DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #104267  autor: Przemek
 10 wrz 2006, 10:41
W tym temacie proponuję pisać o wszelkich nowościach w kinach, podobało nam się czy też nie :-) mile widziane recenzje :lol:
To ja może zacznę.
Do kina za często nie chodzę, bo wolę oglądać w warunkach domowych, chyba że ktoś mnie wyciągnie, ale ostatnio oglądałem Miami Vice i powiem, że większego szmelcu wyprodukować nie mogli. Na reklamach, jak zawsze zresztą, prezentuję się całkiem OK, ale film w ogóle nie podobał mi się. Było bardzo mało oczekiwanych przeze mnie akcji, strzelanin itd. krótko mówiąc zmarnowałem 2 godziny. Wcześniej oglądałem nową część Piratów z Karaibów i Tokyo Drift, oba filmy jak najbardziej na PLUS :)

 #104272  autor: Kaczy
 10 wrz 2006, 10:49
Ja jakoś 2 tyg. temu byłem na Stay Alive.

Film z gatunku Horror/Thriller opowiadający o tym jak grupa nastolatków (no może trochę starszych) dostała grę, której oficjalnie nie ma.
To co wydarzy Ci się w grze, spotka Cię w życiu. I tak na początku umiera koleś, który w grze zawisł na żyrandolu.

Moja dziewczyna bała się tych scen, mnie jednak nie wzruszyło :smt005 :smt005
Polecam dla osób o słabych nerwach, na 100% podskoczy im ciśnienie :)

...::: Made for loneliness :::...

 #104273  autor: orB
 10 wrz 2006, 10:52
Hmm, ja często chodziłem kiedyś, ale ostatnio byłem miesiąc temu - na piratach z Karaibow 2. Nie będę się bawił w jakieś recenzje, napiszę szybko jakie wrażenie na mnie wywarł. Moim zdaniem film jest tak płytki, że aż niesmaczny. Powinni napisać na plakacie że jest dla dzieci do lat 3 :-) Film raczej nie dla wymagających.

 #104319  autor: kalin
 10 wrz 2006, 12:58
Chcialem powiedziec ze 3/4 nowosci made in USA nie da sie ogladac bo to najzwyczajniejsze w swiecie szity dla idiotow.Wsrod reszty wychaczy sie pare w miare dobrych pozycji.Od siebie polecam "wszystko jest iluminacja".

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #104332  autor: Damiano
 10 wrz 2006, 13:34
Ostatnio wybrałem się na Miami Vice.

Film opowiada o dwóch policjantach, którzy przenikaja do szajki przemytników narkotyków.

Początek jeszcze jak Cie moge, ale potem to już tylko romans jednego z agentów w prawą ręką Bossa narkotykowego (afkoz była nią - ręką, kobieta ;))

Jak dla mnie szkoda kasy na bilety... :(

 #104356  autor: Forest
 10 wrz 2006, 14:13
Ja czekam na katastroficzny "World Trade Center"
A ostatnio jak bylem w kinie (gdzie z rok temu) to bylem na "40 letnim prawiczku" i jak zwykle szkoda kasy. Film poprostu nudny. I te kretynski zarty, niby smieszne :x Do kitu :smt011
Ale teraz czekam na WTC bo lubie katastroficzne filmy :wink: pozdr. :-)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #104388  autor: hettman
 10 wrz 2006, 14:49
ja tam jestem wierny starej (i tej mniej starej tez byle bez "wydziwiajacego" Pazury)kinematografi. a ten amerykanski shit to sie nie da ogladac :mrgreen:

 #104463  autor: Damiano
 10 wrz 2006, 18:00
body pisze:A ostatnio jak bylem w kinie (gdzie z rok temu) to bylem na "40 letnim prawiczku" i jak zwykle szkoda kasy. Film poprostu nudny. I te kretynski zarty, niby smieszne :x Do kitu :smt011


Zgadzam sie, też kiedys byłem...

 #105948  autor: Tragedya
 16 wrz 2006, 22:14
Ja wczoraj bylem na kliku. Takie polaczenie fajnego pomyslu z sieczkowatym wykonaniem i genialnymi "efektami specjalnymi"
Mozna bylo sie posmiac... tylko jeden zart opowiadany kilka razy przestaje smieszyc (mowa o piesku gwalcacym kaczuszke co 10 minut filmu)
Film nie do ogladania na duzym ekranie. W tv moze bedzie sie lepiej prezentowal (te animacje + zatrzymanie obrazu w niektorych momentach okropnie wygladaly)

 #105954  autor: Irek
 16 wrz 2006, 22:22
Damiano pisze:Ostatnio wybrałem się na Miami Vice.

Film opowiada o dwóch policjantach, którzy przenikaja do szajki przemytników narkotyków.

Początek jeszcze jak Cie moge, ale potem to już tylko romans jednego z agentów w prawą ręką Bossa narkotykowego (afkoz była nią - ręką, kobieta ;))

Jak dla mnie szkoda kasy na bilety... :(
No to chyba nie wiesz co to jest dobre kino akcji. Sam byłem kiedyś fanem serialu i jego nic nie przebuje, ale film tak czy tak jest dobry. Co Ty myślałeś, że będzie bezpośrednio nawiązywał do słynnej serii. O nie. Poza tym jest bardzo realny czego wieu reżyserów w dzisiejszych czasach nie uwzględnia. Strasznie dobra jest scena końcowa. Polecam wszystkim.

"And one more thing..."

 #106624  autor: Przemek
 19 wrz 2006, 11:16
Poza tą jedną sceną nic nie nawiązuje do filmu akcji a pozostałe sceny to były raczej :twisted: 'sceny erotyczne' :wink: jak dla mnie to kiepski film, można było go zrobić dużo lepiej.
Widział ktoś już może 'Lot 93' podobno bardzo fajny film, chyba w najbliższym czasie się na niego wybiorę.
Ostatnio też widziałem 'Samotność w sieci' i jak większość polskich filmów jest do d@@y, po 20 minutach zasnąłem i nie ma w tym nic dziwnego :roll:

 #106707  autor: kalin
 19 wrz 2006, 17:48
IreQ pisze:
Damiano pisze:Ostatnio wybrałem się na Miami Vice.

Film opowiada o dwóch policjantach, którzy przenikaja do szajki przemytników narkotyków.

Początek jeszcze jak Cie moge, ale potem to już tylko romans jednego z agentów w prawą ręką Bossa narkotykowego (afkoz była nią - ręką, kobieta ;))

Jak dla mnie szkoda kasy na bilety... :(
No to chyba nie wiesz co to jest dobre kino akcji. Sam byłem kiedyś fanem serialu i jego nic nie przebuje, ale film tak czy tak jest dobry. Co Ty myślałeś, że będzie bezpośrednio nawiązywał do słynnej serii. O nie. Poza tym jest bardzo realny czego wieu reżyserów w dzisiejszych czasach nie uwzględnia. Strasznie dobra jest scena końcowa. Polecam wszystkim.
Lol.Widzisz ja teraz moge napisac ze nie masz gustu bo ogladales tak szmirowaty serial.Nie wiesz ze o upodobaniach sie nie dyskutuje?

Nie ogladam nowych filmow,ale ostatnio widzialem 2 troche starsze."Payback" i "Goraczka".Dla fanow filmow sensacyjnych pozycje obowiazkowe.

P.S. Jesli ktos lubi Max Payna to MUSI obejrzec "Payback" :wink:

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #106758  autor: ywis
 19 wrz 2006, 19:24
Przemek pisze:Widział ktoś już może 'Lot 93' podobno bardzo fajny film, chyba w najbliższym czasie się na niego wybiorę.
Beznadzieja totalna... nic poza akcją rozgrywającą się w samolocie nie nawiązuje do porwania. Po prostu jest pokazane przez cały film, co działo się w samolocie podczas porwania... nuda jak nie wiem. Zasnąć idzie na tym filmie.

 #106766  autor: Przemek
 19 wrz 2006, 19:37
ywis pisze:
Przemek pisze:Widział ktoś już może 'Lot 93' podobno bardzo fajny film, chyba w najbliższym czasie się na niego wybiorę.
Beznadzieja totalna... nic poza akcją rozgrywającą się w samolocie nie nawiązuje do porwania. Po prostu jest pokazane przez cały film, co działo się w samolocie podczas porwania... nuda jak nie wiem. Zasnąć idzie na tym filmie.
No tak, przecież to jest film dokumentalny :mrgreen: bardzo dużo osób zachwala sobie ten film :wink:

 #108294  autor: Skarpyta
 24 wrz 2006, 00:50
ja bym sie chciał wybrac na 2 filmy do kina tylko niewiem na który najpierw :P

albo "samotność w sieci" albo "lot 93" może ktos juz był na którys z tych filmów w kinach

Obrazek
Obrazek

 #108308  autor: Przemek
 24 wrz 2006, 09:01
"Samotność w sieci" :shock: :lol: odpuść sobie ten film, po 20 minutach dosłownie się zasypia.
 #108317  autor: Ghost_Dog
 24 wrz 2006, 09:52
Ja ostatnio widzialem duzo nowosci, ale wymienie tylko co warto obejrzec: 16 blcks- swietny film akcij z brucem willisem, z bardzo ciekawa fabula i mocno wciagajacy. Tokyo drift- jesli ktos lubi serie tych filmow to rowniez mocno polecam !!! Godny nastepca poprzdnich dwoch czesci z swietna muzyka ! A lot 93 ogladalem juz z 3tyg temu i jakos mnie nie zachwycil,ale ja chyba nie przepadam za tego rodzaju filmami. A tak poza filmami, to polecam wam najlepszy serial wszechczasow,czyli przyjacioł :p

 #108672  autor: Kaczy
 25 wrz 2006, 08:38
Dokładnie "S@motność w sieci" to dno. Wysłuchałem już wielu opini o tym filmie.
Same negatywne. Nawet w sobotę pani w tramwaju się skarżyła, że beznadziejny film.

Ja wczoraj byłem na "Ja, Ty i On"- nawet całkiem fajna komedia o młodym małżeństwie i ich perypetiach :)

...::: Made for loneliness :::...

 #108875  autor: Irek
 25 wrz 2006, 19:14
kalin pisze:Lol.Widzisz ja teraz moge napisac ze nie masz gustu bo ogladales tak szmirowaty serial.Nie wiesz ze o upodobaniach sie nie dyskutuje?
W tym wypadku można. Zresztą każdy ma prawo oglądać co chce. Dodam, że jestem także fanem Drużyny A i Star Trek. :wink:

"And one more thing..."

 #109015  autor: Forest
 25 wrz 2006, 22:45
IreQ pisze: W tym wypadku można. Zresztą każdy ma prawo oglądać co chce. Dodam, że jestem także fanem Drużyny A i Star Trek. :wink:
hehe ja tez lubialem Druzyne A zawsze to ogladalem w niedziele na polsacie :D Podobalo mi sie jak ten wielki muzyn z irokezem wchodzil w akcje :D (nie pamietam jego imienia). ehhh stare dobre czasy :wink:

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB