DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #405843  autor: baksior
 20 maja 2010, 23:54
Wgrałem do motorli milestone film ściagnięty z emule w formacie XVID( tak pisało). Najpierw nie mogłem go znaleźć i wkońcu wszedłem w pliki quickoffice potem w memory card i tam był ale pisało że nie można odtworzyć pliku(potwierdziło sie ze ta motorola nie obsługuje dvix itp.). Więc problem 1:
-jak usunąć ten film skoro i tak go nie mogę odtworzyć???
-jak znaleźć film w formacie, który ta motorola obsłuży??? (może jest jakiś inny sposób?, czytałem kiedyś, że jest jakiś program czy coś o nazwie yxflash czy jakoś tak do tego).
Proszę o pomoc w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2010, 23:58 przez baksior, łącznie zmieniany 1 raz.

 #405870  autor: grubass
 21 maja 2010, 09:56
ściągnij sobie jakiś menedżer plików, np. astro. Yxflash to program do obsługi divx, w inny sposób nie otworzysz tego formatu na milestone. Formaty jakie obsługuje twój telefon masz wymienione w instrukcji.

 #405909  autor: baksior
 21 maja 2010, 12:49
Skąd wziąść ten yxflash? A może łatwiej skonwertować do formatu mp4? Tylko jak?

 #406181  autor: vinc
 22 maja 2010, 21:08
baksior pisze:Skąd wziąść ten yxflash?
z Marketu...
baksior pisze:A może łatwiej skonwertować do formatu mp4? Tylko jak?
odpowiednim progsem na kompie ;)

Obrazek

 #409475  autor: baksior
 08 cze 2010, 01:11
ściągnąłem program yxflash z marketu za darmo i gdy wchodzę są 3 opcje: trial, kup i zarejestruj, więc klikam w trial i potem wyszukuję film klikam w film i mi odtwarza :) ale po 5 minutach zatrzymuje się obraz i leci sam głos i wtedy restartuję film i paskiem postępu film trafiam w punkt gdzie ostatnio mniej więcej oglądałem i dalej oglądam, ale problem powtarza się co 5 minut :( co mam zrobić żeby to zlikwidować? czy trzeba kupić po prostu pełna wersję? ile to kosztuje?

[ Dodano: 2010-06-08, 22:16 ]
Ok już naprawione dzięki www.forum.android.com.pl :)