DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #253329  autor: basia
 25 lut 2008, 11:42
Mam telefon z UK, poprzedni użytkownik korzystał z sieci O2, ja mam teraz plusa. Mój problem polega na tym, że jeśli telefon już sie włączy pokazuje moją sieć plusa, a po chwili gubi sieć i na wyświetlaczu pojawia się napis wyszukiwanie, potrafi mnie rozłączyć podczas rozmowy. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Wszystkich.

Przed założenie tematu poczytaj tutaj.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2008, 12:06 przez basia, łącznie zmieniany 1 raz.

basiab

 #253367  autor: grzemach
 25 lut 2008, 14:32
jeśli przebywasz na terenie UK włóż kartę O2 i zobacz czy działa poprawnie, jeśli tak, spróbuj inną kartę włożyć (mamy/taty/brata/kolegi/koleżanki), powinnaś się dowiedzieć czy we wszystkich sieciach, możliwe że jest źle ściągnięty simlock i tak się przez to dzieje. Możesz spróbować pójść do jakiegoś komisu i tam powinni Ci wgrać nowy soft - powinno pomóc, ewentualnie masz uszkodzone układy wzmacniające sygnał, ale to wydaje mi się że objawy były by odrobinę inne.

Najlepiej spróbuj metodę 1, z testowaniem na różnych kartach a jeśli nie masz takiej możliwości idź do serwisu i oni sprawdzą co mu jest.