DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

 #167500  autor: Forest
 28 mar 2007, 14:50
Axe666 pisze:w sensie żołądki, serca, nerki itp. :P
Może i lubie ale nigdy nie jadłem i raczej nie będę jadł. Powód chyba znany :lol:
:smt078

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #167503  autor: Jackedo1
 28 mar 2007, 15:04
Widze,że temat sie rozwinął :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i tak miało to wyglądać :lol: a ja także lubie jedzonko se Sphinx-a. Super jest chociaż i jedzonkiem z McDonaldsa nie pogardze. Ogólnie rzecz biorąc lubie sporo rzeczy.......... :P

[scroll]W poszukiwaniu telefonu idealnego....[/scroll]

 #167536  autor: MATIZ
 28 mar 2007, 16:04
body pisze:A nikt nie lubi chińskiego żarcia?
Ja kurczaka po chińsku z ananasem uwielbiam... polecam.... :P
A co do podrobów to jakoś niespecjalnie... :smt009

 #167544  autor: PiKi
 28 mar 2007, 16:13
a lubicie podroby? w sensie żołądki, serca, nerki itp.
NIe bardzo, ale do potrawy z podrobów zaliczają się też flaki które uwielbiam! :D

V2288 -> 3310 -> 3330 -> CMD J70 -> 3410 -> 6100 -> T630 -> k700i + patch -> k550i

 #167727  autor: piwosz
 28 mar 2007, 23:33
Axe666 pisze:a lubicie podroby? w sensie żołądki, serca, nerki itp. :P
lubicie :D znaczy ja lubie :mrgreen: żołądek i serce jak najbardziej, nerek nie kojarzę żebym jadł ale jedno jest pewne: NIE NAWIDZE WĄTRÓBKI :!: :!: :!: jak można jeść część ciała odpowiadającą za oczyszczanie z organizmu toksyn, którymi tak namiętnie faszerowane są wszystkie zwierzątka idące na ubój :? ale sos z wątróbki lubie :smt005 dziwne :lol:
ogólnie jestem mięsożerny i nie przepadam jak większość za makaronem i kluskami :P

:occasion5:

 #167754  autor: poli76
 29 mar 2007, 02:03
lubie kuchnie polska oprocz watrobki, salcesonu, zupy szczawiowej..a tak jako ze od wielu lat mieszkam gdzie mieszkam to oczywiscie CHINOL ale taki prawdziwy i swojski motany przez 100% pinpongi..he hehe a tak pizza deep dish( taka gruba nadziewana na lepszym ciescie) i fast foody #1 to WENDYS hamburgery to mistrzostwo swiata natomiast frytki jak zawsze najlepsze ma MCdonald...

 #168323  autor: roxa
 30 mar 2007, 21:24
LASAGNE rulezz.. :toothy7: nie ma nic lepszego.. no może tylko pizza z Pizzy Hut :P no i frytki też lubie.. i Twistera w KFC :twisted:
ale lubie też zdrowe żarełko: warzywa na patelnię hortexu, sałatke z tuńczyka i kukuryczy.. w ogole lubie wszystkie sałatki pod warunkiem że jest tak albo kukurydza albo pomidory albo ser żółty :D
ah.. no i pierogi, naleśniki, leniwe, ogórkową.. mogła bym tak w nieskończoność :smt005

 #168562  autor: patyk
 31 mar 2007, 15:45
- Spaghetti Bolognese
- Makaron z tuńczykiem
- Pizza z TelePizzy
- Gyros
- Kebab
- Hamburgery z McDonald :D
- Zupa szczawiowa babci
- Pyzy :)

Idea - Łączy z ludźmi !

 #168609  autor: mol
 31 mar 2007, 17:27
roxa pisze:LASAGNE rulezz.. :toothy7: nie ma nic lepszego.. no może tylko pizza z Pizzy Hut :P no i frytki też lubie.. i Twistera w KFC :twisted:
ale lubie też zdrowe żarełko: warzywa na patelnię hortexu, sałatke z tuńczyka i kukuryczy.. w ogole lubie wszystkie sałatki pod warunkiem że jest tak albo kukurydza albo pomidory albo ser żółty :D
ah.. no i pierogi, naleśniki, leniwe, ogórkową.. mogła bym tak w nieskończoność :smt005
A ja dla odmiany nie przepadam za sałatkami ;]

 #168644  autor: ganc2
 31 mar 2007, 19:12
Tutaj znajduje się mój przepis na ciasto tiramisu :D
 #858638  autor: Optek
 28 mar 2016, 10:01
Ja to ogólnie lubię wszystko co z czekoladą związane :)

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #858662  autor: jarekb11
 28 mar 2016, 13:53
Moje ulubiona To;
Fasolka po bretońsku - taka domowa z kiełbasą i boczkiem.
Krokiety z pieczarkami ,kiełbasą i serem żółtym.
Spaghetti Bolognese.
Pizza -(sam robię)
oprócz tego dania jednogarnkowe z Winiar Chłopski garnek ,Boloński garnek ,Serowy garnek.
W lecie oczywiście Bunclok (Duszonki ,Pieczonki)
Z sałatek - najbardziej mi smakuje selerowa w majonezie z kukurydzą ananasem i serem żółtym ,ewentualnie sałatka Coleslaw .
Jeśli o ciasto chodzi to moim ulubionym jest mazurek i piernik (piernik sam robię)
 #858889  autor: Marciak
 30 mar 2016, 08:12
Ja również lubię słodycze. Teraz dojadamy to co zostało ze świąt. Było tego sporo ( szczególnie ciasta).

Oprócz tego lubię'
ptasie mleczko ( waniliiowe albo śmietankowe Wedla) Niezła jest jeszcze wersja z truskawkowym szejkiem:
Obrazek
czekolady karmellove
czekoladę jedyną
czekoladowe baryłki z alkoholem ale jadłem dość dawno temu bo są drogie
 #881764  autor: marena
 08 sie 2016, 12:54
Ja uwielbiam zupę pomidorową, którą mogłabym jeść na okrągło. Dodać do tego jeszcze kluski śląskie i żyć nie umierać!
 #882940  autor: artsky
 16 sie 2016, 22:33
Pomidorowa ze świeżych oczywiście najlepsza, zupa gulaszowa, no i teraz hit sezonu... leczo.
 #884002  autor: Optek
 24 sie 2016, 06:54
Gulasz po węgiersku. Wczoraj robiłem danie z tego przepisu
https://www.przepisy.pl/przepis/gulasz-po-wegiersku-1

Jest sycące, smaczne oraz spokojnie mozńa sobie zrobic to jedzene na dwa następne dni ( sam staram się przygotowywać potrawę nie na jeden dzień ale na kilka bo nie chce mi się za bardzo codziennie gotować).
Zrobienie gulaszu trochę trwa ale większość czasu to jedynie duszenie tak wiec nie jest to takie trudne:
Obrazek

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #884562  autor: gutek90
 27 sie 2016, 15:36
Ja najbardziej lubię pizzę. Jem 3 razy w tygodniu minimum. Ale mam swój przepis i sam robię ;)
Jakby ktoś chciał dobry sprawdzony przepis to mogę tutaj podać :)

www.gladkacera.pl