DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #740484  autor: Micho
 14 sie 2014, 14:46
Ja mam pakiet złoty + net 8mb. I tak już od początku jak Vectra działa w Radomiu-wcześniej była TV Dami. Ja ogólnie jestem zadowolony. Przez te lata nie było problemów. Tylko w tym roku robili jakąs modernizację na wiosnę i coś spitolili bo niektóre strony nie działały i miałem 40 dniowy post od 100% netu :) W lipcu skończyła mi się umowa i póki co nie przedłużałem bo słabą ofertę mają, czekam do jesieni może jakaś promocja będzie.

Ale są też ludzie niezadowoleni. Ostatnio duże problemy w Wa-wie są. Wystarczy wejść na ich strone na FB i poczytać :)

 #740656  autor: kowalek87
 15 sie 2014, 10:57
dzięki wielkie za opinię :)Właśnie widziałam teraz całkiem fajną promocję na pakiet złoty + 30Mb za 100zł, stąd moja ciekawość. A jak Ci działał internet przy tych 8Mb?

 #740680  autor: Micho
 15 sie 2014, 12:40
Mi działa b.dobrze. Jak robie pomiary to zawsze jest w granicach 7-8 mb. Dodam tylko że mam opcję że w godz 24-12 mam net x2 czyli okolice 16mb. Filmy w HD na YT chodzą bez zacięć, Skype też bez problemu. Dla normalnego użytkowania te 8-10 mb spokojnie wystarcza. Jeśli ktoś namiętnie doi z torrentów to wiadomo, im więcej tym lepiej :)

 #741920  autor: kowalek87
 20 sie 2014, 10:45
no to doskonale, w takim razie ta nowa promocja od nich będzie będzie w sam raz, dzięki! ;)