DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #761212  autor: Tiesto
 07 lis 2014, 09:05
Nie.

 #761265  autor: loker
 07 lis 2014, 13:12
Nawet zasada "do trzech razy sztuka" nie działa, pomarańczowa kompromitacja ma twardy kark, konsultantów szkolą, by zwalać winę na UKE, że narzuca minimalne ceny za dostęp do internetu. Straciłem 30 zł na telefony (okazuje się, ze połączenia z infolinią z komórki Orange są płatne i to sporo). Efekt taki, że Aero2 i Play zastąpiły Neostradę. Nie będę płacił 49 zł za 10 Mb/s bądź godził się na podwyżkę o 10 zł dla 80 Mb/s, których nie wykorzystam do końca. Zwłaszcza jak taniej mam internet mobilny.

 #762197  autor: corner
 11 lis 2014, 19:49
A nie wiecie co się dzieje z ich telemarketerami? Umówiłem się z takim jednym na przedłużenie umowy na Neostradę i telefon stacjonarny; miał się odezwać następnego dnia żeby potwierdzić dane abonenta i... tyle go słyszałem. Od dwóch tygodni cisza. Myślałem, że zależy im na zatwierdzeniu przedłużenia. Można się z nimi jakoś skontaktować?

 #762212  autor: qcom
 11 lis 2014, 21:10
Oni sami nie wiedzą co się u nich dzieje. Do mnie jeszcze przez rok czasu po tym jak przeszedłem z netii do orange dzwonili, żebym przeniósł internet i telefon do orange :D Czasami po kilka razy w tygodniu były takie telefony, musza mieć tam niezły burdel w tym swoim systemie, jak nawet nie wiedza kto jest ich abonentem.

 #762220  autor: artekk
 11 lis 2014, 21:45
corner pisze:A nie wiecie co się dzieje z ich telemarketerami? Umówiłem się z takim jednym na przedłużenie umowy na Neostradę i telefon stacjonarny; miał się odezwać następnego dnia żeby potwierdzić dane abonenta i... tyle go słyszałem. Od dwóch tygodni cisza. Myślałem, że zależy im na zatwierdzeniu przedłużenia. Można się z nimi jakoś skontaktować?
przenoś internet do dropssa a telefon do jakiegoś voipa i taniej na tym wyjdziesz. A konsultantom nie wierz. Ja już mam skończoną umowę i przeniesiony numer i wydzwaniają żebym przedłużył numer. Naszczęście mój Voip ma możliwość blokowania numerów przychodzących i mam ich z bani.

 #762224  autor: zolvio
 11 lis 2014, 22:31
corner pisze:A nie wiecie co się dzieje z ich telemarketerami? Umówiłem się z takim jednym na przedłużenie umowy na Neostradę i telefon stacjonarny; miał się odezwać następnego dnia żeby potwierdzić dane abonenta i... tyle go słyszałem. Od dwóch tygodni cisza. Myślałem, że zależy im na zatwierdzeniu przedłużenia. Można się z nimi jakoś skontaktować?
Zapewne premia dla Telemarketera za przedłużenie umowy z Tobą była zbyt mała i wolał on zamiast tego proponować innym Abonentom bardziej korzystne - z punktu widzenia realizacji swojego planu sprzedaży - produkty.
Ja sprawy z orange załatwiam w ich punktach, jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mnie i moje zlecenia zlekceważyli.

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów

 #762238  autor: loker
 12 lis 2014, 00:27
A może po prostu pracuje na linii przychodzącej i są duże kolejki na linii, więc nie może oddzwonić?

 #762429  autor: corner
 12 lis 2014, 19:08
No to zamówię przez Internet ;).

 #763080  autor: molibden
 15 lis 2014, 09:58
Nawet zasada "do trzech razy sztuka" nie działa, pomarańczowa kompromitacja ma twardy kark, konsultantów szkolą, by zwalać winę na UKE, że narzuca minimalne ceny za dostęp do internetu.
Dokładnie. Jak tak UKE ich strasznie gnebi opłatą za utrzymanie to niech wprowadzą ją w relnej wysokości a nie księżycowej. gdzie kto widział żeby utrzymanie łącza kosztowało 30zł. Wyliczono że utrzymanie łącza to coś koło kilku zł tak naprawdę.
A jak chcą mieć 30 to niech obniżą cenę usługi po prostu
Umówiłem się z takim jednym na przedłużenie umowy na Neostradę i telefon stacjonarny; miał się odezwać następnego dnia żeby potwierdzić dane abonenta i... tyle go słyszałem.
Do mnie jak ich prosze o kontakt to ciągle dzwonią nowi i z innych salonów. W rezultacie to co ustaliłem z poprzednim jest terra incognita dla nowego . I tak w koło Macieju
przenoś internet do dropssa a telefon do jakiegoś voipa i taniej na tym wyjdziesz. A konsultantom nie wierz.
Żeby przenieść do dropsa to trzeba mieszkać w odpowiednim miejscu - inaczej zabawa nie ma sensu bo i tak się zapłaci opłatę za utrzymanie.

najlepiej co zrobić to wysłać wypowiedzenie i nie odbierać od ich telefonów bo i tak nic to nie da. Ja zrezygnowałem z neo i tyle. Nie bede płacił paskarskich cen za to g..o ciągle się rozłaczające. W przyszłym roku rezygnuję ze stacjonarki i cześć.

 #763214  autor: mojito
 15 lis 2014, 18:54
corner pisze:A nie wiecie co się dzieje z ich telemarketerami? Umówiłem się z takim jednym na przedłużenie umowy na Neostradę i telefon stacjonarny; miał się odezwać następnego dnia żeby potwierdzić dane abonenta i... tyle go słyszałem. Od dwóch tygodni cisza. Myślałem, że zależy im na zatwierdzeniu przedłużenia. Można się z nimi jakoś skontaktować?
Standardowa obsługa w orange, od kiedy jestem w netiowym dropsie wiem skonczyły sie problemy z załatwianiem spraw z obsługą :-D

 #763326  autor: Controverse
 16 lis 2014, 10:36
Teraz w Orange w Geopromocji Neo do 10 kosztuje 49zł razem z utrzymaniem łącza.

 #763608  autor: Tiesto
 17 lis 2014, 17:49
Tylko jak przychodzi do co do czego, to i tak się płaci jak dawniej.

 #763657  autor: robriot77
 17 lis 2014, 19:48
Controverse pisze:Teraz w Orange w Geopromocji Neo do 10 kosztuje 49zł razem z utrzymaniem łącza.
w geopromocji neo do 10 20 80 kosztuje 39,90 + 29 z groszami za utrzymanie badz 21 z groszami z zawieszony telefon

chyba ze masz juz potsa to tylko za neo 39,90

 #763781  autor: artekk
 18 lis 2014, 08:38
Geopromocja obowiązuje w wybranych gminach. I tak taniej wychodzi dropss bez opłat za utrzymanie łącza.

 #763907  autor: robriot77
 18 lis 2014, 16:04
poprawka

tak jak Controverse mowi neo za 49zl z utrzymaniem lacza (wliczone)

nie zauwazylem ze weszla "pomocja promocji" ;)

tak wiec na wybranych terenach sa dwie gejopromocje
jedna za 39,90zl + utrzymanie/pots
druga 49zl z utrzymaniem - ta oferte mozna proponowac tam gdzie nie dziala vdsl i ta opcja jest tylko do 10Mb.

 #764060  autor: loker
 19 lis 2014, 00:52
artekk pisze:Geopromocja obowiązuje w wybranych gminach. I tak taniej wychodzi dropss bez opłat za utrzymanie łącza.
I to są moim zdaniem jaja - Netia musi płacić Orange haracz za internet na ich łączach i jest w stanie to robić taniej niż macierzysty operator zasłaniający się narzuceniami UKE.

Re:

 #764307  autor: meescha
 21 lis 2014, 08:12
loker pisze: I to są moim zdaniem jaja - Netia musi płacić Orange haracz za internet na ich łączach i jest w stanie to robić taniej niż macierzysty operator zasłaniający się narzuceniami UKE.
nie haracz tylko opłatę, a cena jaką płaci zależy od ceny jaką dla swoich klientów daje Orange i jest odgórnie narzucona przez UKE
z tego co pamiętam to operator dostaje około 50% upustu od ceny bazowej (można sprawdzić w necie)

edit: jako, że to mój pierwszy post to witam wszystkich
 #769176  autor: R.Mandano
 10 gru 2014, 14:30
Pakiet od Orange : stacjonarka + neostrada to jakiś żart Francuzów. Zarząd spółki powinien zająć się pomysłami swoich marketingowców.

Znacznie taniej wychodzi internet LTE + nielimitowane rozmowy komórką.