DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #711446  autor: tsmaniek1990
 19 kwie 2014, 14:08
Witam. Dowiedziałem się o zmianie regulaminu w Vectrze i chciałbym zapytać o możliwość wynegocjowania korzystniejszej oferty po złożeniu rezygnacji. Czy ktoś już korzystał z takiej opcji ?

[ Dodano: 2014-05-18, 17:07 ]
Ponawiam pytanie. Czy korzystał już ktoś z opcji wynegocjowania korzystniejszej oferty ?


http://www.telepolis.pl/wiadomosci/-akt ... 30550.html
Ostatnio zmieniony 16 lis 2014, 21:39 przez tsmaniek1990, łącznie zmieniany 1 raz.
 #718945  autor: marcinkoleksl
 20 maja 2014, 18:35
osobiście dzisiaj przez fejsa kontaktowałem się z nimi i mi potwierdzili tylko, ze do mojej osoby korespondencji jeszcze nie wysłali. także czekam na pisemko lub maila. napisz do nich, podaj swoje dane i nr abonenta, odpiszą, czy już wysłali powiadomienie. jak tak, to wypowiedz umowę ze względu na brak akceptacji nowego Regulaminu. skontaktują się zapewne w miarę szybko ;) w sprawie oferty utrzymaniowej.

 #720185  autor: Korzos
 26 maja 2014, 23:38
A czy jest ktos to zrobil ? Jesli tak, to jaka "utrzymaniowa" oferte dostal ?