DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #818666  autor: user_delete34
 22 sie 2015, 14:25
Witajcie.
Potrzebuję ładowarki:
- na kilka (minimum 3) USB
- po 2+A na każde jednocześnie
- markowej, żeby była pewna.
Czy ktoś z Was coś takiego u nas widział, zna, używa, ma na jej temat opinię? W sieci spotkałem artykuł opisujący m.in. ciekawy model pod marką Anker (?), którego tutaj nie kupię.
 #819108  autor: Xy
 25 sie 2015, 08:49
Dawno Cię nie widziałem. Miło, że jesteś z powrotem :-)
Co do ładowareczki to koniecznie musi być markowa? W samochodzie mam jakąś najtańszą, chińską reklamówkę firmy no-name z banku BPH. Wtykana w gniazdo 12V, ma dwa wyjścia USB. Jedno 1A, drugie 2,1A. Od pół roku ładuje mi w aucie dwa telefony na raz (Nokia i Sony). Działań niepożądanych nie zauważyłem.
A jeżeli chcesz sieciową do gniazdka w domu to w różnych MediaMarktach czy Expertach jest tego trochę z cenach wcale nie zabójczych. Wiem tylko, że takie ładowarki są. Ale oprócz tego, że widziałem to nie wiem jak takowe działają. W domu i tak obsługujemy trzy telefony jedną ładowarką ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #819279  autor: user_delete34
 25 sie 2015, 21:16
AKTUALIZACJA DO 1. POSTA:
- ładowarka SIECIOWA na minimum DWA porty USB; reszta bez zmian.
Zależy mi na bezpieczeństwie i jakiejś gwarancji działania po pierwszym użyciu, logo obojętne. Jeśli nie znajdę nic sensownego, odłożę to w czasie.
Temat jest aktualny i chętnie przyjmę opinię użytkownika takiego ustrojstwa. W marketach bywam rzadko, ale nawet w sieci widuję głównie jakieś mocno chińskie ładowarki o wyjściach takich, jak u Ciebie w samochodowej.
Forum rzeczywiście rzadko mam po drodze. ;)
 #819286  autor: dan7
 25 sie 2015, 22:08
Mam taką ładowarkę. Jest firmy Philips. Była kiedyś w Biedronce. Najpierw za 15 zł a potem w przecenie za 7 zł. Działa dobrze i jest na 2 porty USB.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #819288  autor: Niezgodna7
 25 sie 2015, 22:13
15zł? nie zaryzykowałbym przy tak dużym poborze prądu (2A?)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #819422  autor: cyanoone
 26 sie 2015, 18:51
Dziś na Fanpage Xiaomi Polska był wrzucony link do takiej ładowarki. Ładowarka była marki belkin z tego co pamiętam.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #842191  autor: Lejjda84
 27 gru 2015, 09:51
ja dostałam taka lampkę Nilsen ze stacją dokującą i portem usb...jeszcze jej nie używałam ale ogolnie sam pomysł i wykonanie to super sprawa! serio bardzo mi sie to podoba bo jak pracuję, kładę tam fona i się ładuje...nawet przez chwilę...i nie musze pamiętać o kablu!
 #855625  autor: user_delete34
 11 mar 2016, 15:12
O, nawet nie musiałem szukać, wątek nadal na pierwszej stronie. Dzień dobry! Wyszło tak, że mam ładowarkę samochodową 2 lub 2.1A belkina z 1 USB + powerbank Xiaomi o takim samym wyjściu dające razem spaghetti. Zastanawiam się nad użyciem przewodu Samsunga z trzema końcówkami, ale mam pytanie o oryginalność. O tym za chwilę w osobnym wątku.