DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #401502  autor: PiotrMMB
 28 kwie 2010, 13:06
Cześć, chciałem dowiedzieć się co sądzicie o mobilnej bankowości? Jaka jest przyszłość korzystania z konta bankowego przez telefon? Czy Waszym zdaniem wogóle jest bezpieczna i może się przydać? Czego byście oczekiwali po takie aplikacji w telefonie?

 #401520  autor: user_delete19
 28 kwie 2010, 16:24
mnie tam lajt.ingbank.pl w zupełności wystarcza. Osobnych programów które nie miałby błogosławieństwa banku też bym nie używał...

 #756063  autor: greenrs
 15 paź 2014, 10:37
Podbiję temat bo innego podobnego nie znalazłem. Minęło parę lat od ostatniego postu, więc zapewne Wasze doświadczenia w używaniu aplikacji bankowych są już znaczne. :wink:
Czy ktoś zaliczył jakieś wpadki, włamania na konto itp.? Czy możecie potwierdzić, że korzystanie z takich aplikacji jest w pełni bezpieczne, a przynajmniej tak samo jak w komputerze? Czy zgubienie lub kradzież telefonu może narazić nas na dostęp do naszego konta przez osobę, która wejdzie w posiadanie naszego telefonu?
Nie korzystałem nigdy z takich aplikacji a właśnie się przymierzam - stąd moje pytania.

 #756077  autor: forum_tg
 15 paź 2014, 12:54
wg mnie jest dość bezpieczne bo i tak musisz podać hasło żeby się zalogować, ale napewno jest mniej bezpieczne niz z komputera. Ponadto nie możesz korzystać z nich gdy używasz ogólnodostępnej sieci Wi-Fi. Nie wiesz kto i w jakim celu "nasłuchuje sieć".

 #764075  autor: Janek33
 19 lis 2014, 06:12
Oczywiście że jest bezpieczna. W tego typu systemach najsłabszym ogniwem jest człowiek.