DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
 #375789  autor: francuz_95
 20 gru 2009, 10:23
Zapraszam do opisu wrażeń o telefonie i opinii czy warto go kupić
Ostatnio zmieniony 22 gru 2009, 16:22 przez francuz_95, łącznie zmieniany 1 raz.

 #375802  autor: dario321
 20 gru 2009, 11:40
w/g mnie nie oplaca sie tego kupowac :lol:

 #375806  autor: matteo
 20 gru 2009, 12:17
Już wielokrotnie się na jej temat wypowiadałem (w newsach) i mogę powiedzieć, że to straszny BUBEL!

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php ... light=n900

Po pierwsze, nie obsługuje kodów USSD.
Po drugie, nie obsługuje wskazówek głosowych w nawigacji.
Po trzecie, brak MMS.
Po czwarte, kursor (strzałka) do przeglądania stron internetowych to jakieś nieporozumienie. Otwieramy przykładowo www.speedtest.net - za Chiny nie da rady wybrać odpowiedniej piramidki bo nasz kursor jest zasłaniany palcem i tak naprawdę nie widzimy w co "klikamy"- a wystarczyło dać malutkiego micropada jak w HTC Shift. Udręka a nie przeglądarka. Fakt - otwiera flesza, ale appletów javy już nie. Kursor co chwilę znika, więc zanim zdążymy nim poruszać, to zapewne przez przypadek klikniemy przypadkowo inny niechciany link.
Po piąte, nie wiem który mądry z Nokii wymyślił bajkę o wielozadaniowej pracy wielu aplikacji na raz - to naprawdę totalne nieporozumienie. Telefon przy 2 włączonych oknach stron internetowych - muli straszliwie.

Ja sprzedałem po 5 dniach, żeby za wiele nie stracić. Udało się. Jestem zadowolonym NIE-posiadaczem N900.

 #380443  autor: thonka
 13 sty 2010, 16:24
przedewszystkim po za dzwonieniem nie da sie z tego telefonu korzystac w pozycji pionowej. wszystko trzeba robic w poziomie. sama aplikacja telefonu schowana gdzies w menu.
mimo tego, ze telefon posiada przyciski glosnosci to przez pol h zabawy zawazylem, ze dzialaja one na odwrot niz w wiekszosci modeli.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet