DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #1084650  autor: mikkel
 28 lis 2019, 13:13
Witam serdecznie.
Mam takie pytanko. Mam ofertę jak w temacie i przez cały czas miałem słabe prędkości netu (5 - 10 Mbps) na routerze huawei B618 z agregacją pasm. Oczywiście przez 2 lata odliczałem czas do końca umowy i już 3 miesiące temu wysłałem rozwiązanie umowy.

Numery zostaną wyłączone 5 grudnia czyli za tydzień a dokładnie tydzień temu internet "cudownie" dostał pałera i to w dwóch lokalizacjach. Jedna to pod Warszawą a druga to w Warszawie - Wierzbno na Mokotowie. Teraz bywa spokojnie 60 - 80Mbps a rano to ponad 100Mbps.

Czy to jest wycelowane we Mnie żebym przedłużył umowę? To bym obstawiał bo net przyspieszył w dwóch lokalizacjach czy jednak poprostu taki zbieg okoliczności?
Czy ma ktoś doświadczenie albo wiedzę na ten temat? Czy plej stosuje takie sztuczki?
 #1084656  autor: iphoneski
 28 lis 2019, 15:14
Kup kartę w kiosku i sprawdź prędkości w tych miejscach albo pożycz od kogoś telefon na chwilę i zrób test. Słyszałem już o akcjach w stylu szybki net na okres testowy a później padaka także specjalnie bym się nie zdziwił. Osobiście miałem w netii taki przypadek, że przez praktycznie cały czas trwania umowy nie można było spokojnie na Skype pogadać bo net padał co pół godziny i wracał po minucie. Po złożeniu wypowiedzenia magicznie się naprawiło i mogłem se gadać cały dzień bez zerwania.