DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #725235  autor: dspk666
 14 cze 2014, 19:17
Chciałbym zamówić sobie ten darmowy intertnet areo , ale anie w tablecie ,ani w smartfonie nie posiadam wejścia na kartę sim (smartfon oczywiście ma ale tylko jedno) i czy istniej tak mozliwość :

zebym kupił sobie jakieś zewnętzne wejście na karte sim ? i tam włożył ewntualnie karte AREO ? nie wiem , prosze o jakas konstruktywna rade LD bo szukałem nan alegro ale nie wiem jak nawet wpisać dobrze fraze w alegor ...jak to mialo by sie wlasciwe nazywać

 #725238  autor: user_delete34
 14 cze 2014, 19:44
Witaj.

Po pierwsze: chcesz uzyskać odpowiedź, więc wysil się i napisz posta tak, by innych nie bolały oczy.

Po drugie: oczywiście, jest takie rozwiązanie. Po to właśnie są routery mobilne 3G. Kupujesz takie urządzenie wielkości telefonu, wkładasz tam kartę SIM i ono "rozprowadza internet" po sieci WiFi. Możesz się łączyć z internetem na swoim tablecie, jeżeli tylko wyszukasz sieć WiFi tego routera i połączysz się z nią.

 #725239  autor: KR2615
 14 cze 2014, 19:46
"Modem 3G aero2" tak się nazywa to wejście

 #725335  autor: dspk666
 15 cze 2014, 12:17
"Modem 3G aero2 cos w tym stylu mi choci dzieki tylko pewnie jakas przejsciuwke trzba do smartfona nie ?samsunga galaxy tab 3 a telefon huawei ascend y530

 #725338  autor: user_delete34
 15 cze 2014, 12:24
PISZ POPRAWNIE PO POLSKU.

Do smartfona tego nie wepniesz, tablet może tego nie obsłużyć a i tak potrzebny byłby kabel zwany USB OTG.

Kup router mobilny, na allegro czasem pod nazwą MiFi. Oprócz allegro możesz też spojrzeć na JDTech, ceneo czy do sklepu PLAY.

 #725341  autor: saleen
 15 cze 2014, 12:39
Cieszmy się, że Aero2 jest też wykorzystywane, zgodnie z założeniem, przez osoby wykluczone cyfrowo :D

 #725342  autor: KC-KARLOS
 15 cze 2014, 12:39
Chce Tobie się bawić w cogodzinne bawienie się w wypisywanie kodów?
Jest pełno innych ofert, w których jest lepiej zapłacić za pakiet gigabajtów, ale korzystać bez utrudnień z mobilnego internetu :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #725354  autor: user_delete34
 15 cze 2014, 12:58
saleen pisze:przez osoby wykluczone cyfrowo :D
Nigdy w tym kraju...