DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1298  autor: radeczko
 28 lut 2005, 20:10
Myślałem ze dam zarobić konkurencji ale jak się okazało horror zaczął się kiedy zdecydowałem się na abonament Dobry Wieczór i Weekend na pierwszej fakturze 3 razy naliczony abonament. Aktywowali mi usługę w dniu mojego pierwszego kontaktu kiedy tylko dowiadywałem się co i jak. Uważajcie! A żeby było mało na fakturze TPSA znalazłem dodatkowo 130 zł za wszystkie rozmowy strefowe, co oznacza że miło kręcenia kierunku własnego kierunku 012 nie szło przez tele2 darmowo, mam tego dosyć! Łącznie TELE2 i TPSA che zarobić na mnie 200 zł ale ja im nie dam![/b]

Pozdrawiam Radeczko

 #1305  autor: radeczko
 28 lut 2005, 22:27
Mieliście/macie podobne problemy?

Pozdrawiam Radeczko

 #1307  autor: WitekT
 28 lut 2005, 23:13
TELE2 ogólnie jest znane z problemów, ale raczej związanych z nierzetelnością jego przedstawicieli, a nie źle naliczonych rachunków...

A to, że TP policzyła Ci rozmowy mimo kręcenia z prefixem to już akurat ich wina, a nie TELE2 - wiec reklamować musisz w 2 firmach...

 #1308  autor: Sirmark
 28 lut 2005, 23:18
radeczko pisze:Mieliście/macie podobne problemy?
no wiec tak:
przy podpisaniu umowy z tele2, do momentu kiedy tepeesa nie ustawi preselekcji 1061 (tele2) wybierajac numer trzeba klikac
tak
0 prefix tele2 - kierunkuwy miedzymiastowy - numer
czyli
01061 12 7654321

wybierales tylko 12 7654321 a nie bylo preselekcji, to niestety rozmowy szly przez tpsa. i tu sie nie da nic zrobic..

co do policzenia 3 abonamentow z tele2 to skladaj reklamacje na pismie, anulowania nadwyzki abonamentow i zadaj zadosc uczynienia czyli np. rownowartosci oplaty abonamentowej.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #1311  autor: radeczko
 01 mar 2005, 08:28
Tele2 mam od dawna i preselekcja działa, wieć problem tkwi najprawdowpodobniej w błędach naliczania.

Pozdrawiam Radeczko

 #1312  autor: Sirmark
 01 mar 2005, 11:22
radeczko pisze:Tele2 mam od dawna i preselekcja działa, wieć problem tkwi najprawdowpodobniej w błędach naliczania.

no to jesli tak, to skladaj reklamacje zarowno do tele2 jak i tpsa,
i nie zapomnij dokladnie napisac jakiego odszkodowania oczekujesz..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #1354  autor: Irek
 03 mar 2005, 12:40
ja znam TELE2 głównie z natrętnych akwizytorów, którzy chcięli mi się oakować do chaty bo twieedzili, że są z TEPSY, no ale w sumie to każdy chce coś sprzedać i zarobić na chleb

 #2281  autor: pyp
 24 mar 2005, 14:02
Radeczko... Ja mam też Tele2 od dawna i nie miałem żadnych problemów, teraz miałem wziość Własnie abonament Dobry Wieczór i Weekend i nie wiem co mam teraz robić bo ten abonament to bardzo atrakcyjna oferta a dla mnie płacić 85zł za DWIW w TP to za dużo :(
Uwaga Radeczka mi dała duzo do myslenia... Ale i tak chyba zaryzykuje z Tele2 na ten nowy abonament. Ale jak coś będzie żle to najwyżej strace kilka stówek. A co do tych naliczonych opłat za połaczenia strefowe to musiałeś jakoś żle dzwonić albo co bo ja takich jaj nigdy nie miałem. Ale i tak dzieki Radeczko za ten post ! :) Pozdrowienia

Pozdrawiam - pYp