DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
  • Strona 5 z 23
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23

 #388011  autor: b@sho
 16 lut 2010, 17:23
play4you2 pisze:
zik pisze:P4U2 co było powodem? Awaria czy umyślne działanie?
Szczerze powiedziawszy, nie było żadnej awarii. Nie mam szczegółów co było powodem. Powinno być ok.
Dziękuje, właśnie odpowiedziałeś. Zauważyłem także, że sam nie umiesz czytać postów ze zrozumieniem. Nikt Ciebie człowieku o nic nie oskarżał. Zwrócili Tobie uwagę, że mijasz się z prawdą, w przypadku dotyczącym awarii terminali. Co do mydlenia, nie oszukujmy się, wystarczy spojrzeć kto Tobie płaci za "pomoc" na forach, dlatego będziesz trzymał stronę swojego pracodawcy, bo praca to rzecz święta. Swoją drogą super zagranie, pomagać tym którzy posiadają wiedzę i zagiąć ich się nie da, bo taki zwykły Kowalski dalej będzie musiał walczyć z Waszym OKiem. W P4 wszystkim ciężko wypowiedzieć proste słowo przepraszam i przyznać się do błędu. Szanujcie użytkowników, oni w przeciwieństwie do abonamentowców, tak jak szybko przyszli, to i mogą odejść.

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #388015  autor: play4you2
 16 lut 2010, 17:36
b@sho pisze:W P4 wszystkim ciężko wypowiedzieć proste słowo przepraszam i przyznać się do błędu. Szanujcie użytkowników, oni w przeciwieństwie od abonamentowców, tak jak szybko przyszli, to i mogą odejść.
Wybacz, ale jak rzeczywiście coś sie popsuje, daję o tym info i przepraszam w imieniu firmy. Myślę, że niektórzy użytkownicy by to potwierdzili. Zapewniam Cię, że szanujemy każdego, nie ważne czy to Użytkownik, czy Klient Abonamentowy. Co do rozminięcia się z prawdą, nie sądzę, abym się pomylił. Telefon, jak jest uszkodzony również może mieć wpływ na wybór sieci. W chwili gdy to pisałem, nie zgłaszałem jeszcze tej sprawy. Wspomniałem tylko o tym, że to też może być przyczyną takiej sytuacji. Niemniej jednak szanuję Twoje zdanie i jeżeli uważasz inaczej, to ok, jednak pozwól żee się z tym nie zgodzę.

Co do płatności, nigdy nie ukrywałem, że pracuję w Play, jednak nie oznacza to, że z tego powodu mam was okłamywać. Po prostu mówię, jaki jest stan faktyczny zgłaszanej sprawy. Mam nadzieję, że nikt nie czuje się urażony moimi wypowiedziami. Jeżeli tak jest, to przepraszam. Staram się Wam przekazywać na bieżąco wszystkie informacje o które mnie pytacie.


Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #388016  autor: muchakk
 16 lut 2010, 17:36
Robicie coś z siecią własną w Przemyślu? Od rana nie mam zasięgu 3G. Musiałem się logować do PLUS-a. Nokia 6220 CLassic zalogowała się bez zająknięcia, natomiast SE XPERiA X1 miała problemy i informowała cały czas, że karta nie może zostać zarejestrowana w wybranej sieci. Dopiero za około 20! razem się udało!

Pozdr.

 #388017  autor: play4you2
 16 lut 2010, 17:43
muchakk pisze:Robicie coś z siecią własną w Przemyślu?
Jak wspomniałem w innym temacie, od połowy stycznia są prowadzone na szeroką skalę prace modernizacyjne nadajników w całej Polsce. Wszystkim tym, którzy mają z tego powodu jakieś niedogodności chcę powiedzieć, że prawdopodobnie prace te zakończą się tak na początku marca. Przepraszam w imieniu firmy za powstałe utrudnienia. Prace te są prowadzone tylko i wyłącznie z myśla o Was, żeby jakość usług w sieci macierzystej była jeszcze lepsza.

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #388020  autor: kerim36
 16 lut 2010, 17:48
Bielsko-Biała, godz 17:44, nokia 6310i zalogowanie do plusa za 6 razem

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #388021  autor: osachorzow
 16 lut 2010, 17:54
W Chorzowie już ok, loguje się za pierwszym razem (chwilę trwa ale działa) - sprawdzone na dwóch simach w jednym telefonie.

 #388023  autor: DS
 16 lut 2010, 18:21
Wydaje mi się, że coś jest tu grubymi nićmi szyte. Dotąd uzywałem telefonu z Play, gdzie z Plusa permanentnie mnie wywalało (problemy z zalogowaniem do sieci pomijam). Przełożyłem kartę do tel. z Ery - nie wywaliło. Widać zatem, ze nawet przy ręcznych ustawieniach tel. z Play zawsze będzie rwał na Plusie, Era w tym wypadku jest bezstronna :lol:

Moja codzienność z Play:
- brak dost. do sieci
- problem z siecią
- obecnie niedostępne
- wybrać sieć?

A czym mnie dziś zaskoczy?

 #388033  autor: nemo2009
 16 lut 2010, 18:43
DS pisze:Widać zatem, ze nawet przy ręcznych ustawieniach tel. z Play zawsze będzie rwał na Plusie,
Tak to jest z telefonami brandowanymi.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #388046  autor: pirx
 16 lut 2010, 19:28
DS, czy ty jesteś inspirowany/sponsorowany przez kogoś czy tak sam z siebie?
O co ci z tym przełożeniem karty do telefonu ery? Logowałeś się z kartą Play używając telefonu ery do jakiej sieci i cię nie wywaliło? roaming krajowy w erze dla ciebie został uruchomiony? przestań tak piać na tą erą bo to żenujące...

 #388048  autor: ms93
 16 lut 2010, 19:34
Ja mam Galaxy co prawda z Play, ale z calkiem innym romem, ktory z Playem nie ma nic wspolnego. Ta hipoteze mozna wykluczyc.

 #388050  autor: DS
 16 lut 2010, 19:39
pirx pisze:DS, czy ty jesteś inspirowany/sponsorowany przez kogoś czy tak sam z siebie?
Tak, jestem sponsorowany przez samego dyrektora generalnego Ery.
pirx pisze:O co ci z tym przełożeniem karty do telefonu ery? Logowałeś się z kartą Play używając telefonu ery do jakiej sieci i cię nie wywaliło?
Jak napisałem powyżej, do sieci Plus.
pirx pisze:przestań tak piać na tą erą bo to żenujące...
Prawda boli czy jak?

Moja codzienność z Play:
- brak dost. do sieci
- problem z siecią
- obecnie niedostępne
- wybrać sieć?

A czym mnie dziś zaskoczy?

 #388052  autor: osachorzow
 16 lut 2010, 19:41
pirx, przeczytaj jeszcze raz (tym razem ze zrozumieniem) wypowiedź DS ;) Chodzi mu o to, że w telefonie kupionym w Erze, karta sim Play zalogowana do Plus nie jest przelogowywana na siłę do Play, tak jak to ma miejsce w przypadku telefonu kupionego w Play. Nie wiem skąd wyczarowałeś roaming krajowy Play w PTC ;)

 #388056  autor: zik
 16 lut 2010, 19:48
play4you2 pisze:
Szczerze powiedziawszy, nie było żadnej awarii. Nie mam szczegółów co było powodem. Powinno być ok. Jednak jest to jeszcze weryfikowane, więc jak komuś jeszcze nie działa, poczekajcie z tym chwilę. Nie ukrywam, że preferowane są wybory sieci Play w telefonie, jednak nie powinniście mieć kłopotów z wyborem Plusa, jeżeli tego sobie życzycie. Jak jest zasięg Play i Plus, to zdecydowanie telefon najpierw będzie się logował do Play i tego nie da się zmienić (przy ustawieniach automatycznych).

Pzdr.
Skoro nie była to awaria to wychodzi na to że ktoś chyba przedobrzył konfigurując sieć i maksymalnie utrudnił kartom SIM Play logowanie się do nie swojej sieci. Zapewne chodziło o koszt roamingu krajowego. Tylko że po primo nie macie wszędzie zasięgu więc pewnie kilkudziesięciu procentom abonentów utrudnliście korzystanie z telefonu pozostawiając ich całkowicie bez zasięgu gdy np. wyjechali poza zasięg Play a po drugie emitujecie teraz reklamę że macie ponad 99% zasięgu. A tu ledwo wyjeżdża ktoś z miasta i ani Playa (którego już nie ma) ani Plusa (który jest ale jakby go nie było). Grunt że wszystko wróciło do normy.
To że Play jest preferowany przy wyborze automatycznym to oczywiste, ale wkurzający może być fakt że telefon ledwo "widząc" sieć macierzystą (tak że rozmawiając z kimś można zrozumieć połowę tego co mówi) a mając w zasięgu full zasięg Plusa trzyma się uparcie własnej sieci dopóki zsięg nie zniknie całkowicie.
PS. Mniejszych awatarów już nie było? ;)

 #388064  autor: Marens
 16 lut 2010, 20:05
We Wrocławiu jest wszystko ok.

 #388067  autor: michal_1103
 16 lut 2010, 20:13
Na Podkarpaciu nadal problem z zalogowaniem do Plusa... Wskakuje za 4-5 razem.

 #388075  autor: play4you2
 16 lut 2010, 20:27
zik pisze:PS. Mniejszych awatarów już nie było?
No niestety, nie dało rady znaleść mniejszego :mrgreen:. Starałem się, ale ten był najmniejszy :mrgreen:. A tak poważnie, to na kwestię wyboru sieci w automatycznych ustawieniach nic już nie poradzę. Tak jest i to się nie zmieni. Co do konfiguracji sieci, niestety nie mam potwierdzonych wiadomości. W sprawie MTR, owszem, są to jakieś koszta, ale mając coraz więcej naszych nadajników, są one coraz mniejsze. Więcej nie powiem, gdyż zapewne się domyslacie dlaczego - tajemnica.

DS, mam takie pytanie, czy my jako sieć Play możemy coś dla Ciebie zrobić?? Oczywiście pytam się o aktualne sprawy, nie te, na które już otrzymałeś odpowiedzi. Rozumiem, że Możesz mieć jakieś kłopoty, jednak w Twojej miejscowości (wnioskuję tym razem że Wrocław od w-w i breslau) mamy bardzo dużo Abonentów i Użytkowników i nie są nam zgłaszane jakieś wybitne problemy lub awarie. Reasumując, wszystko działa. Czy w związku z tym możemy Ci jeszcze jakoś pomóc? Jakby co, to mi napisz w pw, co jest Twoim podstawowym problemem, to przeanalizuję sprawę i dam Ci odpowiedź. Wierzę, że przy odrobinie dobrej woli z każdej ze stron, możemy dojść do wspólnego zdania.

Pozdrawiam.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #388082  autor: madhunt3r
 16 lut 2010, 20:36
W Łodzi w pewnym sensie bez zmian, wcześniej łączył za 5-6 razem teraz załapał za pierwszym razem PLUSA, ale po jakiejś 1 minucie, ale ważne że szybciej.

 #388084  autor: Artur051
 16 lut 2010, 20:42
W Płocku dalej jest problem... za 3cim razem loguje dopiero.

 #388088  autor: Prezesek
 16 lut 2010, 21:00
Hmm zainteresował mnie ten temat i postanowiłem to sprawdzić... Dopiero za 3 razem telefon zalogował się do Plusa.. wcześniej komunikat "Błąd wyboru sieci" a zasięg mam bardzo dobry. Nadajnik mam niedaleko domu, sieć tez przeciążona nie jest...

 #388102  autor: trus1991
 16 lut 2010, 21:52
A ja dostałem odpowiedź od Play że mam oddać telefon na gwarancję, gdyż jest zepsuty. I poinformowała mnie Pani że są problemy techniczne na Play24 :D:D

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z
  • Strona 5 z 23
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23