DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #137  autor: Dragon
 09 sty 2005, 18:08
Wlasnie gra WOSP, pochwalcie sie co daliscie, jak u was w miescie wyglada zbieranie, a mzoe sami zbieracie? U mnie naturalnie wiekszosc stoi pod kosciolem :P

 #139  autor: WitekT
 09 sty 2005, 18:17
My jako portal to nic, ale jako redaktorzy i osoby prywatne podzieliliśmy się swoimi bogactwami ze zbierającymi. :)

W Olsztynie - tradycyjnym zagłębiu rajdowców - parę szybkich samochodów rajdowych woziło ludzi. :)

 #141  autor: Irek
 09 sty 2005, 18:34
Kurde ja oglądam tylko WOŚP w telewizji. Po za tym jak nie wiem boli mnie kręgosłup także nie mam zamiaru nigdzie dzisiaj wychodzić. :) Hyh

 #143  autor: Dragon
 09 sty 2005, 19:56
Wosp to super rzecz, tylko cholernie mnie wkurza kosciol ze to wszsytko potepia, utozsamia z szatanem itp.

 #145  autor: WitekT
 09 sty 2005, 20:07
Cóż, niektórzy trochę minęli się z powołaniem, a szkoda...

 #148  autor: Sirmark
 09 sty 2005, 20:21
Dragon pisze:Wosp to super rzecz, tylko cholernie mnie wkurza kosciol ze to wszsytko potepia, utozsamia z szatanem itp.
niezauwazylem aby Kosciol potepial...
natomiast w ostatnim roku dalo sie poczytac o zachowaniach i podesciu do sprawy Owsiaka... widac to teraz jak wiele osob sie buntuje przeciw Osiakowi i zbiorkom.... i zebarne kwoty beda teraz sporo mniejsze i Azja nie bedzie tu jedynym czynnikiem.. (a widze to juz bo moja siostra zbiera co roku)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #149  autor: Dragon
 09 sty 2005, 20:30
kosciol potepia i to ostro, wczoraj widzialem na "Trwam" program o Woodstock, oni tam mowili ze to samo pieklo ze cala Wosp zbiera tylko na to i w ogole to jest zle itp

 #151  autor: WitekT
 09 sty 2005, 20:40
SirmarK pisze: niezauwazylem aby Kosciol potepial...
No właśnie są głosy, że księża (szczególnie w byłym radomskim) zniechęcają do datków na WOŚP.

 #152  autor: WitekT
 09 sty 2005, 20:41
Dragon pisze:wczoraj widzialem na "Trwam"...
Wiesz, trudno traktować to, co pokazuje Rydzyk, jako oficjalne stanowisko Kościoła...

 #153  autor: Dragon
 09 sty 2005, 20:57
no niby tak, ale duzo osob traktuje go jak drugiego po bogu

 #154  autor: WitekT
 09 sty 2005, 21:32
Dragon pisze:no niby tak, ale duzo osob traktuje go jak drugiego po bogu
Fakt, społeczeństwo nam się starzeje i coraz więcej emerytów mamy. ;)
 #160  autor: Anderson
 10 sty 2005, 14:36
Zbieram już od 5 lat...
i oczywiscie stałam także pod kościołem...
gdzie się dało zauważyc...
nieliczne na tle ilośc osób...
ale jednka...
pewne szykanowania całej akcji...
Jednak trudno sie temu dziwić jak Trwam puszcza
tak programy, aby zniechęcić...
głownie emerytki .
A tka poza tym...
osobiście nie zagwarantuje głową, że Owsiak
tam czegoś nie bierze do Woodstoku
(nie wiem czy tak to sie pisze ),
choć ponoć niby jest rozliczenie z każdej wydanej złotówki..
Jednak widać, ze jest kupowany ten sprzęt..
karatki jeżdżą po ulicach.. oznakowane WOŚPem
więc jest jakiś rezultat i to sie liczy.
Osobiście zebralam wczoraj ponad 1400zł...
nie to zebym się chwaliła..
ale najwięcej w sztabie...
gdzie cały sztab (z Gdańska) zebrał 65 000zł !
gdzie też to było najwięcej ze sztabów Gdańskich przynamniej.
Pozdrawiam.

 #162  autor: Dragon
 10 sty 2005, 16:06
Zgodnie z prawem to 10% z calej zebranej sumy oni moga wziac dla siebie (tylko nei wiem czy musza to przeznaczyc na dalszy rozwoj, czy maja dla siebie) w zeszlym roku WOSP zebrala 27milionow, a Owsiak na Woodstock wydal 1,2miliona. czyli i tak lecial po kosztach bo mogl wziac wiecej kasy. Wkurza mnie jak telewizja najpierw pokazuje dziecko ktore zbiera kase, a potem jakiegos goscia na Woodstock i mowi ze to dziecko zbiera na dobra zabawe mlodziezy :evil:

 #1474  autor: aNaX_Ax2500*
 06 mar 2005, 19:47
U mnie w mieście wyjątkowo w tym roku nie zbierali. Było o wiele mniej wolątariuszy niż w poprzednich latach. Nawet koncertu żadnego nie było

.::d(-_-)b::.

 #2148  autor: pmp
 20 mar 2005, 22:30
No ja z okazji orkiestry gram od trzech lat koncerty (mam nadzieje ze jak najdluzej) w zeszlym roku zbieralem kase jako wolontariusz... ogolnie to popieram ta akcje w 100% i nie rozumiem przeciwnikow fundacji. przeciez Ci ludzie kupuja sprzet ktory leczy pozniej dzieci, co z tego ze czesc wezma dla siebie, przepija, wyrzuca czy cokolwiek inego, ale pompuja milony zlotych do zadluzonych szpitali, na sprzet ktorego panstwo by nie kupilo bo ma dziure w budzecie i pielegniarki robia za pol darmo... prezydent za nasze z ruskimi agentami na wakcje jezdzi, premier orlen sprzedaje za darmo a poslowie za 5000zł(czy tam ile tej diety maja) miesiecznie pierdza w stolki w sejmie ( chyba ze sa z samoobrony badz LPR, to czasami dra mordy z trybuny badz robia inne szopki) badz gadaja przez przesadnie drogie telefony komorkowe zamiast cos robic a do pracy jezdza sluzbowymi BMW 7
taki to juz porabany kraj, robisz cos dobrze a i tak bedziesz powszechnie krytykowany i to najwiecej przez np Tv "trwam' i RM ktore w taki sposob niosa katolicka idee pomocy blizniemu...
ale jzu koncze bo sie rozpisalem...:)

ANIMAL!!!

 #2163  autor: pajorro
 21 mar 2005, 10:49
Ja nie zbieram, ale wysłałem w tym roku jak zwykle smsa, koledzy zbierali i własnie spotkali się z obelgami w strone WOŚP i Owsiaka...