DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #853832  autor: Lompi
 01 mar 2016, 16:20
Witam,

zauważyłem problem po przesiadce z Samsung Galaxy S6 na Iphone 6s.

Otóż moja sieć komórkowa to Orange. W samsungu zawzse miałem zasieg wszędzie, natomiast w Iphone zauważyłem coraz częstsze problemy z brakiem sieci. Często zrywa mi internet, często nie mam zasiegu w mieszkaniu, często mam przychodzące wiadomosći, że ktoś próbowął się do mnie dodzwonic i nagrał mi się na pocztę.

Nie wiem, czy to wina operatora, czy wina telefonu, ale wymieniłem starą karte z Orange na nową niedawno z tydzień temu, myślę ,że jest jakaś poprawa, albo to placebo, jednakże nadal nie raz potrafi zauważać zbyt czesty brak internetu, oraz największy problem - nawigacja, cięzko mi w ogóle wynaleźć satelity, gdzie wcześniej google maps bez problemu chodziło.

Iphone jest nowiutki z pudełka, nie sądze by coś z nim było, czy może Orange jakoś nie współpracuje z Apple?
 #861540  autor: ssjdamian
 12 kwie 2016, 23:01
Według mnie to telefon. Zgłoś problem w BOK Orange, niech sprawdzą działanie sieci. Jeśli potwierdzą, że jest ok, to niestety telefon będzie musiał odwiedzić serwis.