DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #286536  autor: grabez
 03 wrz 2008, 15:21
Witam.
Urwala mi sie zaślepka na gniazdo miniUSB w Motoroli. Probowalem ja jakos dokleic ale jedyne co udalo mi sie uzyskac to zalanie gniazda klejem typu superglue:) Chce zapytac czy da sie jakos dokupic ta zaslepke lub czy moze w serwisie mi nowa wstawia? Lub moze da sie dokupic cala oryginalna obudowe do telefonu z zaslepka i ile taka obudowa moze kosztowac oraz gdzie ja kupic, bo to co na allegro wydaje mi sie podrobkami.

 #286618  autor: vinc
 03 wrz 2008, 21:18
Jesli chodzi o obudowę do tego modelu to będzie niestety ciężko, a tym bardziej z zasłonkę USB :? Ja bym bezpośrednio do serwisu uderzał. Jednak możesz też spróbować kupić jak znajdziesz jakąś tanią obudowę podróbkę i wtedy odczepić samą zasłonkę i przyczepić do oryginalnej.

Obrazek

 #286622  autor: grabez
 03 wrz 2008, 21:35
Kupilem ten telefon z Teletorium. Ciekawe czy oni to naprawia czy cos z tym zrobia bo z tego co sie zorientowalem to ten telefon pochodzi z Hong Kongu:) Boje sie ze jak znajda slady kleju to w ogole mi nie uznaja gwarancji;/

 #286629  autor: vinc
 03 wrz 2008, 21:54
No to spróbuj jakoś wyczyścić ten klej (tylko SPOKOJNIE by nie pogorszyć sprawy :wink: ). Przynajmniej z grubsza :wink: i idź do nich. Nie masz nic do stracenia, a jak coś to nawet może postarają się Ci jakoś pomóc

Obrazek

 #286632  autor: grabez
 03 wrz 2008, 22:08
tak zrobilem, bo inaczej ladowania nie bylo:) ale od razu wsadzilem ladowarke zeby na dnie nie osiadlo zbyt duzo kleju i ona nie dziala ale to pikus, latwo zdobyc:) no to pojde do nich, masz racje ze nie mam nic do stracenia:)

 #292394  autor: Goettlicher
 12 paź 2008, 20:02
orginał kosztuje do 400zł...
podróbki nie kupuj bo ekran dotykowy wewnetrzny moze nie dzialac