DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 64 z 64
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64

 #394120  autor: radiowiec_wawa
 18 mar 2010, 23:06
Marens pisze:Szkoda, że nie dało się wymyślić bardziej żałosnego kontekstu. Chyba, że podteksty mają trafiać do grupy docelowej: "jest cycki jest główna"
http://vimeo.com/10256275

"Panie ja muszę": (ogłaszam konkurs co miał na myśli) :-D
a) Użerać się z żenującym BOK
b) Korzystać z internetu HSDPA 300kbps

No chyba sie nie dalo... :smt009
Nie wiem jaka jest grupa docelowa Play ale wiem jedno: Polacy leca na kase i co gorsze, mysla, ze za mniej bedzie lepiej a przynajmniej tak samo jak gdzie indziej za drozej!.
A pozniej bolesne spotkanie z rzeczywistoscia. No nie da sie panie i panowie, po prostu sie nie da tak ciac kosztow i trzymac sensowny poziom uslug. Predzej czy pozniej to padnie.
Chyba ze nie padnie dzieki takim zaslepionym jak moj wlasny ojciec :) Ma farta, ze mieszka tuz pod nadajnikiem Play to przynajmniej recznie na Plusa przestawiac nie musi. Ale to tyle dobrego. Dalej mamy tak: dzwonie i co drugie slowo, halo, co mowisz? powtorz prosze, bum, polaczenie zostalo przerwane! Albo dzwonie i wlacza sie poczta a on twierdzi, ze caly czas telefon ma wlaczony. Albo chce wejsc na Play24 i bzzzzzzzzzz blad serwera! Nic to, najlepiej, ze to wszystko nie jest wina Play. W dwoch pierwszych przypadkach to wina sieci Plus z ktorej z powodzeniem od 11 lat korzystam i sobie chwale a w przypadku problemow z Play 24 to moja wina bo zapewne nie potrafie tam wejsc :-D I generalnie ze mna jest cos nie dobrze bo nie chce zamienic Plusa na Play! NIGDY! :)

 #394133  autor: Marens
 18 mar 2010, 23:46
radiowiec_wawa pisze:A pozniej bolesne spotkanie z rzeczywistoscia
Tadam :-D
Które to już prace modernizacyjne?! Ponoć mają do Sierpnia coś z tym zrobić.
No i jak tu się nie denerwować, jest to niby internet mobilny ale nie w technologi EDGE.
Obrazek
Obrazek

Obsługa PLAY pracuje między 7:00 - 24:00.
Nawet nie naliczyło mi złotówki za połączenie.

 #394322  autor: www312
 19 mar 2010, 22:43
Wczoraj kupiłem starter Play Fresh. Póżniej doładowałem i za to doładowanie nie otrzymałem w ciągu 24h żadnych darmowych smsów. Gdzie moje smsy z promocji: Darmowe SMSy w Play Fresh w której regulaminie jest jasno napisane że Każdy Użytkownik Oferty Play Fresh, po każdym Doładowaniu konta automatycznie otrzyma Darmowe SMSy

 #394324  autor: osachorzow
 19 mar 2010, 23:02
www312, pewnie jakiś błąd systemu i dlatego nie dostałeś (mi się taka sytuacja nie zdarzyła, smsy zawsze przyznane). Jeśli nie masz zarejestrowanego startera to nawet nie masz co składać reklamacji bo nie jesteś godzien, aby P4 zajęło się naprawą tego błędu. Dopóki nie zarejestrujesz numeru dla operatora jesteś NIKIM.

 #394325  autor: thonka
 19 mar 2010, 23:04
www312, a pisales moze do BOKu w tej sprawie...?

tak na dobra sprawe to jest forum bezposrednio niezwiazane z play, to ze jest tu ktos od nich i odpowiada na bardziej lub mniej wymagajace pytania/problemy nie znaczy, ze pierwsze kroki nalezy kierowac wlasnie tutaj...
Ostatnio zmieniony 19 mar 2010, 23:05 przez thonka, łącznie zmieniany 1 raz.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #394326  autor: osachorzow
 19 mar 2010, 23:04
thonka, jeśli starter nie jest zarejestrowany to BOK się zwyczajnie wypnie. Nie zrobi nic, aby naprawić swój błąd.

 #394327  autor: thonka
 19 mar 2010, 23:06
osachorzow pisze:thonka, jeśli starter nie jest zarejestrowany to BOK się zwyczajnie wypnie. Nie zrobi nic, aby naprawić swój błąd.
pewnie ze tak. w kazdej sieci, zeby cokolwiek zareklamowac trzeba sie zarejestrowac - taka kolej rzeczy, akurat mi tego nie musisz mowic...

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #394328  autor: osachorzow
 19 mar 2010, 23:09
thonka pisze:akurat mi tego nie musisz mowic...
wiem, że Tobie nie ;) Ale kolega może na daremno pisać i czekać aż naprawią ;) Skoro wczoraj kupił starter to wątpię, że zdążył już go zarejestrować. A co do innych sieci to jakoś w TakTaku nie miałem problemów ze złożeniem reklamacji przez telefon: zadzwoniłem, zgłosiłem błąd w naliczaniu opłat i za chwilę kasa wróciła na konto i nikt się o rejestrację nie pytał.

 #394330  autor: thonka
 19 mar 2010, 23:24
nie bede ciagnac tej dyskusji ;) - pisemna reklamacje zawsze chca miec od zarejestrowanego uzytkownika ;)
a akurat w tej sytuacji pierwsze co powinien zrobic to skontaktowac sie z BOKiem (play24, telefon cokolwiek), a cos mi sie wydaje, ze tego nie zrobil...

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #394346  autor: Sirmark
 20 mar 2010, 01:34
Uwaga: Zamykam temat gigant, ze wzgledy na problemy z moderacja.
Dalsze dyskusje prosze prowadzic w temacie Wasze przygody z PLAY te negatywne - cd.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
  • Strona 64 z 64
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64