DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

 #174522  autor: orB
 16 kwie 2007, 15:55
Mareczek pisze:
CYBER pisze:Czy ktoś może coś powiedzieć (z doświadczenia) o baterii w tej moece? Zajrzałem w specyfikację i widzę, że jest dość marna? Faktycznie jest tak beznadziejnie jeśli chodzi o czas rozmów i czuwania tego telefonu?
Niestety tak.
Może byś coś szerzej napisał?

Tak się składa że z tym telefonem mam do czynienia, setki osób z forum z mojego podpisu też i jakoś w większości bateria trzyma 3 do 5 dni, przy normalnym użytkowaniu. A w specyfikacji jest napisane dokładnie 13,3 dnia czuwania, więc może czas popracować nad czytaniem ze zrozumieniem ;)

 #174950  autor: MarCjaho
 17 kwie 2007, 19:23
orB pisze:Tak się składa że z tym telefonem mam do czynienia, setki osób z forum z mojego podpisu też i jakoś w większości bateria trzyma 3 do 5 dni, przy normalnym użytkowaniu.
No wlasnie "normalnym". Nie kazdy uzywa "normalnie" :P

 #175493  autor: JacekS
 19 kwie 2007, 16:58
orB pisze:O, mamy obrońcę uciśnionych To że jest dyslektykiem nie znaczy że może sobie pisać po chińsku! Uczyć się pisać bez patrzenia na klawiature(na to wskazywała liczba literówek) to można w notatniku, ale nie tutaj. Najciekawsze jest jednak to że drugiego posta napisał poprawnie myślę że OT wyczerpany.
Nie jestem obronca ucisnionych, ale jak np. widzisz jak czlowiek na wozku inwalidzkim nie moze wsiasc do autobusu to tez kazesz mu zasuwac o wlasnych silach do domu

 #175503  autor: przemek910
 19 kwie 2007, 17:19
orB napisał/a:
O, mamy obrońcę uciśnionych To że jest dyslektykiem nie znaczy że może sobie pisać po chińsku! Uczyć się pisać bez patrzenia na klawiature(na to wskazywała liczba literówek) to można w notatniku, ale nie tutaj. Najciekawsze jest jednak to że drugiego posta napisał poprawnie myślę że OT wyczerpany.

Nie jestem obronca ucisnionych, ale jak np. widzisz jak czlowiek na wozku inwalidzkim nie moze wsiasc do autobusu to tez kazesz mu zasuwac o wlasnych silach do domu
Co ma wspólnego Inwalidztwo z dysleksją?

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #175558  autor: RafalM
 19 kwie 2007, 21:53
Słuchajcie mały OT się zrobił. Co do dyslekcji powinien przed napisaniem posta sprawdzić go w Wordzie, lub chociaż ściągnąć FF z wbudowanym sprawdzaniem błędów. Wracając do tematu Motorola tworząc ten model odwaliła kawał dobrej roboty.

 #175900  autor: norz
 20 kwie 2007, 21:21
Tak się składa, że mam ten model Motoroli od roku i co jak co, ale bateria w tym telefonie zasługuje na pochwałę. Przy normalnym korzystaniu wytrzymuje mi 3-4 dni. Piszę bardzo dużo smsów i gram w gry java. Pozdro :mrgreen:

 #201012  autor: Sroq
 10 lip 2007, 18:12
No i po dość długim okresie przemyśleń, nabyłem telefon. Zacznę od kilku zauważonych faktów:
- stosunkowo ciężki - mnie konkretnie to nie przeszkadza
- fajny odtwarzacz mp3, który jednak po załadowaniu karty 1GB i około 50 utworów gubi się niesamowicie. Budowanie playlisty trwa wieki - dużo lepszy jest odpowiednik w javie.
- baaardzo wolne menu - chodzi głównie o przeglądanie dźwięków :( wielokrotnie przywieszał mi się przy wybieraniu melodii budzika... sprawia wrażenie, jakby nie mógł ogarnąć 400MB wrzuconych na kartę pamięci - szkoda

No właśnie - to są wady jakie zauważyłem

Trochę szkoda, że nie można bardziej interweniować w funkcje użytkowe telefonu (np jak w Siemensach tworzyc nowe foldery dostępne z menu itd)

Ogólnie telefon trochę "in minus" w moim odczuciu, ale mam nadzieję, ze ten pogląd się zmieni.

Motorola M3688, Nokia 3310 x2, Samsung C100, Siemens SL45i x2, Motorola T722i, Siemens C60, Nokia 3100, Siemens CX65, Moto E770v, Nokia 6630