DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 3 z 40
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 40

 #107814  autor: Kaczy
 22 wrz 2006, 22:19
:smt026 :smt026 :smt040 :smt040


No i dostałem tą pracę :)
Dziś byłem przez 4 godz. na zapoznaniu się ze stanowiskiem pracy.
Lekko mnie zszokowało- od cholery programów- a ten do nowych umów, następny do przedłużania, jakies modułu do sprawdzania klientów, program do fakturowania itd.

No i nagle się okazało, że jednak moja wiedza nt. telefonów jest mała. Co ludzie mają za problemy. Normalnie jak na forum- tylko czas reakcji musi być szybszy- chwila i trzeba odpowiadać :smt009

No i mylą się Ci, którzy mówili, że w Galaxy jest luzik. Ruch jak cholera- co chwila ktoś przychodzi. Sprzedałem już dziś parę kart zdrapek, 1. telefon w Mix`ie, kilku osobom doradziłem.

No i teraz wycieczka do Wawy na szkolenie :)

...::: Made for loneliness :::...

 #107838  autor: D@rio
 22 wrz 2006, 23:00
no, programow jest w ciul ;) ale nie martw się....jakbyś pracował w salonie firmowym Polkomtel S.A. (zwłaszcza na obsłudze posprzedażnej) to byś miał jeszcze więcej :mrgreen: zresztą, dasz sobie rade. Z Takim programem jak PERS, ZNAK, Spectrum (wy chyba tego nie macie) itp. to się bardzo przyjemnie pracuje ;) To życzę powodzenia oraz wysokich wyników sprzedaży :mrgreen: ;)

Obrazek

 #107841  autor: Irek
 22 wrz 2006, 23:02
A no jednak Kaczy dostał tą robotę, pewnie się wkrecisz chłopie i będzie wszystko ok. :wink:

"And one more thing..."

 #107909  autor: Rokko
 23 wrz 2006, 06:26
no to gratulacje i zycze nieupierdliwych "tajemniczych klientow" ;)

 #108312  autor: Przemek
 24 wrz 2006, 09:31
Kaczy - spodziewaj się w poniedziałek wizytacji :lol:

 #108314  autor: przemek910
 24 wrz 2006, 09:45
Kaczy pisze:No i teraz wycieczka do Wawy na szkolenie
Przemek pisze:Kaczy - spodziewaj się w poniedziałek wizytacji :lol:
Cos mi się wydaje że Kaczy, zaczyna od października ;-)

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #108371  autor: Przemek
 24 wrz 2006, 12:27
W przyszły poniedziałek of course, dopiero wtedy będę w Szczecinie :)

 #108390  autor: user_delete1
 24 wrz 2006, 13:07
Kaczy pisze::smt026 :smt026 :smt040 :smt040


No i dostałem tą pracę :)
Dziś byłem przez 4 godz. na zapoznaniu się ze stanowiskiem pracy.
Lekko mnie zszokowało- od cholery programów- a ten do nowych umów, następny do przedłużania, jakies modułu do sprawdzania klientów, program do fakturowania itd.

No i nagle się okazało, że jednak moja wiedza nt. telefonów jest mała. Co ludzie mają za problemy. Normalnie jak na forum- tylko czas reakcji musi być szybszy- chwila i trzeba odpowiadać :smt009

No i mylą się Ci, którzy mówili, że w Galaxy jest luzik. Ruch jak cholera- co chwila ktoś przychodzi. Sprzedałem już dziś parę kart zdrapek, 1. telefon w Mix`ie, kilku osobom doradziłem.

No i teraz wycieczka do Wawy na szkolenie :)
Eee tam nie przejmuj sie do opanaowania masz kilka niedziałających programów.
A jak możesz to podaj ID tego salonu

Jeśli ci pomogłem wcisnij pomógł pod moim postem

 #108444  autor: D@rio
 24 wrz 2006, 16:16
Rokko pisze:no to gratulacje i zycze nieupierdliwych "tajemniczych klientow"
np. pytających o jakieś nieznane ogólnie taryfy :-D :-D :-D

Obrazek

 #108547  autor: Rokko
 24 wrz 2006, 21:05
D@rio pisze:
Rokko pisze:no to gratulacje i zycze nieupierdliwych "tajemniczych klientow"
np. pytających o jakieś nieznane ogólnie taryfy :-D :-D :-D
tak szczególnie kiedy sie beda klucic ze przeciez oni taka taryfe maja i to juz od dawna ;)

 #108557  autor: D@rio
 24 wrz 2006, 21:18
Rokko pisze: tak szczególnie kiedy sie beda klucic ze przeciez oni taka taryfe maja i to juz od dawna
nie, ja nie mówię o tym ;) mówią o takich taryfach których w ogóle nie ma na stronie WWW operatora ;)

Obrazek

 #108564  autor: user_delete1
 24 wrz 2006, 21:26
Najlepsi sa klienci którzy po podpisaniu umowy przychodzą na drugi dzien i pytają sie w co podpisali
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2006, 21:28 przez user_delete1, łącznie zmieniany 1 raz.

Jeśli ci pomogłem wcisnij pomógł pod moim postem

 #108609  autor: Rokko
 24 wrz 2006, 22:28
D@rio pisze:
Rokko pisze: tak szczególnie kiedy sie beda klucic ze przeciez oni taka taryfe maja i to juz od dawna
nie, ja nie mówię o tym ;) mówią o takich taryfach których w ogóle nie ma na stronie WWW operatora ;)
Mysle ze wysoka kreatywnosc mlodego konsultanta pozwoli ja stworzyc :)

 #108610  autor: D@rio
 24 wrz 2006, 22:33
Rokko pisze: Mysle ze wysoka kreatywnosc mlodego konsultanta pozwoli ja stworzyc
jak trafi na zorientowanego klienta to nawet nic fantazja i kreatywnosc nie pomoze. Jak nie wie to nie wie - proste.

Obrazek

 #108676  autor: Kaczy
 25 wrz 2006, 08:51
Przemek pisze:Kaczy - spodziewaj się w poniedziałek wizytacji :lol:
Spoko- jak coś zapraszam :)

Teraz jestem w Warszawie na Wołowskiej na szkoleniu :)
Akurat przyjechałem trochę przed czasem i mam chwilę dla siebie :)

...::: Made for loneliness :::...

 #108689  autor: Rokko
 25 wrz 2006, 10:44
Przyznam ze mnie cieszy ze bedziemy mieli "swojego" w Plusie.Moze przynajmniej podpowie dlaczego operator dziala czasami tak bardzo nielogicznie no wymiana aparatu i przedluzenie umowy bedzie szlo sprawniej

 #108690  autor: D@rio
 25 wrz 2006, 10:53
Rokko pisze:Przyznam ze mnie cieszy ze bedziemy mieli "swojego" w Plusie.Moze przynajmniej podpowie dlaczego operator dziala czasami tak bardzo nielogicznie no wymiana aparatu i przedluzenie umowy bedzie szlo sprawniej
hehe ;) założe się że nie podpowie zbyt szczegołowo ;)

Kaczy: pozdrów Galerię Mokotów :mrgreen: masz blisko w miarę ;)

Obrazek

 #108691  autor: user_delete1
 25 wrz 2006, 10:53
Rokko pisze:Przyznam ze mnie cieszy ze bedziemy mieli "swojego" w Plusie.Moze przynajmniej podpowie dlaczego operator dziala czasami tak bardzo nielogicznie no wymiana aparatu i przedluzenie umowy bedzie szlo sprawniej
A ja to co ?

Jeśli ci pomogłem wcisnij pomógł pod moim postem

 #108730  autor: Rokko
 25 wrz 2006, 14:47
jacenty1812 pisze:
Rokko pisze:Przyznam ze mnie cieszy ze bedziemy mieli "swojego" w Plusie.Moze przynajmniej podpowie dlaczego operator dziala czasami tak bardzo nielogicznie no wymiana aparatu i przedluzenie umowy bedzie szlo sprawniej
A ja to co ?
A przepraszam nie wiedzialem ze kolega tez jest "salonowcem" - oddaje honor :)

 #108731  autor: user_delete1
 25 wrz 2006, 14:49
Spoko luzik

Jeśli ci pomogłem wcisnij pomógł pod moim postem
  • Strona 3 z 40
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 40
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 40