DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #420934  autor: kowcio
 04 sie 2010, 16:20
W przyszłym roku pod koniec lata być może pojawi się Metallica na otwarciu Stadionu we Wrocławiu.

Co o tym myślicie? Taki temacik założyłem słuchając dyskusji w Radiu Wrocław. Sam bardzo chętnie bym sie wybral :-)

ciekawe, jak im ten stadion wyjdzie. Nieciekawie to wygląda, chociaż teraz już gorzej nie będzie.

Ciekawe za ile bilety będą :)

 #420950  autor: babeo
 04 sie 2010, 17:11
Po przygodach ze Stingiem i pulą około 12000 biletów takim imprezom mówię nie. Bilety będą tańsze o około 20% od normalnego koncertu, a przez to że nie są robione prze oficjalnego organizatora przy okazji trasy, to najczęściej takie imprezy wychodzą średnio.

Mam ty na myśli Stinga na początek Orange, Nelly Furtado w Poznaniu teraz ten Sting.

Ja podziękuję i poczekam na kolejną oficjalną trasę Metallicy, a po drugą nię sądzę, żeby doszło do tego koncertu. Tu potrzebny jest bardziej medialny i popowy artysta.

 #421079  autor: Rafix
 05 sie 2010, 08:57
Czemu popowy? Wymień bardziej medialnych i bardziej rozpoznawalnych artystów? I dodatkowo takich, w wypadku których jest realna szansa przyjazdu.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #421100  autor: babeo
 05 sie 2010, 11:12
Tak, ale rodzinka z mały dziećmi na Metallice nie pójdzie. Nie chodzi o rozpoznawalność, bo nazwa ta jest bardzo rozpoznawalna, ale o to że nasi rodzice na Metallice raczej nie pójdą.

Po drugie, np. otwarcie stadiony w Poznaniu ma być takie ładne i rodzinne i na na koncercie Stinga na murawie będą.... krzesełka. Wyobrażasz sobie krzesełka na Metallice? :-D

Bardziej rodzinno-popowo-medialny wykonawca? Elton John, Wytnij Hustą, może U2...

 #421101  autor: staruch
 05 sie 2010, 11:17
mozecie mi powiedziec czym ten zespol zasluzyl sobie na taka sławę?

pozdro

 #421114  autor: babeo
 05 sie 2010, 12:00
staruch pisze:mozecie mi powiedziec czym ten zespol zasluzyl sobie na taka sławę?
Metallica?

Jeden z Wielkiej Czwórki twórców i propagatorów trash metali. Zdecydowanie tak. Zgodzę się, że wartość muzyczno-artystyczna skończyła się na 4 albumie, ale przez sentyment lubię ich dalej.

 #421126  autor: kowcio
 05 sie 2010, 12:44
babeo pisze:Bardziej rodzinno-popowo-medialny wykonawca? Elton John, Wytnij Hustą, może U2...
Jak już to Coldplay! U2 już było i koncert był super, ale po kiego grzyba ściągac ich tu ponownie.

Jest taka petycja żeby Metallica przyjechała do PL

http://www.prw.pl/articles/view/2338/Me ... Wroclawiu-

;)

Ciekawe jak Sting wypadnie, co prawda biletu nie mam i nie pojade tam, ale ciekawi mnie to.

No Metallica i krzesełka to raczej nieciekawie może być ;-) Jeszcze będzie powtórka z Duisburgu.

 #421130  autor: babeo
 05 sie 2010, 12:48
kowcio pisze:U2 już było i koncert był super, ale po kiego grzyba ściągac ich tu ponownie.
Metallica była nawet w tym roku i w 2008 ;-)

O Jean Michel Jarre, to byłoby coś :)

 #421132  autor: kowcio
 05 sie 2010, 12:52
babeo pisze:kowcio napisał/a:
U2 już było i koncert był super, ale po kiego grzyba ściągac ich tu ponownie.


Metallica była nawet w tym roku i w 2008 ;-)
No masz rację, ale patrzę przez swoją perspektywę.

Ale Coldplay mógłby też w końcu odwiedzić PL, a nie tylko do niemiec jeżdżą...

 #421133  autor: babeo
 05 sie 2010, 12:57
To kowcio, uwierz. Nie warto pchać się na takie imprezy, gdy na jakąś okoliczność ściągany jest jakiś artysta, lepiej poczekać, aż sam ze swoją trasa odwiedzi nasz kraj czy Niemcy czy Czech.

A jak chcesz się wyszaleć w tłumie to w październiku ma być Kult w Arenie :P

 #421152  autor: Rafix
 05 sie 2010, 13:37
Jak dla mnie zespoły/wykonawcy, których wymieniacie nie bardzo nadają się na otwarcie stadionu. Stadion (dla mnie) ma kojarzyć się z emocjami, potężnym powerem. Co zrobi Jarre czy Coldplay? Parę razy natykałem się na koncerty i chciałem obejrzeć, bo chociażby Coldplay studyjnie brzmi fajnie - koncertówka fatalna, aż nie chciało się słuchać. Co do rodzin... Byłeś może na AC/DC? Były małe dzieci, całe rodziny - ojcowie z dziećmi w wieku podstawówki. Nawet widziałem parę staruszków podrygujących na tyle ile mogli. Nie genaralizujmy pod tym względem. Wiadomo, że Metallica nie jest dla wszystkich, ale tak samo Jarre nie ejst dla wszystkich czy Coldplay. Gdybyś spytał chociażby moich rodziców czy znają Coldplay to nie ma najmniejszych szans. A spytaj o Metallice czy o inne mocniejsze zespoły - kojarzą. Myślę, że w razie czego powinna być zorganizowana jakaś ankieta.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka