DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #231210  autor: sailor_ro
 03 lis 2007, 17:02
Witam

Malzonka znalazla D900,ładny telefonik w dobry stanie,włożyłem karte SIM(angielska siec o2) i działało,byłem z telfonem w Polsce i też działał.Po powrocie do UK, w pewnym momencie pracy spojrzałem na wyświetlacz,a tam napis tylko telefony alarmowe.
Wydaje mi się że ktos kto zgubile ten telefon,zgłosil w sieci(albo w banku),ze zgubił telefon na pewno ubezpieczony,wiec dostal drugi,a ten zablokowali.I teraz pytanie czy mozna cos z tym zrobic,czy warto ejchac gdzies do gosci od simlocków zeby sie tym zajeli??
ewentualnie mozecie kogos polecic z Gdyni ...
pozdrawiam

 #231213  autor: user_delete3
 03 lis 2007, 17:09
Jeżeli telefon został zablokowany przez operatora, tzn. że zablokowany jest imei telefonu i nie będzie działać z żadną kartą sim na terenie anglii. Ewentualnie aby to obejść mozna wymienić płytę główną telefonu.

 #231215  autor: gomez1982
 03 lis 2007, 17:14
Przyjedź do Polski i sprzedaj go komuś z rodziny.U nas będzie działać normalnie.W Anglii natomiast nie będzie taka blokadę można zdjąć ale w Polsce jest to przestępstwem nie wiem jak w Anglii.Bezpiecznie będzie sprzedać telefon w Polsce albo oddać go operatorowi.Tzn przyjść i powiedzieć że się znalazło.

 #231227  autor: sailor_ro
 03 lis 2007, 17:59
ok dzieki sliczne za odpowiedź.
pozdrawiam