DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #688314  autor: TestaroSSa
 06 sty 2014, 15:17
Witam
Mam dość dziwny problem w n8. Podczas oglądania filmików wyłącza się wifi i wyskakuje komunikat "nie można połączyć się z serwerem". Taka systuacja występuje w fasttube i cutetube. Komunikat wywala w losowym czasie. Raz po paru sekundach, czasem po paru minutach. Nie bardzo wiem z czym to może być związane, ponieważ przeglądanie stron www działa ok. Wifi po prostu się wyłącza, kiedy oglądam video. Mam ustawiony priorytet na wifi, oszczedzanie energii wylaczone w wifi. Sprawdzalem z ustawieniami "dane mobilne: kiedy potrzeba" oraz "kiedy dostepne" ale to nie pomoglo. Wgrane mam najnowsze oprogramowanie a hr nie pomogł. Jakieś porady ? :D

"It's not who I am underneath, but what I do that defines me."

 #688530  autor: TestaroSSa
 07 sty 2014, 11:52
Nokia suite żadnych aktualizacji mi nie pokazuje. Raczej już wszystko najnowsze mam wgrane :P. Youtube poprzez przeglądarke działa ok ale jakoś nie jest to wygodne :/. Problem pojawia się w cutetube i fasttube

"It's not who I am underneath, but what I do that defines me."

 #688544  autor: dario321
 07 sty 2014, 12:51
nokia suite moze nie pokazywac :wink:

 #688962  autor: TestaroSSa
 08 sty 2014, 23:31
W telefonie też sprawdzałem czy są jakieś aktualizacje i nie ma :/. Instalowalem rozne rodzaje apek ale ciagle ten sam blad. Kiedys mialem n8 i taki problem sie nie pojawial ;/. Zostaje yt przez przegladarke stockowa...

"It's not who I am underneath, but what I do that defines me."

 #689028  autor: dario321
 09 sty 2014, 12:36
znajdz instalke tego fixa i doinstaluj recznie.zakladam ze masz najnowsza belle dla tego modelu.chyba,ze w ogole wgrasz modyfikowany soft,daj znac.