DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #665081  autor: Eragon
 30 wrz 2013, 16:59
Jak to jest... że moje słuchawki mają podobne problemy.
Te od telefony działają....choc czasem zanika głos jak kabel się źle ułoży. Ale rozumiem je... korzystam z nich nawet przy -15 stopniach ;)

Wątek dotyczy nowych słuchawek do laptopa.
Stare Philips SHM3300... no i co. Działały. Takie byle jakie ale spełniały swą rolę. Ale teraz dźwięk w nich działa już tylko na jednej(lewej, tam gdzie mikrofon) stronie.

Jak je wykorzystuję?
Skype - czasem ;)
YouTube - Baaaardzo często.
Filmy - jak wyżej.
Muzyka - średnio.
Nie jestem żadnym melomanem. Byle uszu nie kaleczyły ;) No i koniecznie muszą posiadac mikrofon ;]
Do tego powiem Wam... że lubię te takie duże... które okrywają ucho szczelnie, z każdej strony.
(dźwięk TV z innego pokoju... a nawet z tego TV który jest 3m od Laptopa).
Tak, chodzi mi by fajnie wyciszały... chociaż trochę.

Mógłbym pójsc do sklepu i normalnie kupic... no ale wiem że miły pan sprzeda mi te które najgorzej schodzą.
A liczę iż za tą samą cenę kupię coś lepszego, poleconego, przez Internet. Alledrogo? A może inna strona?
Kwota... max 50?
Liczę na dyskusję. Przykro mi ale nie siedzę w słuchawkach :D

PS. Właśnie cieszę się dostępem do Netflix'a :D
Co polecacie? Super serwis ;(

 #665149  autor: shadowman333
 30 wrz 2013, 22:32
Do 50zł nie poszalejesz, ale z polecanych masz Philipsy SHP-1900 za jakieś 35-40 parę zł. Potem trochę droższe SHP-2000 lub SHP-2500 tylko te dwa ostatnie modele nie tłumią praktycznie dźwięków z otoczenia. Do tego jakiś mikrofon. Jeśli nie możesz przekroczyć tych 50zł, to jakiś najtańszy jednak będzie kiepskiej jakości. Jak ma być tani i dobry to Zalman ZM-MIC1 (cena od ok 18zł wzwyż).
Wszelkie tanie headsety (słuchawki razem z mikrofonem), to badziew. O wiele lepiej jest kupić słuchawki i mikrofon osobno.

 #665370  autor: wook
 02 paź 2013, 00:33
rozkręcić niedziałającą część i sprawdzić czy kabelki się trzymają, jak nie będą to przylutować, jak będą wymienić jack (wtyczke) koszt znikomy (3 PLN kosztuje jack (3-pinowy stereo) jak masz lutownice to zrobisz to dość szybko (w 30 min powinieneś się wyrobić) ) ja tak swoje słuchawki naprawiałem już kilka razy. Uważaj bo kabelki są bardzo cieńkie, przed przylutowaniem sprawdź czy dobrze ułożyłeś kabel by nie zmienić stron i czy w dobre miejsce wlutowałeś mase.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"