DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #915402  autor: paker
 12 mar 2017, 11:12
Co uważacie o Kredycie Gotówkowym w Credit Agricole? Istnieje możliwość swobody regulacji wysokości raty? Ile dni należy czekać na decyzję? Każdy może się ubiegać o ten kredyt?

[Remington 2017-10-11]Temat skopiowany z internetu, zamykam.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 #915792  autor: marena
 14 mar 2017, 11:20
Można o to zapytać w banku, ja do tej pory nie brałam żadnych kredytów, nie musiałam, więc temat nie jest mi znany
 #916372  autor: Optek
 17 mar 2017, 07:51
No nie wiem czy wybranie się do banku będzie taką dobra opcją. Bank będzie namawiał na ich krdyt oraz przedstaiwał jakie są zalety danego kredytu....

Ewentualnie na tym forum jest sporo opinii w temacie:
---wymoderowano-Remington---

Zobacz sobie,Luzie wypowiadają się tutaj na temat kredytu w tym banku.

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #916738  autor: klimasz
 19 mar 2017, 16:21
Oczywiście, że lepszą opcją będzie porównanie samemu, co dają w kilku bankach, niż patrzenie na "porównywarki: które de facto porównują kilka produktów danych firm, które zapłaciły tej "porównywarce" aby znaleźć się w niej często na pierwszym miejscu. Podobnie działają śmieszne "porównywarki" ubezpieczeń. :)
 #916739  autor: mikkel
 19 mar 2017, 16:24
Czytanie opinii na forach jest tyle samo warte co czytanie o operatorach czyli nic.
Zawsze będą niezadowoleni jak i zadowoleni.
Co do samej idei brania kredytu, to nawet jak nie ma takiej potrzeby to warto. Choćby po to żeby wyrobić sobie pozytwną historię kredytową bo jak się pójdzie po kredyt na mieszkanie to człowiek bez historii kredytowej jest w gorszej sytuacji niż ten ze złą opinią.
 #921789  autor: Necronomicon
 20 kwie 2017, 14:08
Tylko pytanie, kto komu w ogóle powiedział, że porównywarki płacą bankom, by te ukazywały ich oferty w poszczególnych kategoriach. Ubaw po pachy :lol: . Jak dla mnie dobra porównywarka może dać całkiem ciekawy obraz tego, co do zaoferowania ma dany bank. A nawet jeśli banki płaciłyby za takie coś, to tak czy inaczej, dla ewentualnego klienta, to całkiem dobre rozwiązanie, bo przynajmniej wszystko ma w jednym miejscu. Ludziom coraz trudniej jest dogodzić, na jakiejkolwiek płaszczyźnie. :wink:
 #922413  autor: eryk_tr
 24 kwie 2017, 09:51
Też tak uważam. Myślisz, że bank da uczciwe porównanie swojej oferty w stosunku do konkurencji. Przecież są to subiektywne rankingi. Podobnie jak z faktoringiem trzeba szukać info na stronach typu http://www.money.pl/forum/faktoring-to- ... 33486.html lub typu https://www.monevia.pl/jak-to-dziala/

Bez szczegółowej analizy właściwie się nie da nic zrobić.
 #930225  autor: TomekX3
 08 cze 2017, 14:29
Miałem w Credit Agricole kredyt na laptopa i namówili mnie żebym założył konto, wtedy przy wpłacie 1500zł miesięcznie, oddawali mi 10% raty kredytu ;) całkiem spoko, tylko oczywiście dzwonią do tej pory czy nie potrzebuje kredytu..