DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

ilu operatorów powinno obsługiwać polski rynek mobilnej telefonii wg Ciebie?

3
Brak głosów
0%
4
6
19%
5
8
25%
5
8
25%
więcej
10
31%

 #3645  autor: Piotr
 17 kwie 2005, 08:41
He he he ale się nam mix zrobił w tym temacie :D

 #3681  autor: WitekT
 17 kwie 2005, 18:33
Rysio pisze:moim zdanie ilosc operatorow powinien regulowac rynek a nie....jacys dziwni ludzie
To nie jest takie proste, bo częstotliwości nie są z gumy. Ktoś musi kontrolować ich przydzielanie i wykorzystwanie zgodnie z prawem i przeznaczeniem - inaczej byłby totalny bajzel.

 #3692  autor: xlord
 17 kwie 2005, 18:56
WitekT pisze:
Rysio pisze:moim zdanie ilosc operatorow powinien regulowac rynek a nie....jacys dziwni ludzie
To nie jest takie proste, bo częstotliwości nie są z gumy. Ktoś musi kontrolować ich przydzielanie i wykorzystwanie zgodnie z prawem i przeznaczeniem - inaczej byłby totalny bajzel.
A operatorzy wirtualni?

Pozdrawiam

 #3697  autor: WitekT
 17 kwie 2005, 19:14
Operatorzy wirtualni to nie problem - URTiP wydał do tej pory lekką ręką kilkadziesiąt pozwoleń. Każde kosztuje 2500 euro, więc to nie problem. Problemem jest zmuszenie dotychczasowych operatorów do przyjmowania MVNO na swoje łono - i tu właśnie potrzebny jest regulator, który ich do tego powinien zmusić. :)

 #4024  autor: WitekT
 21 kwie 2005, 19:32
Uciąłem dalszą część tematu i przeniosłem na hydepark, bo się ładny offtopic zrobił. ;)

 #4032  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 19:39
WitekT pisze:Uciąłem dalszą część tematu i przeniosłem na hydepark, bo się ładny offtopic zrobił. ;)
Teraz trzeba tylko bacznie pilnować aby nikt tego tematu nam nie "rozjechał" :-D

 #4035  autor: WitekT
 21 kwie 2005, 19:41
To się urwie następną odnogę i tyle. :)

 #4037  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 19:41
No chyba, że tak - jestem więc spokojny. Porządek zostanie zachowany :D

 #4049  autor: xlord
 21 kwie 2005, 20:01
WitekT pisze:Uciąłem dalszą część tematu i przeniosłem na hydepark, bo się ładny offtopic zrobił. ;)
Moc moderatora jest z Toba ;-)
A wracajac do tematu to moze ja sie przeniose na Hydepark, bo ... sie pogubilem :P

Pozdrawiam

 #4080  autor: Piotr
 22 kwie 2005, 09:01
xlord pisze:A wracajac do tematu to moze ja sie przeniose na Hydepark, bo ... sie pogubilem :P
Serdecznie zapraszamy :-D

 #4138  autor: xlord
 22 kwie 2005, 14:13
Witku, postawiles na glowie caly moj swiat swoim postepkiem :roll: :wink:

Pozdrawiam

 #4316  autor: Dreed
 26 kwie 2005, 00:30
No i jak wiadomo cos o nowym operatorze ?

www.Ngage.pl

 #4324  autor: Piotr
 26 kwie 2005, 08:32
Dreed pisze:No i jak wiadomo cos o nowym operatorze ?
Cisza jak maczkiem zasiał. Jak Wituś pisał wszystko ma się na przełomie maja/czerwca okazać... więc musimy czekać.

Pozdrawiam.

 #4380  autor: xlord
 26 kwie 2005, 16:52
Poczekamy do czerwca. Do tego czasu URTiP zbiera koperty spod stolu ;-)

Pozdrawiam

 #4424  autor: Piotr
 27 kwie 2005, 08:38
Może nasz dream team (TY, JA & Wituś) też coś damy pod stołem i wejdziemy z impetem na rynek :-D

Pozdrawiam.

 #4430  autor: xlord
 27 kwie 2005, 09:22
Piotr pisze:Może nasz dream team (TY, JA & Wituś) też coś damy pod stołem i wejdziemy z impetem na rynek :-D

Pozdrawiam.
Ja jestem od marketingu (bede bez opamietania wydawal kapital na reklamy realizowane przez firme reklamowa mojego szwagra) i od utrzymania technicznego przyszlej sieci (zapewnie sprawne dzialanie pieczatek automatycznych i ekspresu do kawy), Witus jest prezesem figurantem (tylko nic mu nie mow o tym :-D ), wiec pozostajesz Ty, jako "kopertowa delegacja" :wink: :)

Pozdrawiam

 #4439  autor: Piotr
 27 kwie 2005, 10:37
xlord pisze:...Witus jest prezesem figurantem (tylko nic mu nie mow o tym :-D )
Czyli mam rozumieć, że Witek jest w naszej spółce tylko na papierze :D
xlord pisze:...wiec pozostajesz Ty, jako "kopertowa delegacja" :wink: :)
Czekaj, czekaj. To ja ma tylko kaskę łożyć a Wy będzie bąki zbijać?
Ha ha ha ha ha dobry kawał :-D

Pozdrawiam.

 #4518  autor: xlord
 27 kwie 2005, 23:52
Piotr pisze:Czyli mam rozumieć, że Witek jest w naszej spółce tylko na papierze :D
Tego nie powiedzialem. Jakbys czytal uwaznie moje rozmyslania to bys sie doczytal, ze Witek jest od autografow.
Piotr pisze: Czekaj, czekaj. To ja ma tylko kaskę łożyć a Wy będzie bąki zbijać?
Ha ha ha ha ha dobry kawał :-D

Pozdrawiam.
Kazdy swoja dzialke orze i zasiewa, a tylko na targu mamy wspolne stoisko ;-) :-)

Pozdrawiam

 #4540  autor: Piotr
 28 kwie 2005, 10:03
xlord pisze:Tego nie powiedzialem. Jakbys czytal uwaznie moje rozmyslania to bys sie doczytal, ze Witek jest od autografow.
Prezez tylko na pokaz. Podpisze co musi podpisać i Pa Pa 8) :-D Ot to ci cwany list :wink:
xlord pisze:Kazdy swoja dzialke orze i zasiewa, a tylko na targu mamy wspolne stoisko ;-) :-)
OK. Wituś podpisuje papiery. Ja łoże na nasz biznes ogromną kapuchę a ty czym się zajmujesz - znając życie jako jedyny czerpiesz z tej karuzeli profity, o których nam się nie śniło :-D

Pozdrawiam.

 #4617  autor: xlord
 28 kwie 2005, 20:11
Piotr pisze:...a ty czym się zajmujesz ....
Ja bede menago i na mojej glowce bedzie strateia dzialania karuzeli. To malo? :shock:

Pozdrawiam