DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 5 z 244
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 244

 #404758  autor: play4you2
 14 maja 2010, 18:50
muchakk pisze:Z tym się nie zgodzę. Sumuje się wszystko, internet, smsy i minuty w ramach promocyjnych pakietów (oczywiście jak ktoś odnowi w ostatni dzień ważności danej usługi).
Hmm, aż to zweryfikuję z ciekawości..
yundai pisze:problem polega na tym ze wyslalem skan rezygnacji z przedluzenia umowy 24 kwietnia
Jak wspomniałem, nie wiem dokładnie kiedy to pismo zostało dostarczone. Podaj mi numer zgłoszenia to zweryfikuję tą sprawę i powiem Ci, kiedy rzeczywiście otrzymaliśmy od Ciebie to wypowiedzenie.

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #404761  autor: kuwejt
 14 maja 2010, 19:06
play4you2 pisze:
yundai pisze:problem polega na tym ze wyslalem skan rezygnacji z przedluzenia umowy 24 kwietnia
Jak wspomniałem, nie wiem dokładnie kiedy to pismo zostało dostarczone. .
Jak nie wiesz kiedy zostalo dostarczone? Przecież gość pisze wyraźnie ze dostał tego samego dnia (24 kwietnia) potwierdzenie od play ze doszlo.
Czasami mam wrazenie ze rownież tak jak Wasi konsultanci nie czytasz wszystkiego co sie do Ciebie pisze i odpowiadasz tylko na część posta - najczęściej na tą na którą jest wygodniej. Podkreślam, że jest to moje subiektywne odczucie i możesz się z nim nie zgadzać ;-)
A odpisanie o 31 czerwca to juz wogóle żenada. Play tworzy własną czaso-pprzestrzeń. No ale to w końcu zapewne "literówka" o charakterze incydentalnym :smt005

Audyt UX, www i SM
Szukasz pomysłu na prezent?
Satysfakcja użytkownika na FB

 #404825  autor: yundai
 15 maja 2010, 10:20
kuwejt pisze:
play4you2 pisze:
yundai pisze:problem polega na tym ze wyslalem skan rezygnacji z przedluzenia umowy 24 kwietnia
A odpisanie o 31 czerwca to juz wogóle żenada. Play tworzy własną czaso-pprzestrzeń. No ale to w końcu zapewne "literówka" o charakterze incydentalnym :smt005
literowka ale wedlug tej daty 31 czerwca ma mi sie skonczyc umowa a ze data nigny nie nastanie to do konca zycia bede w play :<

wyslalem skan rezygnacji na maila [email protected]
taka forme doradzono mi w punkcie play
poczta nie dostalbym potwierdzenia tego samego dnia ze doszlo az tak szybko poczta polska nie dziala
 #404847  autor: elVariaTo
 15 maja 2010, 12:23
chciałbym przenieść numer z orange do Play z pełnomocnictwem, w tej chwili moja umowa przeszła już na czas nieokreślony, czy mogę złożyć wypowiedzenie i zastrzec żeby numer był przeniesiony w jeden dzień, w tym przypadku zostanie wystawiona faktura korygująca? Czy też muszę zachować 30-dniowy okres wypowiedzenia?

 #404858  autor: kerim36
 15 maja 2010, 13:37
elVariaTo,
jaki masz okres rozliczeniowy/dzien wystawiania faktury??

w jeden dzien na pewno nie przeniesiesz. w twoim wypadku bedzie to najmniej miesiac

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #404903  autor: thonka
 15 maja 2010, 17:02
elVariaTo, obowiazuje Ciebie 30 dniowy okres wypowiedzenia ze skutkiem na ostatni dzien okresu rozliczeniowego, a wiec jezeli okres rozliczeniowy masz powiedzmy 20 kazdego miesiaca, to skladajac teraz papier o przeniesienie numeru w play, numer zostanie zwolniony najwczesniej 20 czerwca.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
 #404921  autor: Dżusti
 15 maja 2010, 18:44
Hey ;)
Mam pytanie.
Otóż jestem w Plusie, posiadam telefon sprawny do wykonywania wideorozmów, osoba z którą chcę połaczyć sie wideo też posiada przystosowany do tego telefon. Problem tkwi jednak w czyms innym
Otóż nie łapie mi w mojej okolicy zasięgu 3G :/ jeśli jade do większego miasta to 3G samo się włącza..
I co teraz ?
Mam pomysł, aby kupić starter z Play'a, jednak nie wiem czy złapie te 3G. Moja znajoma ma Play'a i 3G ma cały czas..

Prosze o pomoc ! ;)

___________________

:(

Dżusti :D

 #404922  autor: szoq
 15 maja 2010, 19:21
Play4you2. Może przekaż informacje do odpowiedniego działu sieci że na mapce zasięgu Play brakuje wielu miast w których działa Play Online (brak zaznaczonego zasięgu) a zostały podane na blogu rzecznika. Miasta to:http://www.blogplay.eu/2010/05/06/kolej ... -online-2/

 #404926  autor: Marens
 15 maja 2010, 20:00
Dżusti pisze:Mam pomysł, aby kupić starter z Play'a, jednak nie wiem czy złapie te 3G
Przeskanuj ręcznie sieć w telefonie i zobacz, czy wyświetli się PLAY 3G.
Jeśli znajoma ma w tym miejscu 3G z Playa to raczej powinnaś mieć.

Podaj miejscowość, to będziemy w stanie zweryfikować co i jak.

 #405017  autor: Dżusti
 16 maja 2010, 12:55
Zakupiłam się w starte z Play'a i .. chyba działa :d
W ustawieniach, w sieci jest napisane, że jest 3G, natomiast na wyświetlaczu głównym zamiast 3G jest H .. Później będzie próba wideorozmowy, 3majcie kciuki :D

Dżusti :D

 #405022  autor: muchakk
 16 maja 2010, 13:55
Skoro jest "H" na wyświetlaczu to znaczy, że jesteś w zasięgu 3G i masz możliwość wykonywania wideo połączeń. Pamiętaj, że druga osoba do której dzwonisz również musi być w zasięgu 3g i musi mieć aktywne wideo połączenia.

 #405029  autor: johnq
 16 maja 2010, 14:20
Czy da się za pomocą strony playmobile przejść z numerem z Fresha na MIXturę? Numer oczywiście zarejestrowany. Szukam i nie mogę nigdzie tego znaleźć.

 #405057  autor: Marens
 16 maja 2010, 16:49
Niestety nie da się wykonać tej operacji przez internet.

 #405074  autor: kerim36
 16 maja 2010, 17:40
johnq,

jakoze konieczne jest podpisanie umowy nie mozna tego uczynic przez playmobile

najszybciej w salonie zalatwisz ten temat

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #405077  autor: johnq
 16 maja 2010, 17:51
Marens, kerim36, dzięki za odpowiedzi. Kumpel chciał zaoszczędzić na opłacie aktywacyjnej dlatego poleciłem mu kuriera z playmobile. Skoro się nie da to trudno :wink:

 #405118  autor: Matyk
 16 maja 2010, 21:14
Mam pytanie, a mianowicie...
Kilka dni temu wysłałem e-mail na [email protected] i do tej pory nie dostałem maila potwierdzającego że moja wiadomość została zarejestrowana, co się dzieje ??

 #405185  autor: play4you2
 17 maja 2010, 09:17
kuwejt pisze:Jak nie wiesz kiedy zostalo dostarczone? Przecież gość pisze wyraźnie ze dostał tego samego dnia (24 kwietnia) potwierdzenie od play ze doszlo.
Owszem, napisał, jednak nie potwierdziłem tego ze zgłoszeniem. Nie twierdzę, że ta data nie jest datą prawidłową, jednak w chwili obecnej, gdy nie mogę jej potwierdzić, jest datą tylko "prawdopodobną". Jakbym miał sprawdzone informacje, wówczas bym napisał konkretnie, że owszem, to jest właśnie ta data. Zapewniam Cię, że czytam uważnie wypowiedzi (może czasami coś przeoczę) i z całą pewnością nie traktuję ich "wybiórczo", jak to określiłeś.
szoq pisze:Play4you2. Może przekaż informacje do odpowiedniego działu sieci że na mapce zasięgu Play brakuje wielu miast w których działa Play Online
Dziś to przekażę.
Dżusti pisze:Mam pomysł, aby kupić starter z Play'a, jednak nie wiem czy złapie te 3G.
Jeżeli zasięg 3G jest dostępny w Twojej okolicy i posiadasz sprawny telefon, to nie powinno być z tym kłopotu.
Dżusti pisze:Później będzie próba wideorozmowy, 3majcie kciuki
trzymamy :mrgreen:
elVariaTo pisze:czy mogę złożyć wypowiedzenie i zastrzec żeby numer był przeniesiony w jeden dzień
Tak, jeżeli Umowa jest już na czas nieokreślony, to w każdej chwili Możesz dokonać takiego przenieisienia, nie czekając na 30 - dniowy okres wypowiedzenia.
elVariaTo pisze:w tym przypadku zostanie wystawiona faktura korygująca?
W tej kwestii radzę Ci już zasięgnąć informacji u Twojego Operatora. Nie wiem, jak Orange podchodzi do tej kwestii. W Play wygląda to tak, że jakbyś "odszedł" np. w środku okresu rozliczeniowego, nie otrzymałbyś fv korygującej. Np. płacisz 50 PLN za Abo, odchodzisz w środku miesiąca, to nie zwrócimy Ci tej różnicy w postaci korekty 25,00 PLN i oczywiście to przepada. Tak jest też chyba u wszystkich, ale możesz dowiedzieć się na wszelki wypadek jak powiedziałem u Twojego Operatora.

Jeżeli już zapłaciłeś Abonament, radziłbym Ci ustawić datę portacji u nas w Salonie na koniec okresu rozliczeniowego u Ciebie (to jest najkorzystniej dla Ciebie - nie tracisz w razie czego Abonamentu, za który i tak zapłaciłeś) lub standardowo, z zachowaniem Okresu wypowiedzenia


Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #405193  autor: djfafa
 17 maja 2010, 11:02
Play4you2 możesz w końcu moją wiadomośc na PW odebrać :evil:

 #405198  autor: play4you2
 17 maja 2010, 11:41
djfafa pisze:Play4you2 możesz w końcu moją wiadomośc na PW odebrać
Dałem Ci już info na "pw"

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.
  • Strona 5 z 244
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 244
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 244