DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

 #460206  autor: agaak
 17 lut 2011, 19:00
Polecam mBank. Mam tam moje pierwsze ekonto. A dlaczego? Mają tyle usług podpiętych iż eKonto pozostanie za 0zł. Od 10 lat mBank nie kasuje za eKonto i kartę Visa Electron Delfin. Z przelewami było różnie, teraz znów za 0zł.
Pasuje mi to, skarbówka, praca, urzędy. Podaję tam ten numer konta, stały taki. mBank popełni samobójstwo jak zlikwiduje 3x0zł.
Natomiast konkurencja, to widzę. Nowy bank, coś na promocji, później opłaty... Popsuł się i Alior, ING, BZWBK. Nie widzę tam sensu, aby mieć konto, zawsze "woła jeść". Nie mam tego problemu w mBank'u.
Natomiast co do wpłat na rachunek, mam w pocztowym samo konto bez karty. U mnie na poczcie jest stanowisko banku pocztowego. Tego samego dnia mam kasę na koncie, jeden przelew i już.
Polecenia zapłaty czy zlecone, nie korzystam. Mam zdefiniowane w mBank'u - zmieniam tytuł faktury, kwotę, kontroluje numer i gotowe. Zajmuję to może 10 minut na miesiąc.

 #460917  autor: Gitarka
 21 lut 2011, 07:37
Ja posiadam tam konto od 2 lat i gorąco polecam :) Nie miałam nigdy zadnych problemów, opłat zadnych nie ma.

 #463643  autor: mariposa
 06 mar 2011, 21:06
potwierdzam, opłat nie ma.

Co do bankomatów, trzeba sprawdzić wcześniej które są bezpłatne :D

aa ale za granicą bankomaty bezpłatne (sprawdzałam w Unii:) )

 #463647  autor: orson_dzi
 06 mar 2011, 21:12
mariposa pisze:trzeba sprawdzić wcześniej które są bezpłatne :D
Ale z tego co zauważyłem, przynajmniej w Białymstoku, to np. w każdej galerii handlowej jest taki bankomat, a galerii teraz wszędzie jak mrówków ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #464892  autor: user_delete19
 13 mar 2011, 11:23
Po ostatnich zmianach w ING bank online (system jest obecnie zupełnie nieczytelny - co za pacan coś takiego wymyślił) zacząłem szukać alternatywy. No i na szczęście trafiłem na post: http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=458998#458998 - oferta getinonline wygląda bardzo obiecująco - zupełnie darmowe konto, nie trzeba się bawić w minimalne kwoty przelewów, etc... a do tego sensownie wygladający system online... będziemy testować, ale na teraz ING raczej pójdzie w odstawkę :D