DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
 #323264  autor: mariusz.f
 16 mar 2009, 14:28
Witam! Kupiłem nokie 9500. Ściągnąłem zdalną konfigurację ze strony Plusa. Internet chodzi (ale poprzez GPRS, pomimo iż jestem w zasięgu UMTS, czyli powinno być EDGE). Ściągnąłem OperęMini i przy instalacji wyświetla, ze błąd w połączeniu, skonfiguruj połączenie internetowe. Mam też problem z ustawieniem strony głównej.

 #323343  autor: thonka
 16 mar 2009, 19:29
EDGE jest jeszcze przy zasiegu GSM i zalezy od stacji ;) UMTS jest jako UMTS i HSPA

sprobuj w ustawieniach telefonu, albo samej aplikacji ustawic reczne wybieranie punktu dostepowego. moze aplikacja bierze nie ten punkt dostepu co trzeba ;)
u mnie caly czas chce sie laczyc przez era omnix mimo tego, ze domyslnie mam ustawiony era internet.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #343494  autor: dechomenon
 28 cze 2009, 18:42
pozostaje jeszcze pytanie w jakiej pierwotnie sieci był ten telefon? bo mogą być jeszcze ustawienia konfiguracyjne ze starej sieci i jest konflitk, musiał byś je usunąć...i wtedy zobaczyć. Teraz tak sie zastanowiłem...ten telefon przecież nie obsługuje UMTS, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.