DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 13 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

 #324213  autor: Artur051
 21 mar 2009, 09:27
despera pisze:oni TERAZ maja najlepszy czas na zmiane marki
Wreszcie ktoś, kto podziela moje zdanie ;]

[ Dodano: 2009-03-21, 09:28 ]
Rychum pisze:Zmiany marki na pewno nie będzie w tej chwili, nawet nie wiadomo czy będzie to czerwca jak wcześniej zapowiadano.
Zmiana marki ma nastąpic wtedy, kiedy zechce PTC, wiec jeśli ruszą tyłki to nawet za m-c może byc rebranding ;p

 #324219  autor: widex
 21 mar 2009, 09:58
Czas na popsucie marki Era musi potrwać. Produkcja kart SIM, telefonów brandowanych bez simlocka, oferta, szkolenia, reklama i punkty sprzedaży. Zapewne dowiemy się z pół roku wstecz tak jak było z Orange.

 #324850  autor: despera
 23 mar 2009, 14:33
widex pisze:Czas na popsucie marki Era musi potrwać. Produkcja kart SIM, telefonów brandowanych bez simlocka, oferta, szkolenia, reklama i punkty sprzedaży. Zapewne dowiemy się z pół roku wstecz tak jak było z Orange.

karty SIM - mamy zapas "erowych" to ich nie wywala wyprzedają a nowe będą T-mobile - ok
telefon "branżowy" - nie ma problemu aby soft lub tel był era a drugie t-mobile....
simlock - TO NIE PROBLEM numer sieci 26002 będzie TEN SAM
oferta - szkolenia - 1 e-mail z nowa ofertą....
reklamy i punkty sprzedaży - małe spięcie aby świeciło się na różowo a nie niebiesko - polecam foty salonów t-mobile TO SAMO


ps. Podobno era ma na magazynach "wory" z brandem t-mobile bo ich raz już wyhamowali z tym....

co do konfiguracji sieci - to czy mamy APN era.pl vel. t-mobile.pl - nie ma znaczenia.....
juz uprzedzam to pytanie TAK operator na kartach z simextra może ale NIE MUSI zmienić Wam napis na wyświetlaczu z Era na T-Mobile - można to wymusić na teflonie ok 3 lata do tylu - zależny od oprogramowania.....

 #326296  autor: dominik920
 29 mar 2009, 16:50
Np to zobaczymy co zrobią i kiedy zmienią nazwę , ciekawe czy w jakiś sposób poprawi to zyski marki i czy wprowadzą lepsze taryfy?

 #326368  autor: gummy_bear
 29 mar 2009, 21:47
nie przesadzajcie, oferta Ery w porównaniu do reszty operatorów cale nie jest zła. Oferują usługi dobrej jakości i na prawdę nie wiem o co wam chodzi. a w tym roku na prawdę dobrze im idzie i ciągle zaskakują czymś, jako pierwsi znieśli simlocki teraz też ciągle pojawia się coś nowego w odpowiedzi na ofertę Play.

:)

 #326504  autor: rogmaniek
 30 mar 2009, 17:28
gummy_bear: Moim zdaniem dobrze im idzie, bo widać, że chyba w tym roku Szwaby z DT odpuścili sobie ten rebranding, czyli pod niszczanie marki Era, pogarszając oferty. Choć z różu nie zrezygnowali, bo nawet na ulotkach Blueconnect, muszą coś tam maznąć na różowo, ech :( Cóż, jak dla mnie, to sobie mogą już robić oficjalne "zniszczenie" marki Era, bo już dwa numery przeniosłem do P4 i nie narzekam. Ach... gdybym miał pewność, że jednak marka Era została by z nami i Niemcy (może nawet do podziału z Vivendi- w końcu cuda się zdarzają :P ) chcieli by powalczyć ceną o klienta, to pewnie, że wróciłbym do Eruni Mojej. Pomarzyć zawsze można, bo jednak, mimo wielu nie doskonałości, kiedyś bardzo fajnie mi się korzystało z tela wiedząc, że to operator marki ERA :-D

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #326543  autor: eski
 30 mar 2009, 19:09
Troszke przesadzacie. Oferta Ery nie jest zla. Teraz wprowadzili np. internet do roku za 1zl. W TT rozmowy godzinne za jedna oplata 29groszy. JEst OK.

 #326572  autor: yagi
 30 mar 2009, 20:18
Tylko ceny telefonow ida w gore i to jest duzy bol :(

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #326581  autor: pablo_79
 30 mar 2009, 20:41
Ja nigdy w Erze nie zakupiłem telefonu. Kupuję we własnym zakresie. Ale dla mnie najważniejsze są stawki i oferty plus to, że 3/4 znajomych, z którymi się kontaktuję- jest w erze. Od początku roku moim zdaniem, zwłaszcza w TakTaku, ogromnie poprawili ofertę. Podwójne doładowanie na starych zasadach, fajne, darmowe startery i teraz gzg za 29gr- rezygnuję z kupowania numerków za grosze i pakietów minutowych. Można rozmawiać dużo i długo. Moim zdaniem- dawno tak dobrze w TT nie było. I w erze jest coraz lepiej. A co z rebrandingiem? Może się w każdej chwili zdarzyć, decyzja należy do zarządu. I jeśli o te kwestie chodzi- nie rozumiem takich nacjonalistycznych wypowiedzi, typu Era jest ok, dopóki nie jest niemiecka.

 #326582  autor: kowcio
 30 mar 2009, 20:43
pablo_79 pisze:I jeśli o te kwestie chodzi- nie rozumiem takich nacjonalistycznych wypowiedzi, typu Era jest ok, dopóki nie jest niemiecka.
Przecież ona juz dawno jest w bodajże 90% niemiecka. Więc nie rozumiem tego. Niemcy wykupili już Erę, jej udziały tylko zwlekają ze zmianą nazwy i sloganu sieci... Nic więcej.

 #326615  autor: azerus
 30 mar 2009, 21:54
Porsche, Mercedes i BMW tez niemieckie marki a wszyscy je kochają:) po prostu niektórzy nie rozumieją że są takie wahania walut a że operator kupuje u zagranicznych dostawców płaci w Euro albo $$$. Zresztą ceny wszędzie szybują w górę, pisać nie będę co gdzie i o ile bo to bez sensu. Ale faktem jest że oferta TT (te gadki po 29groszy godzina) jak i BC (zniżka nawet na rok po 1zł) czy Abo jest poprawiona i stale ją urozmaicają. Ja tam zawsze biorę sobie telefon, a tak jakoś mi weszło w nawyk a że nie przykładam do niego dużej wagi to jeden telefon śmiało starcza mi na 2lata.

 #326647  autor: Sławek
 31 mar 2009, 00:28
Ja juz sie przestalem ludzic, ze Era powalczy cenami o pierwsze miejsce wsrod operatorow. Zwinalem dobytek i przenioslem sie do Play ;)

 #326661  autor: poko
 31 mar 2009, 09:30
azerus pisze:Porsche, Mercedes i BMW tez niemieckie marki a wszyscy je kochają:) po prostu niektórzy nie rozumieją że są takie wahania walut a że operator kupuje u zagranicznych dostawców płaci w Euro albo $$$. Zresztą ceny wszędzie szybują w górę, pisać nie będę co gdzie i o ile bo to bez sensu. Ale faktem jest że oferta TT (te gadki po 29groszy godzina) jak i BC (zniżka nawet na rok po 1zł) czy Abo jest poprawiona i stale ją urozmaicają. Ja tam zawsze biorę sobie telefon, a tak jakoś mi weszło w nawyk a że nie przykładam do niego dużej wagi to jeden telefon śmiało starcza mi na 2lata.
To nie jest do końca tak jak piszesz. Firmy od tego mają specjalistów by zabezpieczać się przed ryzykiem walutowym. (obawiam się wzrostu kursu waluty, a jestem importerem, więc zajmuję długą pozycję na rynku terminowym; gdy kurs waluty wzrośnie, moją stratę na płatności odrobię na kontrakcie).
Podejrzewam, że jest tak, że operatorzy jako ogromne firmy zabwzpieczyły się przed takim ryzykiem i po prostu próbują nas, mówiąc kolokwialnie dodatkowo "wydoić".

Jeżeli się nie zabezpieczyły, to tym gorzej, bo przerzucają na nas koszty swojej nieudolności.

 #326790  autor: Artur051
 31 mar 2009, 20:25
Sławek pisze:Ja juz sie przestalem ludzic, ze Era powalczy cenami o pierwsze miejsce wsrod operatorow.
Ostatnie oferty nie są złe, ale również nie są rewolucyjne. Rewolucji pod marką Era nie spodziewałbym się już. Prędzej pod szyldem T-Mobile PL.

[ Dodano: 2009-03-31, 20:32 ]
rogmaniek pisze:bo już dwa numery przeniosłem do P4 i nie narzekam.
No to może przestałbyś już spamowac nie na temat? Era już dawno należy do korporacji T-Mobile i T-Mobile już jej nie odda zrozum to wreszcie. A Era prędzej, czy później zniknie i będzie T-Mobile PL. Większości wisi to czy będzie w Erze, czy T-Mobile...

Co nie wejde na jakiś temat prasowy o Erze i rebrandingu (nie tylko Telepolis) to spam rogmaniek-a i jego ciągłe żale. Niczym Szalony swego czasu i Aleksandrów Łódzki. Aż się odechciewa czytac.

 #326807  autor: Sławek
 31 mar 2009, 21:40
Artur051 pisze:
Sławek pisze:Ja juz sie przestalem ludzic, ze Era powalczy cenami o pierwsze miejsce wsrod operatorow.
Ostatnie oferty nie są złe, ale również nie są rewolucyjne. Rewolucji pod marką Era nie spodziewałbym się już. Prędzej pod szyldem T-Mobile PL.
Niepotrzebna rewolucja. Wystarczylyby 2 rzeczy:

1. http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryf ... z_telefonu
zeby ten blekitny pakiet byl dostepny na poziomie salonu dla przenoszacego numer (z tak taka, albo innego opa)

2. Zeby w abo z telefonem dali taki pakiet jak Play Fresh: 100min do sieci i na stacjonarne za 5zl :)

I bedzie taki git majonez, ze mucha nie siada i T-Mobile wymieka :D ;)

 #326928  autor: rogmaniek
 01 kwie 2009, 17:15
Artur051: Jakoś to jest forum i mogę się raczej na nim wyrażać i większość mojego ostatniego postu, w moim odczuciu, była zdecydowanie na temat. Może tak "spojrzysz" na siebie, co i ile razy wypisujesz. Ja uwagi Ci dotychczas nie zwracałem, ale inni już tak. Przykładowo, gdy zamieszczałeś komentarze pod niektórymi artykułami. A były wiadomo o czym... Maniakalnie i wręcz prześladowczo piszesz ciągle o tym T-Mobile, jak to będzie fajnie i tak dalej... A wiec, proszę, patrz najpierw na siebie, zanim zaczniesz krytykować innych. Myślę, że wielu czytelników Telepolis, ma dość tych Twoich komentarzy, tylko o jednym. Może i do mnie także. Jednak, ja komuś nie "wytykam", że może powinien się zastanowić czy to nie czasem jest już jakaś mania rebranding'u?!

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #326949  autor: eski
 01 kwie 2009, 18:44
Ostatnie oferty Ery, TT i Heyah sa naprawde bardzo spoko. Wczoraj weszly znowu podwojne doladowania w Heyah, niedawno mix. Godzina rozmowy w taktaku za jedna oplata. Co i raz nowe telefony w ofertach. Dzieje sie dzieje, nie mozna powiedziec ze nie.

 #339332  autor: pablo_79
 05 cze 2009, 18:06
Teraz podwójne doładowanie jest w TT, więc mimo braku obniżki w cenniku podstawowym realny koszt minuty do wszystkich sieci jest na poziomie cenników konkurencji. A Heyah zmodyfikowała Równą Taryfę.

 #339400  autor: express100
 05 cze 2009, 22:17
Teraz podwójne doładowanie jest w TT, więc mimo braku obniżki w cenniku podstawowym realny koszt minuty do wszystkich sieci jest na poziomie cenników konkurencji. A Heyah zmodyfikowała Równą Taryfę.
Dla niektórych lepsze jest PODWOJENIE, a dla innych co mniej gadają lepsza niska stawka.
A heyah w NOWEJ HEYAH (dawna Równa Taryfa) podnosi ceny do UE do 59gr/min.

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #339919  autor: pablo_79
 08 cze 2009, 22:06
Era w TT podniosła ceny raomingu, ale za to wprowadziła sekundowe naliczanie i tańsze smsy. Sprawdziłem informację o podwyżce cen do UE w równej na stronie Heyah-podwyżka będzie od 5.07. Pewnie ma to związek ze zmianami w kursie Euro.
  • Strona 13 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13