DAJ CYNK
  • Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)
Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)

 #201479  autor: elrond
 11 lip 2007, 21:34
Moim zdaniem to nie jest humor przed duże "H" tylko paranoja przez duże "P". Radio Maryja przerodziło się w jakąś publiczną sektę. Nie chce mi sie wymieniać co dokładnie mi nie pasuje, ale jak słysze rydzyka (przez małe "r") i tą jego armię to sie nóż w kieszeni otwiera. :smt067

 #201483  autor: hettman
 11 lip 2007, 21:44
elrond pisze:Moim zdaniem to nie jest humor przed duże "H" tylko paranoja przez duże "P". Radio Maryja przerodziło się w jakąś publiczną sektę. Nie chce mi sie wymieniać co dokładnie mi nie pasuje, ale jak słysze rydzyka (przez małe "r") i tą jego armię to sie nóż w kieszeni otwiera.
-eee, nie badz taki zawziety na ojca dyra. :-D -"...always look on the bright side of life..." :smt026 :smt043 (w gruncie rzeczy o.dyro jest cool-taki :angel13: )

 #201530  autor: elrond
 11 lip 2007, 23:35
Taa jasne - słyszałem że w tej jego szkole medialnej mówią na niego Papa Dance :mrgreen:

hettman, spoko, ale wiesz jak słysze "Radio Maryja" albo jakiś jego synonim typu Rydzyk to mnie niestety ponosi :twisted: i wtedy nawet moje, zwykle sztywne zasady, ---> MÓJ AVATAR, przestają obowiazywać :mrgreen: