DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1170910  autor: piniaa1258
 06 maja 2024, 21:14
Witam ja z takim pytaniem bo ktoś mi próbuje wcisnąć kit jednym słowem że numer telefonu który miał się przeterminował i stracił ważność dokładnie to przegapił termin ważności sieć to chyba Orange. Ja wiem że niea.czegos.takiego jak zmienić numer bo konto stracilo.waznosc nawet w banku wysyłają sami nowe karty przed upływem terminu 🤣 dla mnie to kit niesamowity ale proszę jeśli się mylę to o wyprowadzenie mnie z błędu . To był numer na kartę nie na abonament . Wszystkie komentarze będą pomocne żeby uświadomić że wciska mi kit no chybaze ja w błędzie żyje od 10lat z sieciami komórkowymi. Liczenia was ponieważ znacie się lepiej niż ta.osoba😊
 #1170912  autor: babciagienia1p
 06 maja 2024, 21:40
@Remington
Dzisiaj, po doładowaniu za 5,- zł, na dwóch numerach, przychodzące przedłużyły mi się o 279 dni, które dodały się do dotychczasowych 93 dni. Trochę to jest niespójne z przytoczonym zestawieniem.
 #1170919  autor: HappyBoy
 06 maja 2024, 22:38
Jeśli na karcie upłynie czas połączeń przychodzących to karta jest wyłączna. (Masz 30 dni na reaktywację w przeciwnym razie numer wraca do operatora macierzystego).
Po utracie ważności konta i reaktywacji numer się nie zmienia . Operatorzy wysyłają jedynie smsy przypominające zbliżającym się terminie. (Nie wysyłają kart.)
 #1170920  autor: KC-KARLOS
 06 maja 2024, 23:04
Okres pasywny po doładowaniu jest ustawiony na rok czasu po każdym doładowaniu + okres nabyty z okresu aktywnego. Wszystko zależy od nominału doładowaniu i w jaki sposób przedłużaliśmy ważność środków. Jeśli okres aktywny przewyższa okres pasywny, wówczas OP jest wydłużany o minimum miesiąc. A ważność środków można przedłużać na wiele lat. Zagadnienie skomplikowane.
Uwaga, nie wolno tego mylić z datą ważności startera/karty SIM, którą trzeba aktywować. Jeśli go nie aktywujemy (jako nowy numer czy duplikat karty obecnego) w odpowiednim czasie, wypadnie z systemów operatora.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥