DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 5 z 40
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 40

 #111818  autor: dechomenon
 06 paź 2006, 21:08
D@rio to Ty masz takie wyjazdy? Wspólna integracja tak ? już nie pod sztywnym rygorem tylko odwrotna strona zwierciadła Polkomtela? hehehe, a właśnie mega ważna kwesita; jak to jest z tym systemem motywacyjnym w danym miesiącu dostaje się za miesiąc wcześniejszy np. dostajesz podstawę we wrześniu a premię z kodów za miesiac sierpień?

 #111821  autor: D@rio
 06 paź 2006, 21:18
nie no, są organizowane różne imprezy firmowe. Podobnie mają ludzie pracujący w CallCenter. Czasami są te imprezy łączone. Zresztą, ludzie pracujący bezpośrednio dla Polkomtel S.A. zawsze mają lepiej, zawsze coś tam "wpadnie". Jeszcze trochę i będzie rozpoczynał się kolejny Kongres Technologiczny to pewnie znowu będą zapisy na darmowe zaproszenia ;)

Obrazek

 #111888  autor: dechomenon
 07 paź 2006, 08:33
no to taka forma jest fajna...ale wracając jak napisałem wyżej jak to jest u was z tą premią motywacyjną ? powiedzmy, że była wypłata za wrzesień i dostajesz podstawę za wrzesień a motywacyjny za sierpień? bo chyba nasz szef chce lamerować na pieniądze, że zawsze dostane miesiąc do tyłu

 #112165  autor: Kaczy
 07 paź 2006, 20:32
dechomenon pisze:jak to jest u was z tą premią motywacyjną ? powiedzmy, że była wypłata za wrzesień i dostajesz podstawę za wrzesień a motywacyjny za sierpień?
U mnie jest tak samo. Nie wiem z czego wynika ten problem. Może długo im trwa naliczanie premii albo musi do nich kasa spłynąć za sprzedaż.

...::: Made for loneliness :::...

 #112305  autor: dechomenon
 08 paź 2006, 12:52
czyli po prostu chcą nas lekko wydymać...bo ja np. nie mam kodów (jeszcze) a premię mam dostać motywacyjną po prostu tak od szefa(pewnie w kopertce) hehe i teraz zobaczcie skończy mi się umowa i nie zostanie ona przedłużona to na bank nie dostanę premi za dany miesiąc tak się wyzyskuje pracownika!

 #112724  autor: mov9k
 09 paź 2006, 20:13
Witam,

Na początek gratuluję Kaczy zdobycia nowej pracy ;).
Widzę, że spora garstka rozmówców korzysta z sieci lub pracuje w Plusie. Powiedzcie mi - jak wygląda płaca w kanale aktywnym? Jestem KKB Orange od ponad pół roku, nie narzekam, ale słyszałem, że w Plusie jest podobno lepiej rozwiązywany system prowizji. Jeśli ktoś ma info na ten temat, proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

Dziwnym nie jest...

 #112729  autor: D@rio
 09 paź 2006, 20:24
no to mów że Konsultant Klienta Biznesowego Orange ;) teraz już wiem o co chodzi...

Obrazek

 #112735  autor: mov9k
 09 paź 2006, 20:33
No tak, a KKB pracują w kanale aktywnym, prawda? Ale nie zmieniaj tematu ;).

Dziwnym nie jest...

 #112745  autor: przemek910
 09 paź 2006, 20:48
mov9k pisze:Powiedzcie mi - jak wygląda płaca w kanale aktywnym?
Pracujesz tam - nie wiesz jaka jest płaca? :shock:

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #112748  autor: mov9k
 09 paź 2006, 20:54
Nie wiem czy piszę niewyraźnie, albo niezrozumiale... No ale nic, powtórzę się, żeby to miało ręce i nogi ;).

1. Pracuję w kanale aktywnym Orange i wiem jakie dostaje pieniądze :)
2. Pytam o płacę w kanale aktywnym Plusa, bo nie mam najmniejszego pojęcia jakiej może być wielkości. Słyszałem jedynie pogłoski o lepszym sposobie premiowania niż ten w Orange.
3. Już wszystko jasne?:)

Dziwnym nie jest...

 #112750  autor: przemek910
 09 paź 2006, 20:56
mov9k pisze:3. Już wszystko jasne?:)
Oczywiście, sorry za gafę :oops: nie zrozumiałem.. z rozpędu ;)

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #112752  autor: mov9k
 09 paź 2006, 21:00
Nie ma sprawy, zdarza się ;).

Dziwnym nie jest...

 #112758  autor: Kaczy
 09 paź 2006, 21:21
mov9k pisze:Na początek gratuluję Kaczy zdobycia nowej pracy ;).
Widzę, że spora garstka rozmówców korzysta z sieci lub pracuje w Plusie. Powiedzcie mi - jak wygląda płaca w kanale aktywnym? Jestem KKB Orange od ponad pół roku, nie narzekam, ale słyszałem, że w Plusie jest podobno lepiej rozwiązywany system prowizji.
A dzięki, dzięki :)

Praca, jak praca. Przychodzą klienci z różnymi problemami.
Co do systemu prowizji. W sumie nie znam go do końca- bo pracuję dopiero tydzień.
Z tego co się zdążyłem zorientować to każdy POS dostaje plan sprzedaży do wykonania. Trzeba wypełnić minimum z każdej grupy (PWA, ANU, nowe aktywacje w biznesie czy indywidualnych) i wtedy dostaje się prowizje. Niestety na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie powiedzieć jak to wygląda kwotowo.
Jedyne co wiem to to, że z miesiąca na miesiąc są coraz większe plany :|

...::: Made for loneliness :::...

 #112782  autor: Irek
 09 paź 2006, 22:15
Nasycenie rynku jest coraz większe i będzie trudno sprzedać coraz wiekszą liczbę usług. Sporą rolę pewnie będzie odgrywać utrzymaniówka i coraz to nowsze promocje pre-paid.

"And one more thing..."

 #112783  autor: Kaczy
 09 paź 2006, 22:21
Ehh... mi to mów. Wiadomo, że już na rynku jest dużo telefonów.
Ale dla centarali to nic. Podkręcają nieźle śrubę. Co miesiąc trzeba sprzedawać coraz więcej i więcej. :|

...::: Made for loneliness :::...

 #112784  autor: D@rio
 09 paź 2006, 22:21
IreQ pisze:Nasycenie rynku jest coraz większe i będzie trudno sprzedać coraz wiekszą liczbę usług. Sporą rolę pewnie będzie odgrywać utrzymaniówka i coraz to nowsze promocje pre-paid.
wg. prawa rynku tak..

ale, żebyś Ty widział jakie Plany Sprzedaży narzuca na swoje punkty TP S.A. np. dotyczące sprzedaży Neostrady (a teraz przypominam - także punkty Orange sprzedają neostradę)....wtedy to byś zwątpił...czy to aby napewno rynek to reguluje... ;)

Obrazek

 #112843  autor: mov9k
 10 paź 2006, 09:11
Kaczy pisze:Praca, jak praca. Przychodzą klienci z różnymi problemami.
Tak, ale pytałem o kanał aktywny, znaczy się KKB w plusie :P. Nie ciągnie mnie do pracy w salonie, chyba że na stanowisku kierownika :).

Dziwnym nie jest...

 #112844  autor: JacekS
 10 paź 2006, 09:17
No cóż plany są podwyższane z miesiąca na miesiąc a klientów coraz trudniej namówic na oferte, szczególnie bez telefonu (np. anu).
A standardowa formułka 90% ludzi wchodzących do punktu (przynajmniej u mnie) to " Telefon za złotówke na karte"

 #112850  autor: dechomenon
 10 paź 2006, 10:28
to chyba wszędzie jest to samo, a najlepiej, żeby tel za 1zł miał kamera 2mega, złącze kart, mp3, bluetooth, irda, ja mówię oczywiśćie mamy takie telefony ale w abonamencie za 110zł heheheh:P

 #112851  autor: JacekS
 10 paź 2006, 10:49
No już dzisiaj miałem dwóch takich, a pozatym w pracy to (przynajmniej u mnie) zarabia sie grosze, mimo wyrobienia planu 147% planu, dostałem 900 zł (podstawa + premia) wypłaty, za taka kasę szkoda psuć sobie nerwy. Dlatetego dzisiaj jest mój ostatni dzień w pracy i za pare dni wyjedźam za granice.

[ Dodano: 2006-10-10, 11:02 ]
I już nigdy więcej nie bede pracował jako konsultant w punkcie sprzedaży jakiegokolwiek operatora, zaliczyłem orange, plusa ( w tym jeden mpunkt ) i wiecie co ? Nigdzie nie doceniają pracy konsultanta tylko kombinują jak zrobić aby pracownik dostał jak najmniejszą premię,

[ Dodano: 2006-10-10, 11:04 ]
Już wolę gary zmywać w UK ( w przenośni ) niż pracowac w Polsce za kieszonkowe
Sory za złośc ale jestem świeżo po wypłacie
  • Strona 5 z 40
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 40
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 40