DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #114307  autor: sq3cps
 16 paź 2006, 12:16
Do tego co napisałem wyżej chciałbym dodać, że opisane eksperymenty wykonywałem w pobliżu tego samego BTS'a w odstępach kilku sekund. Abonament mam dla indywidualnych.

 #114806  autor: Rokko
 18 paź 2006, 08:28
D@rio pisze: abonament to abonament. W wielu operacja w Polkomtelu klienci abon. a zwłaszza abon. biznes mają priorytet i są obsługiwanie w pierwszej kolejności.

Zresztą, słyszałem pogłoski że w Orange podobnie.
To pewne pieniadze placone co miesiac. Malo jest kart simplusow popow i taktakow pochowanych po szafach. Operatorzy dzieki abonamentom funkcjonuja.Szczegolnie tyczy sie to biznesowki, dlatego zawsze beda takich klientow traktowac pierwszoplanowo.

 #114807  autor: JacekS
 18 paź 2006, 08:36
A spróbujcie sprawdzć stan konta *100# ok 17:00, nie da rady, nie wiem czy sieć zapchana. Kurcze to jak z internetm najlepiej korzystać z komórek w nocy :D :D :mrgreen:

 #116474  autor: mistall
 24 paź 2006, 09:18
czy ja korzystam z innego plusa ? ;]. sprawdzasz to konto na łodzi podwodnej czy jak??

mistall

 #116636  autor: D@rio
 24 paź 2006, 18:54
mistall pisze:czy ja korzystam z innego plusa ? ;]. sprawdzasz to konto na łodzi podwodnej czy jak??
w różnych miejscowościach kraju mogą być różne problemy. A więc tutaj można dyskutować i polemizować. W sumie kraj jest podzielony. Nie na całej powierzchni kraju jest ten sam dostawca sprzętu jak i porównywalne obciążenie ;)

Obrazek

 #116825  autor: Rokko
 25 paź 2006, 08:47
Zgadzam sie z D@riem, moja mama mieszka w Łódzkim i przez 4 lata uzywania simplusa nie miała żadnych problemów.

 #116983  autor: oprych
 25 paź 2006, 17:54
Rokko, a może poprostu nie używa zbyt regularnie tego simplusa i dlatego nie zauważa pewnych problemów, generalnie jak ja z ludźmi rozmawiam tez twierdzą, że z simplusem nie maja problemów, a biorąc ich komórkę okazuje się np. że nie mozna sprawdzić w danej chwili stanu konta. mistall, może faktycznie korzystasz z innego plusa :wink: albo jestes jakimś wyjatkiem, co akurat dla Ciebie składa się szczęsliwie

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #117165  autor: Rokko
 26 paź 2006, 08:29
Wlasnie tu cie zaskocze, moja mama jest maniaczka swojego telefonika komorkowego - srednio 15 - 20 smsow dziennie, kilkanascie minut wygadane. Moze ma poprostu kobieta szczescie Miaczy tylko, ze jej nie daja zandych bonusow za wiernosc.

 #117186  autor: mistall
 26 paź 2006, 10:14
oprych pisze:Rokko, a może poprostu nie używa zbyt regularnie tego simplusa i dlatego nie zauważa pewnych problemów, generalnie jak ja z ludźmi rozmawiam tez twierdzą, że z simplusem nie maja problemów, a biorąc ich komórkę okazuje się np. że nie mozna sprawdzić w danej chwili stanu konta. mistall, może faktycznie korzystasz z innego plusa :wink: albo jestes jakimś wyjatkiem, co akurat dla Ciebie składa się szczęsliwie
Powiem Ci szczerze Oprych, ilu ludzi tyle opinii. spotkalem sie z wieloma wychwalaniami pod niebiosa, jak i negatywnymi opiniami np. tutaj:P i zdaje mi sie, ze troche to jest kwestia uprzedzen, bo nie wydaje mi sie, zebym byl jedyna osoba na swiecie, na ktora splynela łaska boska i mi jedynemu bez problemow dziala plus. :). gdyby tak bylo, to pewnie pozostaloby mi dzwonic do siebie samego, a poki co mam do kogo wykonywac te polaczenia ze znizkami :P

mistall

 #117203  autor: JacekS
 26 paź 2006, 11:52
mistall pisze:
oprych pisze:Rokko, a może poprostu nie używa zbyt regularnie tego simplusa i dlatego nie zauważa pewnych problemów, generalnie jak ja z ludźmi rozmawiam tez twierdzą, że z simplusem nie maja problemów, a biorąc ich komórkę okazuje się np. że nie mozna sprawdzić w danej chwili stanu konta. mistall, może faktycznie korzystasz z innego plusa :wink: albo jestes jakimś wyjatkiem, co akurat dla Ciebie składa się szczęsliwie
Powiem Ci szczerze Oprych, ilu ludzi tyle opinii. spotkalem sie z wieloma wychwalaniami pod niebiosa, jak i negatywnymi opiniami np. tutaj:P i zdaje mi sie, ze troche to jest kwestia uprzedzen, bo nie wydaje mi sie, zebym byl jedyna osoba na swiecie, na ktora splynela łaska boska i mi jedynemu bez problemow dziala plus. :). gdyby tak bylo, to pewnie pozostaloby mi dzwonic do siebie samego, a poki co mam do kogo wykonywac te polaczenia ze znizkami :P
A w lutym i marcu tego roku też mogłeś normalnie wykonywać połączenia

 #117257  autor: oprych
 26 paź 2006, 15:57
mistall, wątpię, że chodzi tutaj o uprzedzenia. W innym poście zaznaczałem, ze swego czasu mimo nie najniższych cen zawsze byłem za Plusem. Mimo nawet tych problemów na poćzatku roku któe tez nie uwierzę, że nie miałeś, wziąłem go później ponownie i korzystałem z niego i rónież miałem poroblemy ze sprawdzaniem stanu konta dodzwonieniem się itd. Uprzedzenie bardziej mam do Ery, a jakoś nigdy ani z nią ani z heyah nie miałem ŻADNYCH problemów z platformami i nie wiadomo z cyzm jeszcze a mój stan konta nie żył właśnym zyciem jak to jest możliwe w simplusie. Do tego dzwoniąć do BOK Ery czy Heyah mimo wygórowanych cen za to połączenie, było one nie mal natychmiastowe i nie musiałem podłaćzać telefonu do ładowarki aby telefon nie rozładował sięza nim ktoś z konsultantów raczył odebrać i udzielić informacji w opryskliwy i na odczepne sposób. Simplus to jedyna sięć gdzie się z ttym spotkałem.
Rokko, a czy mama ma starą platformę czy nową. Po za tym nei załapała sięna premię non stop?

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #117369  autor: Rokko
 26 paź 2006, 18:18
Za mala jest moja wiedza, aby sprawdzic na jakiej platformie chodzi jej simplus.jak powiecie jak to moze mi sie uda sprawdzic :)

 #117541  autor: D@rio
 27 paź 2006, 00:37
Rokko pisze:Za mala jest moja wiedza, aby sprawdzic na jakiej platformie chodzi jej simplus.jak powiecie jak to moze mi sie uda sprawdzic
wpisz *100# i powiedz co Ci sie wyswietli...

Obrazek