DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 18 z 241
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 241

 #487418  autor: play4you2
 07 lip 2011, 10:11
qper pisze:Spokojnie, jak znam życie to po północy będą "prace konserwacyjne" i usługę dopiero w godzinach rannych będzie można włączyć.
Nic z tych rzeczy, możliwość migracji została udostępniona tuż po północy.
qper pisze:zgłoszenie ma numer 31125403

dodatkowo zrobił już odwołanie do tego zgłoszenia o numerze 32610897
Ok, dzięki. Już przekazałem do weryfikacji.
qper pisze:Co się dzieje z tymi przekierowaniami, że dużo osób ma z tym problem?
No ja to bym polemizował, że dużo. Gdyby to była "masowa" skala, to myślę że na moją prośbę zamieszczoną na stronie 21 odpowiedziałaby znaczna większość użytkowników. Na chwilę obecną mam zgłoszenia od ciebie i "mkowalski". Inni nic mi nie zamieścili jak sam widzisz. Niemniej jednak, zaintrygowałeś mnie tym i dlatego postanowiłem to zweryfikować, czy rzeczywiście jest jakiś kłopot, czy też nie. Póki co, wszystkie te zgłoszenia przekazuję pewnym osobom, aby się przyjrzeli w systemach, czy wszystko było ok i czy jeżeli już coś się stało, to dotyczy to większej ilości osób, czy tylko np. wąskiej grupy użytkowników.
Na chwilę obecną nie posiadam żadnych informacji w tym temacie.
mkowalski pisze:U mnie ten sam problem jest zgłoszony pod numerami 32537447 i 32537411.
Dzięki, już przekazałem.
Pajuch pisze:zegarek to skad ma play ?
Myślę że standardowy, jak przeciętny "Kowalski", niemniej jednak, rozumiem, że coś Ci nie zadziałało. Trudno mi się odnieśc do tego, bo po pierwsze nie wiem jakich kodów użyłeś, co zrobiłeś i w ogóle nie mam wglądu do twoich spraw trechnicznych. Pragnę tylko poinformować, że zmiana taryfy powinna nastąpić w ciągu 24h od daty zgłoszenia stosownej dyspozycji. Poniżej zamieszczam krótki wyciąg z Regulaminu migracji (nie jest to tajemnica, więc mogę dlatego zamieścić).

3. Aby przeniesc Numer MSISDN z usługi przedpłaconej (prepaid) w Ofercie Play Online na Karte do
usługi przedpłaconej w Ofercie Nowy Play Online na Karte nale2y wykonac jedna z nastepujacych
czynnosci:
a) Zalogowac sie do serwisu Play24 na stronie https://24.play.pl i nastepnie wybrac odpowiednia
opcje w zakładce „usługi”;
b) przeło2yc Karte SIM/USIM do telefonu, wybrac na klawiaturze telefonu *163#, a nastepnie
wybrac cyfre 1 na klawiaturze telefonu i zatwierdzic.
4. Aktywacja Numeru MSISDN w usłudze przedpłaconej, w ramach Oferty Nowy Play Online na Karte
nastapi w ciagu 24 godzin od zlecenia przeniesienia Numeru MSISDN w sposób opisany
w pkt. 3 powy2ej.
5. Po przeniesieniu Numeru MSISDN z usługi przedpłaconej w Ofercie Play Online na Karte do usługi
przedpłaconej w Ofercie Nowy Play Online na Karte:
a) jednostki rozliczeniowe z Pakietu Złotówek zostana zachowane
b) jednostki rozliczeniowe z Premii w Ofercie Play Online na Karte zostana przeliczone zgodnie ze
stawka 3 gr / 100 kB na Premie w Ofercie Nowy Play Online na Karte wyra2ona w MB
(megabajtach)
c) Okres wa2nosci połaczen wychodzacych nie ulegnie zmianie.

qper pisze:play4you zgłoszenie 32347874 - ponad tydzień na zwykłe wyłączenie wszystkich zgód marketingowych...
Ok, przekażę to do Twojego "ulubionego" konsultanta :wink:.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #487440  autor: Pajuch
 07 lip 2011, 12:23
Nazwa:
Numer: 217
Treść:
Wystapily problemy techniczne, sprobuj pozniej.
Czas: 2011-07-07 12:21:26




Po godzinie siedzenia przy kompie udalo sie aktywowac nowa usluge ,nie dzialaly USSD ,play24 nie chcial przyjac zlecenia. Teraz nie mozna aktywowac w zaden sposob zadnej z dodatkowych uslug.
Kod: Zaznacz cały
Wysłano:*111#
Otrzymano:Play 24 Menu
1 Konto
2 Uslugi / Promocje
0 Wyjscie
Wiecej opcji znajdziesz w Play24 na http://24.playmobile.pl

Wysłano:2
Otrzymano:Uslugi / Promocje
1 Internet
2 Inne
9 Powrot
0 Wyjscie

Wysłano:1
Otrzymano:Internet
1 Nocny Transfer
2 Wyzsza Predkosc
9 Powrot
0 Wyjscie

Wysłano:1
Otrzymano:Nocny Transfer (10.00 PLN)
1 Wlacz
2 Sprawdz stan
3 Opis
9 Powrot
0 Wyjscie

Wysłano:1
Otrzymano:Usluga chwilowo niedostepna. Sprobuj pozniej.
9 Powrot
0 Wyjscie

 #487446  autor: pakierhakierxd
 07 lip 2011, 12:40
Dużo ludzi pewnie chce aktywować nową taryfę i nowe usługi i play 24 nie nadąża :P

Pozdrawiam :)

 #487447  autor: qper
 07 lip 2011, 12:44
play4you2 pisze:Nic z tych rzeczy, możliwość migracji została udostępniona tuż po północy.
Nie zgodzę się z Tobą w tym temacie bo nie było udostępnione.

Co więcej rano przed pracą około godziny 8.30 również nie było.

Obecnie już jest opcja zmiany ale link podany na play24 do regulaminu nie działa.

play4you2 pisze:No ja to bym polemizował, że dużo. Gdyby to była "masowa" skala, to myślę że na moją prośbę zamieszczoną na stronie 21 odpowiedziałaby znaczna większość użytkowników. Na chwilę obecną mam zgłoszenia od ciebie i "mkowalski". Inni nic mi nie zamieścili jak sam widzisz. Niemniej jednak, zaintrygowałeś mnie tym i dlatego postanowiłem to zweryfikować, czy rzeczywiście jest jakiś kłopot, czy też nie. Póki co, wszystkie te zgłoszenia przekazuję pewnym osobom, aby się przyjrzeli w systemach, czy wszystko było ok i czy jeżeli już coś się stało, to dotyczy to większej ilości osób, czy tylko np. wąskiej grupy użytkowników.
Na chwilę obecną nie posiadam żadnych informacji w tym temacie.
Powiem tak:

- po pierwsze dużo osób nawet nie wie o istnieniu możliwości zgłoszeń przez play 24 a co dopiero o tym forum.
- wiele osób nawet nie o co z tym chodzi, a już jak mają to zgłaszać to machają ręką
- sam widzę po ludziach dzwoniących do play, że jak mają wyłączony telefon to zamiast lektora mam "pik pik pik" (mogę podać ich numery, ale nie będę obcych zmuszać żeby sobie coś zgłaszali)
- gdybym zamiast jednego zgłoszenia zbiorowego zrobiłbym na każdym numerze z osobna byłoby ich więcej.
- nie zgłaszałem już problemów, które po ciężkich bojach udało się naprawić
- prosiłeś o podanie przypadku z wyłączenie usług już w zasięgu, komunikatów lektora oraz z samoistną notką, a sporo osób ma problem wyłącznie z komunikatami lektorów
- znasz mnie i moją upartość w dążeniu do polepszenia czegoś ;)


PS

W sprawie bilingów to po 3 miesiącach dostałem zamówiony wykaz (lepiej późno niż wcale).
Chyba musiałeś coś zadziałać bo został wysłany normalnym listem 04.07.2011 a ja już dzisiaj 07.07.2011 dostałem.

Spóźnione i już niepotrzebne ale dziękuję ;)

 #487455  autor: play4you2
 07 lip 2011, 12:55
qper pisze:Nie zgodzę się z Tobą w tym temacie bo nie było udostępnione.
Oczywiście masz prawo się nie zgodzić, jednak ja mam dane z systemu, więc na tej podstawie stwierdzam, że wszystko działało i działa nadal. Mieliśmy potwierdzone migracje i przykro mi, ale nadal pozostaję przy moim zdaniu. Zresztą, jeżeli ktoś ma kłopoty z migracją, standardowo, prosze o zgłoszenie. Myślę że nie ma co dalej dyskutować w tym temacie.
qper pisze:Powiem tak:
Rozumiem Twoją argumentację, ale oprócz tego forum, weryfikuję również zgłoszenia w naszym systemie i powiem szczerze, że w skali kraju i naszych abonentów/użytkowników, tego typu zgłoszenia to rzadkość. Stąd opieram się na tym, co napisałem, że raczej nie jest to nic masowe. Niewykluczone, że Twoja argumentacja, dotycząca o tym, że może nie chce się komuś tego weryfikować ma jakiś sens, niemniej jednak dla mnie liczą się fakty w postaci zgłoszeń i tego, co dostaję jako weryfikacja systemu. W tej materii zdecydowanie nie potwierdzam, aby to były przypadki "masowe".
qper pisze:PS

W sprawie bilingów to po 3 miesiącach dostałem zamówiony wykaz (lepiej późno niż wcale).
Chyba musiałeś coś zadziałać bo został wysłany normalnym listem 04.07.2011 a ja już dzisiaj 07.07.2011 dostałem.
No ja akurat przyznam szczerze nie miałem za bardzo czasu na to zerknąć, ale przekazałem to znanej Ci osobie i miał się tym zająć. Jeszcze nie mam żadnych ifnromacji na ten temat od niego, no ale jak mówisz że jest ok, to mnie to cieszy :wink:. Pewnie dostanę dzis od niego stosowną informację zwrotną w tej sprawie z wyjasnieniami.
qper pisze:Spóźnione i już niepotrzebne ale dziękuję
No jak już mówiłem nie mi, ale przekażę :P


Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #487470  autor: Blank
 07 lip 2011, 13:23
Drogi Play4you, czy nadal chcesz wmawiać, że prędkość uploadu w ofertach Play Online nie jest limitowana?

Przed chwilą zrobiłem test z Play Fresh:
Obrazek
Obrazek

A po chwili, na tym samym modemie, w tej samej lokalizacji test na karcie z Play Online 69:

Obrazek
Obrazek

Chciałbym dowiedzieć się, na jakiej podstawie limitujecie prędkość wysyłania danych (uploadu), gdyż w regulaminie nie znalazłem odpowiednich informacji oraz dlaczego wmawiacie klientom, że prędkość uploadu nie jest ograniczona.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #487480  autor: Pajuch
 07 lip 2011, 13:49
W zwiazku z moim wczeniejszym postem mam pytanie : Otrzymano:Usluga chwilowo niedostepna. Sprobuj później. Tzn.kiedy? :-D :twisted:

 #487484  autor: wwojtaszek
 07 lip 2011, 14:22
W końcu się doczekałem telefonu(ów) z BOK'u bo aż czterech :D (Jedna pani dzwoniła godzinę po tej pierwszej, nie wiedząc, że ta pierwsza godzinę przed nią również dzwoniła :) )Ale problemy faktycznie są i to nie małe, gdyz każdy konsultant(sic!) mówi co innego, inne ceny, dostępność lub jej brak modemów. A na lepszą ofertę niż ta co widnieje na stronie i tak nie ma co liczyć(jakieś dodatkowe bonusy). Nie mniej jednak warto sie pomęczyć przez telefon bo oferta jest korzystniejsza niż w salonie.
Powstaje jednak pytanie: czy w BOK'u Play nie ma naprawdę kompetentnych osob?

 #487492  autor: Marens
 07 lip 2011, 15:19
Jest problem z aktywacją usługi Wyższa Prędkość w Play Online na Kartę All Inclusive 19 zł. Nie da się zrobić tego kodem, SMSem ani przez konsultanta.

 #487495  autor: Pajuch
 07 lip 2011, 15:26
Marens pisze:Jest problem z aktywacją usługi Wyższa Prędkość w Play Online na Kartę All Inclusive 19 zł. Nie da się zrobić tego kodem, SMSem ani przez konsultanta.
dokładnie tak samo było ze zmiana taryfy...

i to dowód jak by się upierali ze sie da ;)
filmik swf
http://hotfile.com/dl/123374548/c83f612/play.swf.html
i bezpośredni http://www.nopremium.pl/direct/64caab2e ... 1/play.swf

 #487501  autor: qper
 07 lip 2011, 15:43
Marens pisze:Jest problem z aktywacją usługi Wyższa Prędkość w Play Online na Kartę All Inclusive 19 zł. Nie da się zrobić tego kodem, SMSem ani przez konsultanta.
A to zaskoczenie ;)

Play4you widzi że się da :]

Trzeba swoje odczekać, pewnie wieczorem albo jutro wszystko już będzie śmigać.
Ja szukam teraz regulaminu do zmiany taryfy...


play4you

pytanie za 100 punktów - czy jak zmienię ofertę play online to czy oprócz daty wychodzących połączeń zachowam datę premii.

Mam zestaw na rok i kończy mi się dopiero 30.10.2011
Chciałbym zachować wszystko tak jak na poniższym obrazku.

W regulaminie nie jest napisane o ważności premii.


Obrazek



tak jak już wspominałem nie działa link do regulaminu :]

Obrazek

PS już działa ;)
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 15:56 przez qper, łącznie zmieniany 3 razy.

 #487503  autor: play4you2
 07 lip 2011, 15:45
divhashmorex pisze:Drogi Play4you, czy nadal chcesz wmawiać, że prędkość uploadu w ofertach Play Online nie jest limitowana?
Drogi divhashmorex, przede wszystkim nic nie pisałem o jakiś blokadach lub ich braku. Usługa Online i usługa głosowa, to 2 różne usługi. W tym przypadku stwierdzam stanowczo, że nic nie jest blokowane i wszystko jest realizowane zgodnie z przyjętymi zasadami i Cennikiem poszczególnych usług. To wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie.

[ Dodano: 2011-07-07, 15:55 ]
qper pisze:Ja szukam teraz regulaminu do zmiany taryfy...
Poniżej zamieszczam stosowne regulaminy i Cennik.


P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
1
Regulamin Oferty Promocyjnej
„Przeniesienie numeru telefonu z Oferty Play Online na
Karte do Oferty Nowy Play Online na Karte”
obowiazuje od 07.07.2011 r. do odwołania
Ogólne warunki skorzystania z Oferty Promocyjnej
1. Niniejsza Oferta Promocyjna okresla zasady przeniesienia Numeru MSISDN z usługi przedpłaconej
(prepaid) w Ofercie Play Online na Karte do usługi przedpłaconej w Ofercie Nowy Play Online na Karte.
2. Z niniejszej Oferty Promocyjnej moga skorzystac U2ytkownicy korzystajacy z usługi przedpłaconej
w Ofercie Play Online na Karte w Sieci Telekomunikacyjnej P4, których dotyczy Regulamin swiadczenia
Usług Telekomunikacyjnych Dostepu do Internetu dla U2ytkowników.
3. Aby przeniesc Numer MSISDN z usługi przedpłaconej (prepaid) w Ofercie Play Online na Karte do
usługi przedpłaconej w Ofercie Nowy Play Online na Karte nale2y wykonac jedna z nastepujacych
czynnosci:
a) Zalogowac sie do serwisu Play24 na stronie https://24.play.pl i nastepnie wybrac odpowiednia
opcje w zakładce „usługi”;
b) przeło2yc Karte SIM/USIM do telefonu, wybrac na klawiaturze telefonu *163#, a nastepnie
wybrac cyfre 1 na klawiaturze telefonu i zatwierdzic.
4. Aktywacja Numeru MSISDN w usłudze przedpłaconej, w ramach Oferty Nowy Play Online na Karte
nastapi w ciagu 24 godzin od zlecenia przeniesienia Numeru MSISDN w sposób opisany
w pkt. 3 powy2ej.
5. Po przeniesieniu Numeru MSISDN z usługi przedpłaconej w Ofercie Play Online na Karte do usługi
przedpłaconej w Ofercie Nowy Play Online na Karte:
a) jednostki rozliczeniowe z Pakietu Złotówek zostana zachowane
b) jednostki rozliczeniowe z Premii w Ofercie Play Online na Karte zostana przeliczone zgodnie ze
stawka 3 gr / 100 kB na Premie w Ofercie Nowy Play Online na Karte wyra2ona w MB
(megabajtach)
c) Okres wa2nosci połaczen wychodzacych nie ulegnie zmianie.
Dodatkowe informacje
6. Niniejsza Oferta Promocyjna nie łaczy sie z innymi Ofertami Promocyjnymi. Wszelkie wyrazy lub
wyra2enia pisane w tresci niniejszej Oferty Promocyjnej z wielkiej litery nale2y rozumiec zgodnie z ich
definicja zawarta odpowiednio w Regulaminie Swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych Dostepu do
Internetu dla U2ytkowników, Regulaminie Swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostepu do
Internetu przez P4 sp. z o.o. dla U2ytkowników lub Cenniku Oferty Nowy Play Online na Karte.
P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
2
7. W zakresie nieuregulowanym niniejsza Oferta Promocyjna zastosowanie bedzie miał odpowiednio:
Regulamin Swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostepu do internetu przez P4 sp. z o.o. dla
U2ytkowników, Cennik Oferty Nowy Play Online na Karte.
8. Operator zastrzega sobie prawo do zmiany lub odwołania niniejszej Oferty Promocyjnej, bez
koniecznosci podawania przyczyn, z zastrze2eniem, 2e zmiana lub odwołanie nie wpływa na prawa
i obowiazki uprzednio nabyte przez U2ytkownika.
PRAWO DO BŁEDÓW W DRUKU ZASTRZEHONE




P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
1
Regulamin Oferty Promocyjnej
„Przeniesienie numeru telefonu z usługi Play Online
do Oferty Nowy Play Online na Karte”
obowiazuje od 07.07.2011 r. do odwołania
Ogólne warunki skorzystania z Oferty Promocyjnej
1. Niniejsza Oferta Promocyjna okresla zasady przeniesienia Numeru MSISDN z usługi abonamentowej
(postpaid) do usługi przedpłaconej (prepaid) w Ofercie Nowy Play Online na Karte.
2. Z niniejszej Oferty Promocyjnej moga skorzystac Abonenci Sieci Telekomunikacyjnej P4, których
dotyczy Regulamin swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych Dostepu do Internetu dla Abonentów,
którzy zawarli Umowe na czas nieokreslony lub dla których zakonczył sie Okres Zastrze8ony.
3. Warunkiem przeniesienia Numeru MSISDN, zgodnie z pkt. 1 niniejszej Oferty Promocyjnej, jest
uregulowanie wszystkich nale8nosci wobec P4, powstałych w trakcie korzystania z Usług
Telekomunikacyjnych swiadczonych przez P4 oraz rozwiazanie Umowy w sposób okreslony
w Regulaminie swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych Dostepu do Internetu dla Abonentów i zło8enie
wniosku o przeniesienie Numeru MSISDN z usługi abonamentowej (postpaid) do usługi przedpłaconej
(prepaid).
4. Skorzystanie z przeniesienia numeru telefonu z usługi abonamentowej (postpaid) do usługi
przedpłaconej (prepaid) nie zwalnia U8ytkownika od uregulowania wszystkich nale8nosci wobec
Operatora powstałych w trakcie korzystania z usługi abonamentowej.
5. Aktywacja Numeru MSISDN w usłudze przedpłaconej (prepaid), w ramach Oferty Nowy Play Online
na Karte nastapi w ciagu 2 dni roboczych od daty rozwiazania Umowy o Swiadczenie Usług
Telekomunikacyjnych. W chwili Aktywacji Numeru MSISDN w usłudze przedpłaconej (prepaid) Nowy
Play Online na Karte U8ytkownik: otrzymuje 1 GB do wykorzystania zgodnie z Cennikiem Oferty Nowy
Play Online na Karte, który jest wa8ny 30 dni od dnia jego przyznania.
6. Pakiet 1 GB zostanie dodany automatycznie po zakonczeniu procesu migracji i po aktywacji Numeru
MSISDN zgodnie z pkt. 5 niniejszej Oferty Promocyjnej.
7. W przypadku braku Doładowania, Okres wa8nosci połaczen wychodzacych dla przeniesionego
Numeru MSISDN wynosi 30 dni od daty przeniesienia numeru do usługi Nowy Play Online na Karte.
8. Brak Doładowania w terminie 30 dni od dnia aktywacji numeru MSISDN, powoduje, 8e ostatni dzien
tego terminu jest ostatnim dniem Okresu wa8nosci konta U8ytkownika.
P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
2
9. W zwiazku z niniejsza Oferta Operator nie pobiera opłaty z tytułu przeniesienia Numeru MSISDN
z usługi przedpłaconej (prepaid) do usługi abonamentowej (postpaid) w ramach Oferty Nowy Play
Online na Karte.
10. Ewentualne nadpłaty powstałe w trakcie korzystania z usługi abonamentowej nie beda zaliczone na
poczet Doładowania w Ofercie Nowy Play Online na Karte.
Dodatkowe informacje
11. Niniejsza Oferta Promocyjna nie łaczy sie z innymi Ofertami Promocyjnymi. Wszelkie wyrazy lub
wyra8enia pisane w tresci niniejszej Oferty Promocyjnej z wielkiej litery nale8y rozumiec zgodnie z ich
definicja zawarta odpowiednio w Regulaminie Swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych Dostepu do
Internetu dla Abonentów, Regulaminie Swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostepu do Internetu
przez P4 sp. z o.o. dla U8ytkowników lub Cenniku Oferty Nowy Play Online na Karte.
12. W zakresie nieuregulowanym niniejsza Oferta Promocyjna zastosowanie bedzie miał odpowiednio:
Regulamin Swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostepu do internetu przez P4 sp. z o.o. dla
U8ytkowników, Regulamin swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostepu do internetu dla
Abonentów, Cennik Oferty Nowy Play Online na Karte.
13. Operator zastrzega sobie prawo do zmiany lub odwołania niniejszej Oferty Promocyjnej, bez
koniecznosci podawania przyczyn, z zastrze8eniem, i8 zmiana lub odwołanie nie wpływa na prawa
i obowiazki uprzednio nabyte przez U8ytkownika.
14. Operator informuje, 8e dane osobowe Abonenta przetwarzane w zbiorze którego
administratorem jest Operator, zostana automatycznie przeniesione na konto U8ytkownika Oferty Nowy
Play Online na Karte i jednoczesnie taki U8ytkownik bedzie traktowany jak U8ytkownik, który udostepnił
dane zgodnie z Regulaminem swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostepu do internetu przez P4
sp. z o.o. dla U8ytkowników. Cel przetwarzania danych pozostaje bez zmian. Dotychczas wyra8one
przez Abonenta zgody i sprzeciwy na przetwarzanie jego danych osobowych, a tak8e przysługujace mu
prawa wynikajace z ustawy o ochronie danych osobowych beda respektowane przez Operatora po
zmianie statusu Abonenta na U8ytkownika.
PRAWO DO BŁEDÓW W DRUKU ZASTRZEHONE


Cennik Oferty:

P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
1
Cennik Oferty Nowy Play Online na Karte
Cennik Usług Telekomunikacyjnych P4 sp. z o.o.
obowiazuje od 07.07.2011 do odwołania
Wszystkie ceny w niniejszym Cenniku podane sa w złotych polskich (PLN) i zawieraja podatek od
towarów i usług (VAT), o ile nie wskazano inaczej. Wszystkie ceny ujete w Tabeli nr 1 dotycza
korzystania z usług na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w zasiegu Sieci Telekomunikacyjnej P4.
Opłaty za wysłanie wiadomosci SMS, opisanych w niniejszym Cenniku, dotycza długosci pojedynczej
wiadomosci SMS. Długosc pojedynczej wiadomosci SMS wysłanej z telefonu GSM lub UMTS, zgodnie
z normami technologicznymi ETSI (European Telecommunications Standards Institute), została
okreslona na nie wiecej ni: 160 znaków. W przypadku jednorazowego przesłania wiadomosci
zawierajacej wiecej ni: 160 znaków lub wiecej ni: 1120 bitów tekst lub dane sa dzielone na
odpowiednia liczbe wiadomosci SMS, z których ka:da obcia:ana jest opłata indywidualnie, zgodnie
z niniejszym Cennikiem. W przypadku korzystania z aparatu telefonicznego, kodujacego polskie znaki
(np. a, e, z) w trybie UNICODE, jeden SMS mo:e zawierac mniej ni: 160 znaków.
1. Słownik
a) Wszelkie wyrazy lub wyra:enia pisane w tresci niniejszego Cennika z du:ej litery nale:y rozumiec
zgodnie z ich definicjami zawartymi w Regulaminie swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostepu do
Internetu przez P4 sp. z o.o. dla U:ytkowników, chyba :e postanowienia niniejszego Cennika stanowia
inaczej.
b) Pakiet Złotówek – okreslona liczba jednostek rozliczeniowych przyznawana w ramach danego
Doładowania konta, która mo:e byc wykorzystana na wszystkie usługi dostepne w Ofercie Nowy Play
Online na Karte.
c) Premia – okreslona dodatkowa liczba MB (megabajtów) lub GB (gigabajtów) przyznawana w Ofercie
Nowy Play Online na Karte w ramach Doładowania konta na zasadach okreslonych w Tabeli nr 4.
2. Cennik usług podstawowych dostepnych w Ofercie Nowy Play Online na Karte
a) W ramach Oferty Nowy Play Online na Karte, U:ytkownik płaci stała stawke za poszczególne usługi:
P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
2
Tabela nr 1 Cennik usług podstawowych
Lp. Usługa podstawowa Opłata w PLN
1. transmisja danych (APN: Internet ) 0,01 PLN / 300 kB
2.
Minuta połaczenia głosowego do wszystkich
krajowych operatorów komórkowych i na krajowe
numery stacjonarne (naliczanie sekundowe)
0,29 PLN
3.
Minuta połaczenia wideo do wszystkich krajowych
operatorów komórkowych (naliczanie sekundowe)
0,29 PLN
4.
SMS do wszystkich krajowych
operatorów komórkowych
0,09 PLN
5.
MMS do wszystkich krajowych
operatorów komórkowych
0,19 PLN
b) Opłata za transmisje danych naliczana jest za ka:de rozpoczete 300 kB transmisji danych.
c) Opłaty podane w Tabeli 1 nie dotycza transmisji danych, połaczen, w tym wysyłania SMS i MMS
w roamingu miedzynarodowym oraz połaczen, w tym wysyłania wiadomosci SMS i MMS
miedzynarodowych.
d) Wszelkie odstepstwa od warunków zawartych w Cenniku sa mo:liwe tylko w ramach Ofert
Promocyjnych.
3. Zasady rozliczania usług w Ofercie Nowy Play Online na Karte
Tabela nr 2 Cennik Zestawów Startowych i Doładowan w Ofercie Nowy Play Online na Karte
Zestawy Startowe
Opłata jednorazowa za Zestaw Startowy 9 PLN 19 PLN
Podstawowa, maksymalna Ilosc GB, która Klient
otrzymuje w ramach Zestawu Startowego
0,26 GB 0,54 GB
Dodatkowa ilosc GB, która Klient otrzymuje w ramach
Zestawu Startowego
0,04 GB 0,47 GB
Łaczna, maksymalna ilosc GB, która Klient otrzymuje
w ramach Zestawu Startowego
0,3 GB 1 GB
Okres wa:nosci połaczen internetowych 7 dni 14 dni
Okres wa:nosci konta U:ytkownika 7 + 90 dni 14 + 90 dni
Karta Zdrapka
Opłata za Karte Zdrapke 5 PLN 10 PLN 30 PLN 50 PLN
Ilosc GB, która Klient otrzymuje w ramach Karty
Zdrapki
0,14 GB 0,29 GB 0,86 GB 1,43 GB
Inne Doładowania
Kwoty dostepne w ramach Doładowan (np. poprzez
Internet, bankomaty, terminale płatnicze oraz strone
www.play.pl
Dowolna kwota całkowita od 5 PLN do 300 PLN
P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
3
a) Podstawowa, maksymalna Ilosc GB, łaczna i maksymalna ilosc GB , która U:ytkownik otrzymuje w
ramach Zestawu Startowego oraz ilosc GB, która U:ytkownik otrzymuje w ramach Karty Zdrapki
podana w Tabeli nr 2 powy:ej podane sa przy zało:eniu, :e cały Pakiet Złotówek w ramach Zestawu
Startowego lub Karty Zdrapki zostanie przeznaczony na transmisje danych.
Tabela nr 3 Zasady dotyczace kwot doładowan
Kwota Doładowania
Okres wanosci połaczen
internetowych
Okres wanosci konta Uytkownika
5 PLN - 9 PLN 3 dni 3 + 90 dni
10 PLN - 19 PLN 7 dni 7 + 90 dni
20 PLN - 29 PLN 14 dni 14 + 90 dni
30 PLN - 49 PLN 30 dni 30 + 90 dni
50 PLN - 74 PLN 60 dni 60 + 90 dni
75 PLN do 124 PLN 90 dni 90 + 90 dni
125 PLN do 300 PLN 120 dni 120 + 90 dni
b) Okres wa:nosci połaczen internetowych oznacza liczbe dni kalendarzowych, liczonych od ostatniego
Doładowania konta U:ytkownika o danej wartosci, w ciagu których U:ytkownik mo:e doładowac konto,
wykonywac połaczenia internetowe.
c) Okres wa:nosci konta U:ytkownika oznacza liczbe dni kalendarzowych, liczonych od dnia
nastepujacego po ostatnim dniu Okresu wa:nosci połaczen internetowych, w ciagu których U:ytkownik
mo:e doładowac konto. Po upływie ostatniego dnia wa:nosci konta U:ytkownika konto U:ytkownika
ulega dezaktywacji, a tym samym dalsze korzystanie z usług nie jest mo:liwe.
d) Kwota Doładowania i kwota zawarta w ramach Zestawu Startowego przelicza sie na Pakiet Złotówek
do wykorzystania na wszystkie usługi wymienione w Tabelach nr 1, 5, 7, 9, 10, 11 niniejszego Cennika.
Korzystanie z usług dostepnych w ramach Oferty Nowy Play Online na Karte pomniejsza Pakiet
Złotówek. Po wykorzystaniu całego Pakietu Złotówek lub przekroczeniu Okresu wa:nosci połaczen
internetowych, U:ytkownik, aby dalej wykonywac połaczenia internetowe, musi Doładowac swoje konto.
e) W przypadku niewykorzystania Pakietu Złotówek w Okresie wa:nosci połaczen internetowych,
niewykorzystana wartosc Pakietu Złotówek nie zostaje anulowana i mo:e byc wykorzystana po
ponownym Doładowaniu.
f) Po ka:dym Doładowaniu konta, U:ytkownikowi zostaje przyznana Premia w postaci dodatkowego
pakietu na transmisje danych w wysokosci okreslonej w tabeli nr 4 poni:ej. Pakiet zostaje przyznany po
otrzymaniu potwierdzenia o Doładowaniu.
P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
4
Tabela nr 4 Zasady dotyczace wysokosci Premii
Kwota Doładowania Wysokosc Premii dla danych Doładowan
5 PLN - 9 PLN 10 MB
10 PLN - 19 PLN 15 MB
20 PLN - 29 PLN 0,45 GB
30 PLN - 49 PLN 1,17 GB
50 PLN - 74 PLN 3,61 GB
75 PLN do 124 PLN 5,91 GB
125 PLN do 300 PLN 11,52 GB
g) Dodatkowa ilosc jednostek rozliczeniowych, która Klient otrzymuje w ramach Zestawu Startowego,
zgodnie z Tabela nr 2, jest przyznawana po zakonczeniu pierwszego połaczenia.
h) Premia mo:e byc wykorzystana wyłacznie na transmisje danych zgodnie ze stawka okreslona
w Tabeli nr 1 na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w zasiegu Sieci Telekomunikacyjnej P4.
i) Premia mo:e byc wykorzystana przez Okres wa:nosci połaczen internetowych zale:ny od kwoty
Doładowania zgodnie z Tabela nr 3 powy:ej. Po przekroczeniu Okresu wa:nosci połaczen
internetowych U:ytkownik traci Premie.
j) Ka:de Doładowanie, w zwiazku z którym przysługuje Premia, dokonane przed upływem wa:nosci
aktualnie przysługujacej Premii, powoduje zwiekszenie dotychczasowej Premii o przyznana kwote
wynikajaca z nowego Doładowania, a data wa:nosci Premii jest liczona od daty nowego Doładowania.
4. Szczegóły Oferty Nowy Play Online na Karte
a) U:ytkownik mo:e korzystac z transmisji danych z predkoscia do 1 Mb/s. Predkosc transmisji danych
uzale:niona jest od: specyfikacji technicznej modemu lub routera, zasiegu sieci Operatora, obcia:enia
stacji nadawczej, siły odbieranego sygnału stacji nadawczej oraz warunków atmosferycznych.
b) W ramach niniejszej Oferty, na terenie kraju dane naliczane sa za ka:de rozpoczete 300 kB,
oddzielnie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego.
P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
5
5. Opłaty za usługi dodane w Ofercie Nowy Play Online na Karte
Tabela nr 5 Cennik usług dodanych
Lp. Nazwa usługi Opłata za zdarzenie
1. Sprawdzenie stanu konta (szczegóły w punkcie c pod Tabela nr 5) Bezpłatne
2. Szczegółowy lub podstawowy wykaz Usług Telekomunikacyjnych on-line
(dostepny za posrednictwem strony internetowej www. Operatora)
Bezpłatne
3. Podstawowy wykaz Usług Telekomunikacyjnych (szczegóły w punkcie e i f) 10 PLN za wykaz
4. Szczegółowy wykaz Usług Telekomunikacyjnych (szczegóły w punkcie e i f) 10 PLN za wykaz
5. Poczta głosowa Bezpłatne
6. Blokada prezentacji własnego numeru (CLIR) Bezpłatne
7.
Przekierowanie połaczenia przychodzacego
(szczegóły w punkcie g)
Jak za połaczenie
głosowe i wideo
8.
Blokady połaczen
(szczegóły w punkcie h)
Bezpłatne
9.
Zawieszenie połaczenia
(szczegóły w punkcie i)
Bezpłatne
10.
Informacja o połaczeniu oczekujacym
(szczegóły w punkcie i)
Bezpłatne
11.
Rozmowa konferencyjna
(szczegóły w punkcie i i j)
Jak za połaczenie głosowe
12.
Informacja o próbie połaczenia
(szczegóły w punkcie i)
Bezpłatne
13.
Ju: w zasiegu
(szczegóły w punkcie i)
Bezpłatne
14. Auto-konfiguracja telefonu Bezpłatne
15. SMS na telefon stacjonarny 0,50 PLN
a) Szczegółowe zasady działania usług zawartych w tabeli nr 5 znajduja sie na stronie www.play.pl lub
w Ofertach Promocyjnych.
b) Za zarzadzanie usługami dodanymi podanymi w Tabeli nr 5, czyli za zlecanie takich czynnosci jak
aktywacja, dezaktywacja, czy zmiana usługi dodanej, U:ytkownik nie ponosi dodatkowych opłat.
c) Sprawdzenie stanu konta mo:liwe jest m.in. poprzez zalogowanie sie na stronie 24.play.pl.
d) Okreslenie „Bezpłatne” oznacza, :e opłata za te usługe zawarta jest w kwocie Doładowania.
e) Warunkiem korzystania z usługi jest uprzednie udostepnienie danych Operatorowi przez U:ytkownika
na warunkach opisanych w Regulaminie swiadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostepu do Internetu
przez P4 sp. z o.o. dla U:ytkowników.
f) Warunkiem realizacji usługi przez Operatora jest posiadanie na koncie srodków w wysokosci
umo:liwiajacej pobranie przez Operatora opłaty za odpowiedni wykaz. Brak srodków na koncie
w wysokosci umo:liwiajacej pobranie przez Operatora opłaty za odpowiedni wykaz w chwili realizacji
usługi przez Operatora jest traktowany jako rezygnacja z tego wykazu.
g) Opłata za przekierowanie połaczen przychodzacych bedzie rozliczana w zale:nosci od rodzaju
połaczenia oraz wybranego numeru docelowego zgodnie z niniejszym Cennikiem.
P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
6
h) Za blokady połaczen uznaje sie blokowanie połaczen miedzynarodowych oraz blokowanie połaczen
w roamingu miedzynarodowym. Aby zlecic zało:enie blokady nale:y zadzwonic do Obsługi Klienta pod
numerem *500.
i) Usługa nie dotyczy połaczen wideo.
j) Ka:de połaczenie wychodzace wykonane w ramach rozmowy konferencyjnej rozliczane jest
oddzielnie, w zale:nosci od rodzaju połaczenia, zgodnie z niniejszym Cennikiem.
6. Opłaty za zarzadzanie kontem w Ofercie Nowy Play Online na Karte
Tabela nr 6 Opłaty za zarzadzanie kontem
Lp. Nazwa usługi Opłata za usługe
1. Zmiana danych U:ytkownika Bezpłatne
2. Zmiana numeru MSISDN 150 PLN
3. Wymiana Karty SIM/USIM Bezpłatne
4. Zdjecie blokady SIM Lock z Modemów oferowanych w sieci Play 500 PLN
a) Operator zastrzega sobie prawo do zniesienia opłaty za skorzystanie z poszczególnych usług
okreslonych w Tabeli nr 6.
b) Okreslenie „Bezpłatne” oznacza, :e opłata za te usługe zawarta jest w kwocie Doładowania.
7. Opłaty za połaczenia, wiadomosci SMS z numerami specjalnymi w Ofercie
Nowy Play Online na Karte
Tabela nr 7 Opłaty za połaczenia głosowe z numerami specjalnymi
Lp. Zakres głosowych numerów specjalnych Opłata za usługe
1.
Połaczenia głosowe z numerami alarmowymi:
112, 997, 998, 999
Bezpłatne
2.
Połaczenia głosowe i wideo z numerami Poczty
głosowej i wideo: *200, 790200200
Bezpłatne
3.
Połaczenia głosowe z numerami Obsługi Klienta:
*500, 790500500
1 PLN z VAT za zdarzenie
(bez wzgledu na czas trwania połaczenia)
4.
Połaczenia głosowe z numerami Obsługi Klienta:
*502, 790502502
1 PLN z VAT za zdarzenie
(bez wzgledu na czas trwania połaczenia)
a) Mo:liwosc wykonania połaczenia, jak i wysłania wiadomosci SMS na numery specjalne inne ni: te
wyszczególnione w tabeli nr 7 powy:ej sa zablokowane przez Operatora.
b) W przypadku próby wykonania połaczenia lub wysłania SMS na numery specjalne inne ni: te
wyszczególnione w tabeli nr 7 powy:ej opłata za połaczenie lub wysłanie SMS nie zostanie naliczona.
P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
7
8. Opłaty za przesyłanie danych w roamingu miedzynarodowym w Ofercie
Nowy Play Online na Karte
Tabela nr 8 Zakres stref miedzynarodowych w roamingu
Strefa Kraje
Strefa Euro
Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar,
Grecja, Grenlandia, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia,
Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Monako, Niemcy, Norwegia,
Portugalia, Reunion, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Watykan,
Wegry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Owcze
Strefa 1
Albania, Andora, Białorus, Bosnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Kanada, Macedonia,
Mołdawia, Rosja, Serbia, Stany Zjednoczone (USA), Turcja, Republika Kosowa, Ukraina
Strefa 2 Reszta swiata
Strefa 3 Sieci satelitarne
a) Operator zastrzega sobie prawo do zablokowania połaczen z niektórymi krajami w ramach
Strefy 2 lub niektórych połaczen miedzynarodowych.
b) W Ofercie Play Online na Karte Usługa roamingu miedzynarodowego jest dostepna dla ka:dego
U:ytkownika od momentu Aktywacji numeru MSISDN (numeru telefonu).
Tabela nr 9 Opłaty za miedzynarodowe: połaczenia głosowe, połaczenia wideo, wiadomosci SMS
Kierunek połaczenia
miedzynarodowego
Opłata w PLN za minute
połaczenia głosowego
(naliczanie co 30 sekund)
Opłata w PLN za minute
połaczenia wideo
(naliczanie co 30 sekund)
Opłata w PLN za wysłanie
SMS miedzynarodowego
Strefa Euro 2,00 PLN 2,00 PLN 0,50 PLN
Do Strefy 1 2,00 PLN 2,00 PLN 0,50 PLN
Do Strefy 2 4,00 PLN 4,00 PLN 0,50 PLN
Do Strefy 3 10,00 PLN 10,00 PLN 0,50 PLN
c) Opłaty za połaczenia dotycza połaczen głosowych oraz połaczen wideo, wiadomosci SMS
realizowanych z Sieci Telekomunikacyjnej P4 do podanej strefy miedzynarodowej okreslonej w Tabeli
nr 8 powy:ej.
P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
8
9. Opłaty za Usługi w roamingu miedzynarodowym w Ofercie Nowy Play Online na
Karte
Tabela nr 10 Opłaty za usługi w roamingu miedzynarodowym
Roaming ze
Strefy
Opłata w PLN za minute połaczenia głosowego
SMS
Transmisja
danych
opłata w PLN
za
1 MB;
naliczanie
co 100kB
do Polski
Do Strefy
Euro
do Strefy 1 do Strefy 2 do Strefy 3
Połaczenie
głosowe
przychodzace
Strefa Euro 1,60 PLN 1,60 PLN 7,00 PLN 10,00 PLN 15,00 PLN 0,53 PLN 0,53 PLN 20,00 PLN
Strefa 1 5,00 PLN 7,00 PLN 7,00 PLN 10,00 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN 1,00 PLN 20,00 PLN
Strefa 2 7,00 PLN 9,00 PLN 9,00 PLN 10,00 PLN 15,00 PLN 4,00 PLN 2,00 PLN 30,00 PLN
Strefa 3 15,00 PLN 15,00 PLN 15,00 PLN 15,00 PLN 15,00 PLN 5,00 PLN 4,00 PLN 50,00 PLN
a) Za połaczenia głosowe wychodzace w roamingu miedzynarodowym w ramach Strefy Euro oraz ze
Strefy Euro do Polski trwajace do 30 sekund naliczana jest opłata w wysokosci połowy stawki
minutowej, a nastepnie za ka:da sekunde w wysokosci 1/60 stawki minutowej.
b) Za połaczenia głosowe przychodzace w roamingu miedzynarodowym w Strefie Euro opłata naliczana
jest za ka:da sekunde połaczenia w wysokosci 1/60 stawki minutowej.
c) Połaczenia nie wymienione w pkt. a) oraz b) naliczanie co 30 sekund.
Tabela nr 11 Opłaty za połaczenia wideo w roamingu miedzynarodowym
Roaming ze
Strefy
Opłata w PLN za minute połaczenia wideo naliczanie co 30 sekund
do Polski Do Strefy Euro do Strefy 1 do Strefy 2 do Strefy 3
Połaczenie
wideo
przychodzace
Strefa Euro 5,00 PLN 5,00 PLN 7,00 PLN 10 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN
Strefa 1 5,00 PLN 7,00 PLN 7,00 PLN 10 PLN 15,00 PLN 1,00 PLN
Strefa 2 7,00 PLN 9,00 PLN 9,00 PLN 10 PLN 15,00 PLN 4,00 PLN
Strefa 3 15,00 PLN 15,00 PLN 15,00 PLN 15,00 PLN 15,00 PLN 5,00 PLN
P4 SP. Z O.O. / UL. TASMOWA 7 / 02-677 WARSZAWA / KRS 0000217207 / XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO SAD
REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY / NIP 951-21-20-077 / REGON 015808609 / KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 456 500,00 PLN
9
d) Liste krajów w ramach poszczególnych Stref okresla Tabela nr 8.
e) Opłaty naliczane w roamingu miedzynarodowym ujete w Tabeli nr 11 dotycza usług
telekomunikacyjnych realizowanych za posrednictwem sieci operatorów zagranicznych.
f) Zakres usług oferowanych w roamingu uzale:niony jest od sieci partnera roamingowego. Aktualna
lista sieci i krajów, w których mo:na korzystac z usługi roamingu dostepna jest na stronie www.play.pl.
10. Informacja o cenach usług w roamingu miedzynarodowym w Ofercie Nowy
Play Online na Karte
a) Ka:dy U:ytkownik Oferty Nowy Play Online na Karte ma dostep do serwisów informujacych o cenach
usług w roamingu miedzynarodowym.
b) U:ytkownik mo:e skorzystac z serwisu wysyłajac wiadomosc SMS na numer 115 o okreslonej tresci
podanej przez okreslonego Partnera roamingowego.
c) Wysłanie wiadomosci SMS na numer 115 jest Bezpłatne w Polsce oraz w Strefie Euro.
W pozostałych strefach jest płatne jak za wysłanie wiadomosci SMS w roamingu miedzynarodowym.
Opłaty za usługi w roamingu miedzynarodowym okresla Tabela numer 10 niniejszego Cennika. Liste
krajów w ramach poszczególnych Stref Okresla Tabela nr 8 niniejszego Cennika.
d) Liste krajów w ramach poszczególnych Stref okresla Tabela nr [8].
e) Opłaty naliczane w roamingu miedzynarodowym ujete w Tabeli nr [10] dotycza Usług
Telekomunikacyjnych realizowanych za posrednictwem sieci operatorów zagranicznych.
f) W Ofercie Play Online na Karte Usługa roamingu miedzynarodowego jest dostepna dla ka:dego
U:ytkownika od momentu Aktywacji numeru MSISDN (numeru telefonu).
g) Zakres usług oferowanych w roamingu uzale:niony jest od sieci partnera roamingowego. Aktualna
lista sieci i krajów, w których mo:na korzystac z usługi roamingu dostepna jest na stronie www.play.pl.
PRAWO DO BŁEDÓW W DRUKU ZASTRZETONE.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #487511  autor: joasia_23
 07 lip 2011, 16:02
Dziś po północy Era oddała numer i zostałam przeniesiona do Play abonament :mrgreen:

Wbijając kod *101# mam napisane, że "bieżace saldo niezapłaconych faktur i kwoty wydanej poza abonamentem wynosi 29 zł " - tylko, że ja jeszcze żadnego połączenia nie wykonałam.

Szukałam na play24 za co by mogło być już naliczone te 29 zł, ale nic nie znalazłam :|

[ Dodano: 2011-07-07, 16:05 ]
Mam też takie coś Promocyjne MB w strefie taniego Internetu 153 MB mimo, że w abo nie mam żadnego transferu danych. Nawet nie wiem czy te 153 MB to dużo czy mało :mrgreen:

 #487517  autor: banderas
 07 lip 2011, 16:12
joasia_23 pisze:Dziś po północy Era oddała numer i zostałam przeniesiona do Play abonament :mrgreen:

Wbijając kod *101# mam napisane, że "bieżace saldo niezapłaconych faktur i kwoty wydanej poza abonamentem wynosi 29 zł " - tylko, że ja jeszcze żadnego połączenia nie wykonałam.

Szukałam na play24 za co by mogło być już naliczone te 29 zł, ale nic nie znalazłam :|

[ Dodano: 2011-07-07, 16:05 ]
Mam też takie coś Promocyjne MB w strefie taniego Internetu 153 MB mimo, że w abo nie mam żadnego transferu danych. Nawet nie wiem czy te 153 MB to dużo czy mało :mrgreen:
Kwota 29 zł złoty to jest opłata aktywacyjna która została ci już naliczona
W ramach aktywacji która wynosi 1 zł + 28 zł, dostajesz na pierwszy niepełny i pełny okres rozliczeniowy oryginalny bonus w tym wypadku w postaci pakietu internetowego

a odnośnie ilość MB która podałaś
a) jest to ilość proporcjonalna do końca okr rozliczeniowego
b) zależy do czego używasz internet i jaki masz telefon

banderassso

 #487548  autor: qper
 07 lip 2011, 18:43
play4you2 pisze:Poniżej zamieszczam stosowne regulaminy i Cennik.
Już je znalazłem na play.pl ale jedna informacja jest niejasna jak dla mnie

Według regulaminu
5. Po przeniesieniu Numeru MSISDN z usługi przedpłaconej w Ofercie Play Online na Kartę do usługi
przedpłaconej w Ofercie Nowy Play Online na Kartę:
a) jednostki rozliczeniowe z Pakietu Złotówek zostaną zachowane
b) jednostki rozliczeniowe z Premii w Ofercie Play Online na Kartę zostaną przeliczone zgodnie ze
stawką 3 gr / 100 kB na Premię w Ofercie Nowy Play Online na Kartę wyrażoną w MB
(megabajtach)
c) Okres ważności połączeń wychodzących nie ulegnie zmianie. Ok z tego wynika, że ważność karty się nie zmieni, zachowam wszystkie liczby
ale nie wiem czy data pakietu złotówek również zachowa swoją dotychczasową datę czyli w moim przypadku 30.10.2011 czy się zmieni?

Wolę mieć pewność niż ryzykować z eksperymentowaniem. Ty pewnie wiesz dokładnie jak to fizycznie się zmieni ;)

 #487558  autor: joasia_23
 07 lip 2011, 19:10
banderas, aktywacja miała wynieść 1 zł, tak powiedział Pan w sklepie i tyle mam napisane na umowie. Nie rozumiem skąd te dodatkowe 28 zł. Czytałam regulamin przed podpisaniem i nic takiego w oczy mi się nie rzuciło. Muszę jeszcze raz do niego zajrzeć.

 #487560  autor: Marens
 07 lip 2011, 19:17
qper pisze:Ok z tego wynika, że ważność karty się nie zmieni
Ważność karty pozostanie bez zmian.
Przechodzą złotówki oraz Promocyjne MB.

Zmienia się tylko sposób ich prezentowania.
Promocyjne MB nie są podawane łącznie z kontem i sprawia wrażenie, że maleje ilość MB.
Znikają Promocyjne złotówki (po prostu nie są wyświetlane).

Ponoć można przejść do Play Fresh, pojawia się opcja w Usługach na Play24.

 #487569  autor: qper
 07 lip 2011, 20:01
Marens pisze:
qper pisze:Ok z tego wynika, że ważność karty się nie zmieni
Ważność karty pozostanie bez zmian.
Przechodzą złotówki oraz Promocyjne MB.

Zmienia się tylko sposób ich prezentowania.
Promocyjne MB nie są podawane łącznie z kontem i sprawia wrażenie, że maleje ilość MB.
Znikają Promocyjne złotówki (po prostu nie są wyświetlane).

Ponoć można przejść do Play Fresh, pojawia się opcja w Usługach na Play24.
a jest napisane że promocyjne zł zostaną zachowane...
to już sam nie wiem i chyb nie zaryzykuje. Za dużo do stracenia

 #487574  autor: ztomasz
 07 lip 2011, 20:26
@joasia_23. Spisane z regulaminu promocji: "7. Zgodnie
z pkt 2 niniejszej Oferty Promocyjnej przy wyborze Abonamentu LongPlay II 29 lub LongPlayII 49 Abonent zobowiązany jest do zakupu pakietu Play Online w cenie 48 PLN zlimitem transmisji danych 3GB ,a przy wyborze Abonamentu LongPlay II 69, LongPlay II 99 lub LongPlay II 129 do zakupu pakietu Play Online w telefoniew cenie 28 PLN z limitem transmisji danych 1,5 GB.". Najwidoczniej taki pakiet masz uruchomiony.

 #487576  autor: joasia_23
 07 lip 2011, 20:33
banderas, doczytałam w regulaminie. Zgadza się. Trzeba wszystko dokładnie czytać, bo potem takie "niespodzianki" wychodzą.
  • Strona 18 z 241
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 241
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 241