DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #395592  autor: Jackedo1
 25 mar 2010, 22:05
Witam

Wielkimi krokami zbliża się okres intensywnej gry w piłkę nożną,a jako,że gram w amatorskim klubie (btw zapraszam na strone www.albatrosszufnarowa.futbolowo.pl) to poszukuje w miare wytrzymałych i fajnych korków. Cena to tak max.250zł. Zastanawiam się nad nike ctr360 libretto,adidas adinova no i najdroższy wariant adidas kaiser 5. Szczególnie interesują mnie te libretto bo są najtańsze,a wszędzie czytam,że są ze skóry. Jak u nich z trwałością? I jak się w nich gra? A może macie jakieś inne propozycje w tej cenie? Czekam na konkretne propozycje ;)


P.S. Jeśli zły dział to prosze moderatorów o przeniesienie tematu ;)

[scroll]W poszukiwaniu telefonu idealnego....[/scroll]

 #395602  autor: orson_dzi
 25 mar 2010, 22:42
Jackedo1 pisze:nike ctr360 libretto
Wyglądem przypominają mi stare, porządne Predatory Adidasa. Jeśli dorównują im wytrzymałością, to można by w ciemno brać. Ale nie wiem jak to w nich na dłuższą metę.

Drugich Adidasów nie kojarzę ale Kaisery są mocne.
Ogólnie we wszystkich Adidasach o takim klasycznym wyglądzie jak tutaj nie ma co się bać o wytrzymałość. Ludzie grają w nich po 2-3 lata i nie ma z nimi problemów.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)