DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
  • Strona 4 z 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23

 #387960  autor: nemo2009
 16 lut 2010, 14:33
Jedrker pisze:O dziwo moja rezygnacja pisemna z umowy zniknęła w zgłoszeniach na play24 :-D
Też złożyłem wypowiedzenie,ale w Germanosie.Na Play24 było 1 dzień,póżniej też zniknęło.Poszedłem do Germanosa złożyć drugie(szkoda pisać reklamacje)wypowiedzenie,to się ostało.Czy to jest przypadek?

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #387961  autor: play4you2
 16 lut 2010, 14:34
Panowie, zasypywanie mnie oskarżeniami, że wszystkim popsuł się telefon jest nie na miejscu. Ja po prostu podałem mozliwości, które mają na to też wpływ. Jak napisałem w jednym z moich postów, zgłosiłem to do technicznego i czekam na informacje. Jak tylko sam się dowiem o co chodzi to dam Wam znać. Proszę Was, czytajcie wszystkie moje posty, nie tylko te, które są na początku lub pasują do danej sytuacji. Ci, którzy mnie znają dłużej wiedzą doskonale, że nigdy "nie mydliłem Wam oczu". Jeżeli coś nie działa, to o tym mówię. Powtórzę raz jeszcze... Jak się dowiem o co chodzi, to Wam powiem.

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #387964  autor: krzysiekn
 16 lut 2010, 15:02
W Krakowie, od godzin południowych, na dwóch telefonach ręczne logowanie do Plusa działa w końcu OK - płynnie i za pierwszym razem.

Jak u was?

 #387967  autor: Rezo
 16 lut 2010, 15:12
Play4you2, chyba źle odebrałeś niektóre posty. Jestem pewny że osobom wypowiadającym w tym wątku się nie zależy na obwinianiu Ciebie za tę awarię, ale raczej na zwróceniu uwagi na fakt, że problem ten jest ważny i dotyczy dużej grupy użytkowników.
Miejmy nadzieję że technicy szybko się z nim uporają...
pozdrawiam :)

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #387976  autor: Pawrzes
 16 lut 2010, 15:43
W Warszawie nadal utrudnione ręczne logowanie do Plusa...

Pozdrawiam

 #387980  autor: user_delete19
 16 lut 2010, 15:51
U mnie już wszytko działa! :)

 #387981  autor: KamaZ
 16 lut 2010, 15:52
U mnie również bez zmian.

 #387991  autor: metpablo
 16 lut 2010, 16:04
Pawrzes pisze:W Warszawie nadal utrudnione ręczne logowanie do Plusa...
Potwierdzam, w trybie ręcznym trzeba wybierać Plusa 5-6 razy. Play4you2 - nikt Ciebie nie oskarża. Chociaż raz ściemniałeś - w sprawie niewiedzy o *111*1*1# ;-)

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #387992  autor: play4you2
 16 lut 2010, 16:08
metpablo pisze:Chociaż raz ściemniałeś - w sprawie niewiedzy o *111*1*1#
Ech, to była tajemnica, więc nie miałem wyjścia :P. Chyba nie obraziliście się na mnie za to :lol:.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #387994  autor: ms93
 16 lut 2010, 16:17
Ja sprawdzilem na dwa sposoby: sprobowalem sie zalogowac do Orange, po czym z powrotem do Plusa. Strasznie dlugo myslal, po czym "Karta SIM nie pozwala na polaczenia z wybrana siecia". W koncu dopiero restart mi pomogl. Probowalem tez w czasie podrozy, w przejsciu z Playa na Plusa - nie zrobil tego automatycznie, recznie udalo sie chyba za 3 czy 4 razem. W tym przypadku restart tez pomaga natychmiastowo (innym razem nie chcialo mi sie czekac na logowanie, wiec zrestartowalem i od razu zalapal). Przy logowaniu po wlaczeniu telefonu problemow nie ma.
Lokalizacja: Lelow, woj. slaskie (sam Plus)
Myszkow/Zarki, woj. slaskie (przejscie z Playa na Plusa)

 #387995  autor: amigo007
 16 lut 2010, 16:18
U mnie bez zmian ręczne logowanie do plusa możliwe dopiero za 5 razem. Miejscowość Kamień Pomorski województwo zachodniopomorskie. Sprawdzę jeszcze później jak to wygląda na trybie automatycznym po stracie zasięgu play.

 #387997  autor: McCm
 16 lut 2010, 16:25
Według wiadomości P4Y wszystko powinno być juz OK. Także sprawdzajcie :)

 #387998  autor: play4you2
 16 lut 2010, 16:30
Ok, sprawdzcie proszę, czy działa.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #388000  autor: Artur051
 16 lut 2010, 16:43
Sprawdziłem - dalej długo myśli i błąd sieci Płock <- na nokii 6020 a na 6220c logowanie trwa ponad 2 minuty

 #388001  autor: zik
 16 lut 2010, 16:43
W Tarnowie loguje się ręcznie do Plusa za pierwszym razem. Wygląda więc na to że jest OK. Nie wiem jak na trybie automatycznym, ale podejrzewam że skoro ręcznie nie ma już utrudnień to też powinno być OK.
P4U2 co było powodem? Awaria czy umyślne działanie? Nie muszę mówić jak taka sytuacja ma się do Waszych reklam z wszechobecnym zasięgiem - reklama jedno - praktyka drugie. Jeśli było to celowe blokowanie/opóźnianie dostępu do Plusa to gratuluję debilnego podejścia do abonentów :)
Pozdrawiam, grunt że już jest OK

 #388002  autor: user_delete10
 16 lut 2010, 16:43
U nie na wiosce pod Gliwicami zawsze jest na odwrót niż wszędzie.W święta i sylwka sieci działają raczej dobrze, u mnie są zablokowane i zajęte mimo,że to wieś. Tym razem z ciekawości zabawiłem się kartą z PF i jednak mam ten sam problem co cały kraj,a więc rzeczywiście coś w tym musi być skoro to przeszło aż domnie :-) . Na Motce V3 po 2 próbach przejścia na zasięg Plusa mam tylko ikonkę GPRSu,mogę na alarmowe zadzwonić,tzn. nie próbowałem ale na ekranie jest taki napis,jednak kolejna próba zalogowania ręcznego do Plusa,tzn. wybranie opcji szukania dostępnych sieci daje komunikat "sieć zajęta".Czekałem tak 2 razy nim tel.wrócił powtórnie do Playa 2G i 3 próba dała dopiero rezultat.

 #388003  autor: abramek92
 16 lut 2010, 16:45
Karta PF i iPhone 3G wywala z 2G jak i 3G Polkomtela. Co jakiś czas komunikat "Network Lost" Bez problemu loguje się do sieci P4.

 #388005  autor: Pawrzes
 16 lut 2010, 16:53
W Warszawie już logowanie do Plusa wróciło do normy - udaje się za pierwszym razem :-)

Pozdrawiam

 #388006  autor: Rezo
 16 lut 2010, 17:00
Wygląda na to, że awaria jest naprawiona. Sprawdziłem manualne wybieranie Plusa i wskoczyło od razu. Próby wykonywałem kilka razy na dwóch telefonach i dwóch numerach i za każdym razem telefony logowały się bezproblemowo do Plusa.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #388009  autor: play4you2
 16 lut 2010, 17:09
zik pisze:P4U2 co było powodem? Awaria czy umyślne działanie?
Szczerze powiedziawszy, nie było żadnej awarii. Nie mam szczegółów co było powodem. Powinno być ok. Jednak jest to jeszcze weryfikowane, więc jak komuś jeszcze nie działa, poczekajcie z tym chwilę. Nie ukrywam, że preferowane są wybory sieci Play w telefonie, jednak nie powinniście mieć kłopotów z wyborem Plusa, jeżeli tego sobie życzycie. Jak jest zasięg Play i Plus, to zdecydowanie telefon najpierw będzie się logował do Play i tego nie da się zmienić (przy ustawieniach automatycznych).

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.
  • Strona 4 z 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23