DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #3263  autor: Psikus
 11 kwie 2005, 22:14
Mam do was pytanie czy znacie moze jakas stronke z porownaniem zdjec z telefonow kom.?
z gory dziekuje :!:

tylko bogaci moga mowic mi ze pieniadz nie daje szczescia...

 #3264  autor: WitekT
 11 kwie 2005, 22:25
Tak szczerze to coś takiego średnio ma sens - kiedyś zrobiliśmy o tym artykuł na telefonia.wp.pl i wyszło prawie że identycznie.

Czemu? Bo producentów matryc jest 2 czy 3, poza tym wszystkie wychodzą tak samo średnio-dokładnie. Co najwyżej różnią się rozdzielczością, ale nie jakością. :)

 #3272  autor: xlord
 11 kwie 2005, 23:10
Kiedys, na samym poczatku telefonow z kolorowymi wyswietlaczami i z mozliwoscia robienia zdjec, czytalem bardzo rzeczowy artykul w pewnym niemieckim periodyku, ale to bylo dawno i nieprawda, bo obecnie wszyscy zdali sobie sprawe, ze jesli ktos chce robic zdjecia to sobie kupuje cyfrowke i tyle...

Pozdrawiam

 #3277  autor: WitekT
 11 kwie 2005, 23:22
Ano dokładnie. Profesjonalniej (no - powiedzmy "dedykowanej") cyfrówki nic nie zastąpi. Ale aparaty w telefonach mają jedną, niezaprzeczalną zaletę - zawsze się je ma przy sobie. :)

 #3290  autor: xlord
 12 kwie 2005, 10:53
WitekT pisze:Ano dokładnie. Profesjonalniej (no - powiedzmy "dedykowanej") cyfrówki nic nie zastąpi. Ale aparaty w telefonach mają jedną, niezaprzeczalną zaletę - zawsze się je ma przy sobie. :)
Aparaty cyfrowe obecnie wielokrotnie sa mniejsze od telefonow komorkowych albo przynajmniej sa zblizone gabarytowo, wiec jesli sie tylko chce to tez go mona nosic zawsze przy sobie. Faktem jest, ze aparatow cyfrowych nie daja w promocji za zlotowke ;)

Pozdrawiam

 #3294  autor: WitekT
 12 kwie 2005, 12:14
Ale zawsze aparat to dodatkowe pudełko do noszenia...

 #3301  autor: xlord
 12 kwie 2005, 15:16
Ale mozna go nosic zamiast pudelka fajek ;)

Pozdrawiam

 #3310  autor: Dragon
 12 kwie 2005, 15:36
ale nie kazdy moze sobie odmowic tej przyjemnosci :wink:

 #3328  autor: Psikus
 12 kwie 2005, 16:53
Racja prawdziwej cyfrowki nic nie zastapi ale w telefonie aparat jest nie zlym dodatkiem tylko ze te telefony coraz mniej przypominaja telefony tylko cyfrowki z funkcja telefonu ( przykladem sa nowe samsungi ) strona przednia to telefon a tylnia jest aparat tylko z ktorej strony patrzac jest tylnia a ktora przednia ? o to jest pytanie :wink:

tylko bogaci moga mowic mi ze pieniadz nie daje szczescia...

 #3334  autor: xlord
 12 kwie 2005, 17:36
Zreszta stare madre przyslowie mowi, ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego.

Pozdrawiam

 #3346  autor: WitekT
 12 kwie 2005, 18:32
xlord pisze:Ale mozna go nosic zamiast pudelka fajek ;)
Papierosy to jedna z nielicznych przyjemności w moim życiu... ;)
Teraz tak: portfel z dokumentami, telefon, fajki - gdzie to latem upchnąć???

 #3379  autor: xlord
 12 kwie 2005, 20:53
WitekT pisze:Papierosy to jedna z nielicznych przyjemności w moim życiu... ;)
W moim - jedna z licznych :D
WitekT pisze:Teraz tak: portfel z dokumentami, telefon, fajki - gdzie to latem upchnąć???
Ja nosz bojowki - one sa niekonczaca sie rewolucja w branzy dziewiarskiej. :-)

Pozdrawiam

 #3380  autor: Psikus
 12 kwie 2005, 20:53
Moze jaki plecaczek na niezbedne rzeczy :wink:

tylko bogaci moga mowic mi ze pieniadz nie daje szczescia...

 #3385  autor: WitekT
 12 kwie 2005, 20:56
xlord pisze:
WitekT pisze:Teraz tak: portfel z dokumentami, telefon, fajki - gdzie to latem upchnąć???
Ja nosz bojowki - one sa niekonczaca sie rewolucja w branzy dziewiarskiej. :-)
Dokładnie - bojówki. Ale je coraz trudniej dostać. Przynajmniej w moim ulubionym kolorze - beżowym. No i żeby nie były wyglądu wprost wjskowego... Ja to mam wymagania. ;)

 #3388  autor: xlord
 12 kwie 2005, 21:08
WitekT pisze:
Dokładnie - bojówki. Ale je coraz trudniej dostać. Przynajmniej w moim ulubionym kolorze - beżowym. No i żeby nie były wyglądu wprost wjskowego... Ja to mam wymagania. ;)
BRACIE!!! ja tez poszukuje bezowych, bo poprzednie zdarlem na PaintBallu. Co prawda zakupilem ostatnio nowe, w kolorze zielonkawo-szarym, ale to nie to. Problem polega na tym, ze na moj wzrost robia takie, ze musialbym nic innego w zyciu nie robic tylko sobie brzuch hodowac ;-)

Pozdrawiam