzisiaj byłem w miejscu gdzie Play ma 2 kreski zasięgu a Plus max. Ustawiłem ręcznie Play i 2 kreski 3 czasami zmieniłem na automatyczne chwila i już mam max na zasięgu Plusa. Jest tak jak powinno być. W domu mam w obu sieciach zasięg pełny i loguje się na tych dwóch numerach bez problemu. Za to na numerze, którego nie zgłaszałem nadal jest problem. Wskakuje do Plusa po kilkukrotnej próbie i oczywiście "Brak dostępu do sieci". Sprawdź może na innym numerze jak to wygląda.
Kompletnie nic nie zgłaszałem a kartę mam Play Fresh

http://www.speedtest.net/result/2572992339.png

 #396469  autor: sh4rkyq
 31 mar 2010, 07:30
Mam zamiar przenieść się do Play, czytam o tym wszystkim, kupiłem sobie tymczasowo Play Fresh i zrobiłem kilka testów. Trzy dni maglowałem przełączanie ręczne, automatyczne..
Ogólnie ręcznie do Plusa wbijało się maksymalnie przy drugim podejściu. z Automatu byłem bez zasięgu 1 minute (Play -> Plus). Wczoraj wieczorem wbijałem się ręcznie 3x i za każdym razem po 3 sekundach się udawało..

Zamiast pendrive - dysk internetowy - www.dropbox.dtx.pl

 #396471  autor: radar77
 31 mar 2010, 07:43
Claudec pisze:
byrrt pisze:Claudec - odpisał Ci Gruszka? Bo ja wysłałem do niego maila 22.03 ale do dziś zero odzewu..
Nie odpisał, ale problemu już nie mam ;)

Potwierdzam, nie mam już problemu na 2 numerach. Pozostałych zgłoszonych około 8 nie sprawdzałem.

--
pozdrawiam
radar77

 #396489  autor: KamaZ
 31 mar 2010, 10:04
tiger93 pisze:Kompletnie nic nie zgłaszałem a kartę mam Play Fresh
Bardzo dobra wiadomość. Może w końcu w całym kraju coś się ruszy.

 #396500  autor: tiger93
 31 mar 2010, 11:22
KamaZ pisze:Bardzo dobra wiadomość. Może w końcu w całym kraju coś się ruszy.
Jasne, że dobra ale nie ma jeszcze powodów do euforii. Zauważyłem, iż logowanie Play <>Plus najlepiej działa na stacji bazowej EGSM na budynku restauracji KFC (PL06). Spacerując miastem czasami pojawia się sieć PL16 (inny BTS Play ?) wtedy z automatu przerzuca mnie do Plusa ponieważ telefon nie może się tam zalogować. :|

 #396523  autor: Claudec
 31 mar 2010, 14:09
Zauważyłem że ostatnio jak telefon przełączy się na Plusa to długo potrafi na nim siedzieć, nawet jeśli w zasięgu jest przekaźnik Play.

 #396525  autor: ukefake
 31 mar 2010, 14:34
tiger93 pisze:sieć PL16 (inny BTS Play ?)
PL16 to mobyland, więc nic dziwnego że cię nie wpuściło.
  • Strona 19 z 23
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 23
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 23