DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

 #376406  autor: Marens
 23 gru 2009, 14:52
Xy pisze:Pieniążki wysłane we wtorek. Na drugie konto dotarły w piątek. Obydwa konta są w mBanku. W tym banku są ponoć przelewy w czasie rzeczywistym?
Chyba za bardzo przyfantazjowałeś :-D
Przelewy mBank - mBank idą w czasie rzeczywistym i proszę tutaj nie wciskać kitu innym.
Zresztą wszędzie wewnętrzne przelewy idą w czasie rzeczywistym.

Jeśli chodzi o przelewy zewnętrzne, najpóźniej dochodzą "następnego dnia roboczego wieczorem". Proponuje zapoznać się z zasadami elixiru. Po 48 godzinach można składać reklamacje, gdyby było coś nie tak.

Jak najbardziej polecam IzzyKonto w mBanku.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2009, 15:53 przez Marens, łącznie zmieniany 1 raz.

 #376413  autor: widex
 23 gru 2009, 15:38
kowcio, za darmo nie. Dostęp do pieniędzy jest dla nich zapłatą. Operacje finansowe to ciekawa część rynku. Na tym można zarobić.

Jestem użytkownikiem mBanku 1,5 roku i polecam. Tym bardziej izzykonto dla niepełnoletnich.

Przelewy do mBanku od razu, a do innych jest ELIXIR. Nie wprowadzać w błąd.

 #380988  autor: express100
 16 sty 2010, 02:25
kwintolp21 pisze:i jednego z rodzicow musi byc twoim przedstawicielem i wspolwlascucielem konta do twouch 18urodzin
Nie musi być ani współwłaścicielem, ani nawet pełnomocnikiem.
kwintolp21 pisze:i Twoj nip
Nie jest potrzebny.
Vieslav pisze:Limit wypłat można spokojnie zwiększyć.
Niestety mBank trzyma w ryzach osoby niepełnoletnie i mogą tylko wypłacić 1000złotych dziennie.
nicram, niestety te konta które podałeś są tylko >18.
b@sho pisze:Polbanku (+ darmowa karta, przelewy, możliwość podpięcia pod kartę konta oszczędzającego, dość sporo możliwości jeśli chodzi o rodzaje rachunków, możliwość pójścia do oddziału; - certyfikaty, mała ilość bankomatów, dziwnie działający system transakcyjny)
- POLBANK nie ma kont dla niepełnoletnich.
bartek93 pisze:Co myślicie o Pekao? Z tego co wiem to także tam mogę założyć sobie konto tylko nie wiem jak wygląda tam obsługa, prowizje itp... Ma ktoś jakieś rozeznanie w tym banku?
Pekao- nie polecam.
Większość informacji udzieliła mi moja kuzynka, która jest kierownikiem pewnego oddziału w "pewnym" dużym banku, ale musi się interesować też ofertami innych banków, 90% informacji pochodzi od niej.
Ja osobiście też polecam mBank, nie wiem tylko czemu ten głupi limit nałożyli, mimo, że prawo do tego ich nie przymusza (prawo to z kolei jedna z moich specjalności :wink: ).
W mBanku możesz też ubezpieczyć kartę za 1,70zł/m-c. Co nie jest obowiązkowe.
bartek93 pisze:Jednak nie odpowiedzieliście na jedno z ważniejszych pytań, a mianowicie jak wygląda sprawa zamknięcia rachunku?
A po co likwidować darmowe konto? Może się np. przydać do przelewów za zakupy na np. Allegro.
Pozdrawiam i życzę szybkiego założenia konta :)

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c