DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #739031  autor: molibden
 09 sie 2014, 07:06
Chodzi mi o to że w październiku kończy mi się umowa na neo oraz muszę podjać decyzję w sprawie telewizji. Obecnie korzystniej wygląda chyba oferta Plus gdzie dają PowerLTE, telewizje -50% i ponoć opcję wyboru abonamentu komórkowego za 1zł. jeszcze nie mam bliższych info. ale patrzę na oferte Orange i tak słabo to wygląda. neo w pakiecie 10mb +pakiet podst Orange Tv 69zł i nic tam w tej telewizji nie ma ponad to co daje TNK HD. Ile dostałbym zniżki gdybym przeniósł jeszcze do nich telefon? Chodzi mi o to aby maksymalnie sciąć koszty. Obecnie mam stacjonarny orange, 2 numery w nju, neostradę i telewizje w CP. Chce to jakoś wszystko połączyć w sensowną całość żeby nie bulić tyle ile teraz i gubię sie w tym wszystkim. Chciałem przenieść neo do Dropssa żeby nie miec umowy na 2 lata ale nie mam u siebie LLU wiec odpada. Obecnie najlepiej chyba przenieść się z tym wszystkim chyba do plus. CP+ PowerLTE i jeden numer z nju. Wyszłoby w podst pakiecie ok 81zł za zestaw.
Oglądam tą stronę Orange i dostaje oczopląsu. Funpacki, openy i cuda wianki... Nie mogliby tego prościej przedstawić? W dodatku brak stacjonarki to dodatkowe 30zł... Śmieszne trochę.
Ktoś ma jakieś wieści czy moze wprowadza jakies atrakcyjniejsze warunki w Orange? Bo na razie jestem za przejsciem do Solorza. Coś mówia niby o odejsciu od oplat za utrzymanie łącza ale jak znam życie i polskie urzędy to to bedzie... Za 2 lata abo i jeszcze dalej.

 #739268  autor: david4nal
 10 sie 2014, 13:47
No to przechodź, tylko pamiętaj że w Polsacie czy tam Plusie żeby skorzystać z promocji musisz mieć przynajmniej 2 miesięczny staż, wieć jak promocja się skończy za miesiąc to dostaniesz tylko 10 zł zniżki na kolejne usługi ;).

 #739283  autor: molibden
 10 sie 2014, 14:16
ja mam u nich Tv od dwóch lat. Nie bardzo rozumiem o czym piszesz? Ten rabat mogą cofnąć? Przeciez podpisuje się umowy okresowe wiec o co chodzi? Wiem że ten rabat naliczają dopiero od 2 faktury ale nie słyszałem żeby mogli go cofnąć do końca umowy... No chyba że mogą. Po prostu chcę się uwolnic od neostrady i od telefonu stacjonarnego w przyszłości. Po prostu te ceny są nierynkowe juz i tyle. Chcę miec neta bez limitu z niekoniecznie dużą przepustowością i potem wejść w Voip. Polsat niby daje ten rabat i jeszcze możliwosć wziecia abonamentu te za złotówkę wiec wydaje mi sie to atrakcyjną oferta ale nie mam na razie gdzie się o tym wszystkim dowiedzieć bo u konsultantów to wiadomo...

 #739494  autor: david4nal
 11 sie 2014, 14:59
Faktycznie, źle na szybko przeczytałem i zrozumiałem, że masz TV od Orange. ;)
No to w takim razie łapiesz się na tę promocję od CP, na Twoim miejscu bym skorzystał, pytanie tylko jak działa u Ciebie LTE.

 #744885  autor: gustaw94
 30 sie 2014, 16:51
Nie znam się na Plusie/Cp ale co do Orange to Ci mogę doradzić tak
Oferta orange open (każda usługa MUSI być powyżej 39 zł bez zniżek,e-faktur itd)
1. Telefon stacjonarny Plan na każdy wieczór i weekend ( nielimitowane od 18-8 + weekendy) 41,46 zł
2. Neostrada z Tv 10 Mb 64 zł / 20 Mb 69 zł
3. Telefon komórkowy Smart Plan Halo bez telefonu 24 miesiące 240 minut do wszystkich sieci, nielimitowane do orange 29,98
Masz 3 usługi czyli odliczasz 20 zł czyli 41,46+64+29,98=135,44
135,44-20=115,44 zł (w CP/Plus nie masz stacjonarnego)
To wychodzi najtaniej w Orange, dodatkowo za kolejny numer przeniesiony do orange do abo powyżej 39 zł dostaniesz 5 zł zniżki. Dodatkowo możesz szukać kuponów na 30 % rabatu na abonament na cały okres umowy i wtedy możesz wziąć korzystniejsze abo 8)