DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #98317  autor: ryslor
 24 sie 2006, 22:41
Witam kolegów
Piszę po raz drugi bo post sie zawiesił.
Teraz napisze mniej bo mam już nerwy .
A więc Wgrane na karte pliki video można oglądać, te małe do 2 min. ( czyli ok 4000KB)
Ale gdy wgrałem takie 13000KB , 8000KB to po wybraniu "Opcje " zamiast "odtwórz wyświetla się komenda "Wykonaj " a po jej wybraniu pojawia się komunikat " Nie obsługiwana treść "
Co jest powodem że nie mogę oglądać tych dłuższych filmików . W PC - cie pliki są odtwarzane normalnie . Używalem rożne konwertery , ele zmian nie bylo.
Proszę może ktoś z doświadczonych kolegow zna odpowiedż na moje pytania.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 24 sie 2006, 23:00 przez ryslor, łącznie zmieniany 1 raz.

 #98324  autor: tomico
 24 sie 2006, 22:54
Twój samsung chyba nie obsługuje tak dużych plików wideo niestety.

 #98325  autor: ziomel
 24 sie 2006, 22:56
hmm..samsung na standardowym sofcie obsługuje pliki do 50mb...pamietaj zeby dobrze skonwertowac, bo jedna zmiana i samsung nie odczyta..niestety

 #98326  autor: tomico
 24 sie 2006, 22:57
Pisze że próbował różnymi programami i nic. Może wgranie nowego softa pomoze albo przywróć ustawienia fabryczne.

 #98328  autor: ryslor
 24 sie 2006, 23:08
tomico pisze:Pisze że próbował różnymi programami i nic. Może wgranie nowego softa pomoze albo przywróć ustawienia fabryczne.
Witaj
Gdzie w Katowicach mogę wgrać nowy soft ?
Co mi zeżre powrót do ustawień fabrycznych?
Zostaną dane ? tzn Książka tel, fotki ?
Poazdrawiam

 #98329  autor: tomico
 24 sie 2006, 23:10
W serwisie samsunga na gwarancji, albo w którymś z komisów(na 3 maja i stawowej jest ich pełno). Kontakty zostaną na karcie sim, zdjęcia znikną i wszystko inne z telefonu. tu opisałem wgranie softu.
Jeśli przywrócisz ustawienia fabryczne to wszystko zostanie w telefonie, nic się nie usunie, ewentualnie motyw powróci do oryginalnego.

 #98333  autor: ryslor
 24 sie 2006, 23:16
I bardzo ci dziękuje !

 #98507  autor: Neutrine Ray
 25 sie 2006, 13:51
tomico pisze:Twój samsung chyba nie obsługuje tak dużych plików wideo niestety.
Bzdury! Nie tu lezy problem. Zadna zmiana oprogramowania nie jest potrzebna! X700 bez problemu obsluguje pliki wideo do 50Mb! Problem lezy po stronie niewlasciwych kodekow przy konwersji. musisz uzyc kodeka H.263. Polecam program Red!ps-a 3GP Conerter - dostepny tam gdzie zawsze : D

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #98510  autor: tomico
 25 sie 2006, 13:55
Neutrine Ray pisze:
tomico pisze:Twój samsung chyba nie obsługuje tak dużych plików wideo niestety.
Bzdury! Nie tu lezy problem. Zadna zmiana oprogramowania nie jest potrzebna! X700 bez problemu obsluguje pliki wideo do 50Mb! Problem lezy po stronie niewlasciwych kodekow przy konwersji. musisz uzyc kodeka H.263. Polecam program Red!ps-a 3GP Conerter - dostepny tam gdzie zawsze : D
Dobra spoko, ale masz skape. Mój błąd już to dawno jest wyjaśnione, że nie chodzi o wielkość pliku.

 #98515  autor: Neutrine Ray
 25 sie 2006, 14:00
... nie widzialem zadnego wyjasnienia w tym temacie. Ale luz bo sie offtop robi.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #98772  autor: ryslor
 26 sie 2006, 09:42
A to ciekawy . Czyli żadnych resetów telefonu ? nie robie
Tylko pewnie bede miał kłopot gdzie szukać wlaściwego programu z tym kodekiem .
Przyznam że zbyt bystry w necie nie3 jestem ale jako dziadek to i tak mi idzie . he,he,he

Pozdrawiam i czekam na wskazówki gdzie mam ściągnąć yaki programik z właściwym dekoderkiem :shock:

[ Dodano: 2006-08-26, 09:52 ]
Witam ponownie
To ja gamoń, właśnie ten program używam .
To na nim przerabiałem te filmiki.
Program jes świetny.

Ale właśnie filmy nie chcą te 13 MB Chodzić
No to wróciłem do punktu wyjścia .
Proszę innych posiadaczy X-700 o sprawdzenie swoich fonów czy mają ten problem .
A może to operator Era pokopała coś w oprogramowaniu.
Czekam na wasze wskazówki i porady w tym temacie
Pozdrawiam

 #98817  autor: Neutrine Ray
 26 sie 2006, 12:50
Zadne filmy po konwersji nie chca chodzic?
Trochesie juz naczytalem o konwertotowaniu i odtwarzaniu filmow na X700, ale jeszcze nie zdazyl sie blad w sofie.
Jaka masz wersje firmwaru? Wybierz *#1234# sprawdzi i przepisz nam tutaj.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #98940  autor: ryslor
 26 sie 2006, 18:53
Witam
Pisałem o tym , wszystkie filmy się wgrywają ale odtwarzanie jest możliwe tylko tych do 4000KB , I jeden poszedł ponad 5000KB.
Filmy nagrane aparatem X-700 mające nawet 13000KB jest odtwarzany poprawnie.
Telefon jest nowy Ma miesiąc w erze. soft X700BRFC2.

Opiszę ponownie co się dzieje gdy chcę obejżeć wgrany film np mający 8000MB
1. z Menażera plików wybieram poz. 6.Karta pamięci
Potem wybieram i otwieram katalog Videos, podświetlam wybrany film wciskam OPCJE i tu ?
1. pisze wykonaj ? zamiast Odtwórz?
pozostałe pozycje menu są takie same.

Może ma ktoś możliwość sprawdzić to co opisałem w swoim X-700.
Czekam na pomoc
Pozdrawiam