DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #711093  autor: devion
 18 kwie 2014, 07:32
Witam
Mam problem z połączeniami w sieci Voipdiscount.
Mam konto z wykupionym numerem ze strefy małopolskiej. Jeśli dzwoni się ze stacjonarnego lub komórki na mój numer w Voipdiscount , a jestem zalogowany do komunikatora na PC (Windows 8 ) to odbieram rozmowę bez problemu.
Natomiast jeśli dzwoni się do mnie ze stacjonarnego a jestem zalogowany na telefonie z Androidem w programie MobileVoip (od Voipdiscount) niestety dzwoniący słyszy sygnał zajętości. Jeśli dzwoni się z komórki nie ma żadnego sygnału a połączenie jest automatycznie kończone. Co mogę zrobić by to działało?

 #715293  autor: ChuckyCiechanow
 06 maja 2014, 01:00
MobileVoip dzwonic mozesz ?