DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #95294  autor: Vanilia
 15 sie 2006, 08:58
Czesc :!:
Chciałabym kupić sobie ten phonik (samsung x680) , tyle ze nikt z moich znajomych go nie ma i nie mam jakikolwiek informacji o nim. Chcialabym sie dowiedziec czy ma duzo pamieci, czy dobrze robi fotki itp. (Jak byscie chcieli to mozecie porównywac ten tel do Noki 6020-Bo ja miałam :D i jestem zadowolona :twisted: )
Pozdrawiam i prosze o informacje ;-*
Dzięki. :mrgreen:
Pozdrawiam :-D
Ostatnio zmieniony 24 sie 2006, 23:04 przez Vanilia, łącznie zmieniany 1 raz.

;-)

 #95306  autor: tomico
 15 sie 2006, 11:09
Dobry telefon, ma 28,5 mb pamięci. aparat VGA, dzwonki mp3. Nie ma niestety irdy, tak jak nokia 6020. Aparat ma taki sam VGA. Samsung ma więcej pamięci. Link do telefonu:
http://telepolis.pl/telefony.php?id=1034

 #95309  autor: Przemek
 15 sie 2006, 11:14
Wg mnie bardzo fajny telefon. Cena pewnie będzie wynosić koło 500 zł na allegro np. mi się bardzo podoba i też się zastanawiam nad nim :) razi mnie tylko ta IrDA :| ale aparat VGA czyli taki jaki w telefonach powinien być, pamięć może być prawie 30mb nie jest złe.

 #95332  autor: Osk92
 15 sie 2006, 12:31
Tomico- 6020 ma Irdę... działającą nawet nie to co wspomianny X680 :roll:
W sumie to się nim nawet lekko zaskczyłem- gdyby miał Irdę to bym się nim zainteresował a tak to może mnie cmoknąć :smt071

 #95334  autor: tomico
 15 sie 2006, 12:33
Osk92 pisze:Tomico- 6020 ma Irdę... działającą nawet nie to co wspomianny X680 :roll:
W sumie to się nim nawet lekko zaskczyłem- gdyby miał Irdę to bym się nim zainteresował a tak to może mnie cmoknąć :smt071
Wiem, że ma irde, przecież tak napisałem. Co prawda trochę nie rozumnie ale o to mi chodziło że ma :D

 #95335  autor: Osk92
 15 sie 2006, 12:33
Hmm własnie się dowiedziałem, że X680 ma BT :shock: A irdy wcale... hmmm mimo wszysztko 6020 ją ma :P No no... podoba mi się z funkcji choć sam telefon mało estetyczny :?

 #95359  autor: Vanilia
 15 sie 2006, 14:03
Osk92 pisze:Hmm własnie się dowiedziałem, że X680 ma BT :shock: A irdy wcale... hmmm mimo wszysztko 6020 ją ma :P No no... podoba mi się z funkcji choć sam telefon mało estetyczny :?
Co to BT xDDD Dlaczego mało estetyczny:> Ładny jest :D

A ja widzialam ten telefon w MIX PLUSIE :D Tyle ze nie wiem jak z zasileniami :-P Wie moze ktos?? Dzieki za odpowiedzi ^^ :wink:

;-)

 #95423  autor: Przemek
 15 sie 2006, 16:22
BT - Bluetooth, służy np. do przesyłania danych między telefonami albo między telefonem a komputerem. Jest to dużo nowsza technologia niż IrDA (podczerwień)

 #95429  autor: uśmiechnięty
 15 sie 2006, 16:41
BT to skrót od słowa bluetooth.
A bluetooth, podobnie jak irda (podczerwień), umożliwia nam przesyłanie danych (wizytówek, obrazków, zdjęć, melodyjek, mp3, itp.) z jednego do drugiego telefonu.
Tyle tylko, że przez bluetooth przesyła się szybciej niż przez irdę.
Tylko pamiętaj, irda może łączyć się irdą, a bluetooth z bluetooth'em. Nie może jedno z drugim.

Telefon dość ciekawy. Bardzo ładny, 29 mb (28,5 dokładnie) pamięci, bluetooth, mp3, aparat 0,3 megapixela, zewnętrzny wyświetlacz, solidne wykonanie.
Nie wiem jak zdjęcia, ale widziałem zdjęcia z modelu X670 i pewnie będą wychodziły takie same, czyli dość dobre (lepsze niż w Nokii 6020, tak dla porównania).

Opis telefonu ==> click!

Widziałem go na dość korzystnych warunkach w ofercie promocyjnej (abonamentowej) w Plusie.

Telefon jest także dostępny w MixPlusie.

Oto ceny:

- 24 doładowania kartą po 30 zł

299 zł

- 30 doładowań kartą po 30 zł

249 zł

- 36 doładowań kartą po 30 zł

199 zł


Wydaje mi się, że nakorzystniej kupić go na 24 doładowania po 30 zł, bo to 2 lata, jeśli kartę kupuje się co miesiąc, poza tym niewiele jest droższy w stosunku do cen większej ilości doładowań. No... jeszcze jedynie polecam na 30 doładowania (chociaż na 24 dużo bardziej), bo 36, to już tragedia.

Obrazek

---
Polecam również Samsunga X670. Ma o 10 mb mniej pamięci, ale za to ma radio, którego nie ma X680. Reszta funkcji - to samo ;) Tyle, że na razie go nie ma u żadnych operatorów. Można go jedynie kupić w sprzedaży wolnej.

Obrazek

 #95534  autor: deejay
 15 sie 2006, 21:43
nie rozumiem po co ta gatka o irdzie jeśli od tego już się odchodzi na rzecz BT chyba że producent robi tania słuchawke to daje tylko irde :)
6020 przegrywa z x680: mniej pamięci N 3MB, S 29MB, mniejszy wyswietlacz N 128X128, S 128X160, słabsza polifonia N 16 kanałów, S 64 tony, bateria N 760, S 800, i na koniec S obsługuje mp3 a wasza kochana N nie :)
dla mnie temat jest zamknięty i porównianie zakończone

pozdro

 #95539  autor: uśmiechnięty
 15 sie 2006, 21:48
Dla mnie również. ;)

 #95612  autor: Vanilia
 16 sie 2006, 08:49
uśmiechnięty;* pisze:BT to skrót od słowa bluetooth.
A bluetooth, podobnie jak irda (podczerwień), umożliwia nam przesyłanie danych (wizytówek, obrazków, zdjęć, melodyjek, mp3, itp.) z jednego do drugiego telefonu.
Tyle tylko, że przez bluetooth przesyła się szybciej niż przez irdę.
Tylko pamiętaj, irda może łączyć się irdą, a bluetooth z bluetooth'em. Nie może jedno z drugim.

Telefon dość ciekawy. Bardzo ładny, 29 mb (28,5 dokładnie) pamięci, bluetooth, mp3, aparat 0,3 megapixela, zewnętrzny wyświetlacz, solidne wykonanie.
Nie wiem jak zdjęcia, ale widziałem zdjęcia z modelu X670 i pewnie będą wychodziły takie same, czyli dość dobre (lepsze niż w Nokii 6020, tak dla porównania).

Opis telefonu ==> click!

Widziałem go na dość korzystnych warunkach w ofercie promocyjnej (abonamentowej) w Plusie.

Telefon jest także dostępny w MixPlusie.

Oto ceny:

- 24 doładowania kartą po 30 zł

299 zł

- 30 doładowań kartą po 30 zł

249 zł

- 36 doładowań kartą po 30 zł

199 zł


Wydaje mi się, że nakorzystniej kupić go na 24 doładowania po 30 zł, bo to 2 lata, jeśli kartę kupuje się co miesiąc, poza tym niewiele jest droższy w stosunku do cen większej ilości doładowań. No... jeszcze jedynie polecam na 30 doładowania (chociaż na 24 dużo bardziej), bo 36, to już tragedia.

Obrazek

---
Polecam również Samsunga X670. Ma o 10 mb mniej pamięci, ale za to ma radio, którego nie ma X680. Reszta funkcji - to samo ;) Tyle, że na razie go nie ma u żadnych operatorów. Można go jedynie kupić w sprzedaży wolnej.

Obrazek



Dzięki Uśmiechnięty ;) Pomogles mi najbardziej :))) No własnie ja chce zakupic ten telefeon w Mixie , tyle ze nie wiem czy bedzie go posiadał Plus w małej miejscowości ;p A pozatym nie wiemczy uzbieram tyle $ bo mam 150 zeta :P Wiesz moze czy w MIX'ie jest takze zeby kupic na 42 doladowania za 120+? i po 30 złoty miesiecznie na karte:>
Dzieki , pozdrawiam ;-* :smt006

;-)

 #95614  autor: Rydels
 16 sie 2006, 09:13
MIX prowadzi opcje 42 doladowan po 30zl i w tej opcji Samsung X680 kosztuje 129zl(czyli tylko 9zl wiecej niz chcialas zainwestowac,co wydaje mi sie iz nie bedzie wielkim problemem).
Link do cennika:
http://www.plusgsm.pl/promocje/mix_w_pl ... _42_30.pdf
Link do calej oferty MIX w PlusGsm:
http://www.plusgsm.pl/promocje/mix_w_plusie/

Poza tym Samsung X680 to bardzo fajny fonik bedacy ciekawym rozwinieceim serii X z klapka:
Posiada:
+aparat VGA
+Bloototh
+zewnetrzny wyswietlacz(bardzo przydatny w V'kach)
+28,5MB pamieci wew
+EDGE
+Odtwarzacz Mp3(rowniez jako dzwonki)
+dyktafon

Mozna wymienic kilka minusow ale mysle,ze nie ma co sie czepiac gdyz, mial to byc fon ze sredniej polki i taki wlasnie jest.
Polecam :!:

http://www.mobile-review.com/index-en.shtml
http://www.gsmarena.com/

 #95622  autor: Vanilia
 16 sie 2006, 09:42
Rydels pisze:MIX prowadzi opcje 42 doladowan po 30zl i w tej opcji Samsung X680 kosztuje 129zl(czyli tylko 9zl wiecej niz chcialas zainwestowac,co wydaje mi sie iz nie bedzie wielkim problemem).
Link do cennika:
http://www.plusgsm.pl/promocje/mix_w_pl ... _42_30.pdf
Link do calej oferty MIX w PlusGsm:
http://www.plusgsm.pl/promocje/mix_w_plusie/

Poza tym Samsung X680 to bardzo fajny fonik bedacy ciekawym rozwinieceim serii X z klapka:
Posiada:
+aparat VGA
+Bloototh
+zewnetrzny wyswietlacz(bardzo przydatny w V'kach)
+28,5MB pamieci wew
+EDGE
+Odtwarzacz Mp3(rowniez jako dzwonki)
+dyktafon

Mozna wymienic kilka minusow ale mysle,ze nie ma co sie czepiac gdyz, mial to byc fon ze sredniej polki i taki wlasnie jest.
Polecam :!:

Dzięki :D* Pozdrawiam :)
Peees: Co ile będe musiała ładowac tela jesli dziennie wysylam ok. 200 smsow, slucham mp3 ^^, i ok. 10 rozmow ??

;-)

 #95628  autor: przemek910
 16 sie 2006, 10:00
Obawiam się że codziennie, w najlepszym przypadku co dwie doby :? Dosyć mocno korzystasz z telefonu a on ma baterię tylko 800 mAh (li-lon)

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #95647  autor: Vanilia
 16 sie 2006, 10:51
kin pisze:Obawiam się że codziennie, w najlepszym przypadku co dwie doby :? Dosyć mocno korzystasz z telefonu a on ma baterię tylko 800 mAh (li-lon)

A to nie najgorzej ;D

;-)

 #95664  autor: uśmiechnięty
 16 sie 2006, 12:04
Myślę, że co 2 dni.
Gdyby odpadło słuchanie mp3, wtrzymałby nawet do 4.
Ale myślę, że bateria to nie problem, ponieważ można dokupić do niego nową, a nieoryginalną, o większej pojemności. Z racji tego, że w/w telefon jest dość nowy, nie wiem czy już są do niego baterie o większej pojemności, a jeżeli nie ma, na pewno wkrótce się pojawią. ;)

Skoro Rydels napisał, że w/w Samsung w opcji na 42 doładowania kosztuje 129 zł, a Ty do dyspozycji masz 150 zł, moim zdaniem powinnaś się postarać i dołożyć te 48 zł, bo w opcji na 36 doładowań, płaci się 199 zł, a to 6 doładowań mniej. Dla osoby, która kupuje sobie kartę za 30 zł miesięcznie, to pół roku mniej wykupywania kart.
Pozdrawiam,

uśmiechnięty;*

 #95666  autor: Rydels
 16 sie 2006, 12:13
uśmiechnięty;* pisze:Skoro Rydels napisał, że w/w Samsung w opcji na 42 doładowania kosztuje 129 zł, a Ty do dyspozycji masz 150 zł, moim zdaniem powinnaś się postarać i dołożyć te 48 zł, bo w opcji na 36 doładowań, płaci się 199 zł, a to 6 doładowań mniej. Dla osoby, która kupuje sobie kartę za 30 zł miesięcznie, to pół roku mniej wykupywania kart.
Zgadzam sie z powyzszym.
Lepiej dolozyc pare groszy do fonu(nie bedzie to jakas kosmiczna sumka)i zaoszczedzic na samych doladowaniach :!:

http://www.mobile-review.com/index-en.shtml
http://www.gsmarena.com/

 #96249  autor: Vanilia
 18 sie 2006, 14:30
Nie znam sie za bardzo na pamieci w telefonie , wiec powiedzcie mi czy to duzo, malo, srednio i porownajcie z Nokia 6020 i N 3510i.

Jak moge wgrac na telefon mp3?


Dzięki :))* Pozdrawiam, Vanilia®


:smt077 ©

;-)