DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #612  autor: robanty
 31 sty 2005, 20:00
Zwracam się do wszystkich forumowiczów z pytaniem. Proszę wyjaśnijcie mi jak to jest. Kończy mi się umowa w Idei chcę podpisać nową. Zwróciłem się do nich z prośbą o ceny dla dwóch telefonów Noki 6600 i Sony Ericsona P800. Otrzymałem odpowiedz, że te telefony nie są dostępne już w ofercie. Zostały wycofane Podobno Nokia 6600 nie jest Już przez firmę Nokia produkowana co wydaje mi się dziwne, bo ona dopiero jest u nas tak reklamowana jako dobry telefon. Zwracam się z prośbą do Osoby O Nicku Administrator jeżeli można z szacunkiem, bo wydaje mi się ona kompetentna , z prośbą o pomoć. Proszę czy można to jakoś ustalić, czy po prostu konsultanci olewają sprawe w idei i wciskają iine telefony
Z góry dzieki za pomoc wszystkim Chciałem za niego dać 700 zl Nokia 6600 czy to się opłaca ?
Robanty

 #613  autor: WitekT
 31 sty 2005, 20:23
Ja 6600 w Idei wziąłem miesiąc temu - nie było problemu. 700 zł chcesz dać z cyrografem? Na Allegro kupisz nową niewiele drożej...

A kto Ci dał taką odpowiedź? Konsultant przez telefon? Byłeś osobiście w salonie albo u jakiegoś sprzedawcy?

 #620  autor: Dragon
 01 lut 2005, 19:35
Na Allegro wacha sie w okolicach 900-1000zł, a nie myslales mzoe o P900 ? (zalezy jaki abonament bierzesz, ale nie powinien byc jakos super drogi)