DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #680  autor: WuWojtas
 02 lut 2005, 21:56
Co sądzicie o takim porównaniu. Ceny na Allegro są bardzo zbliżone. Samsung tyci droższy. Wydaje mi się, że z K700i można więcej wyciągnąć, ale nigdy nie miałem okazji przetestować samsunga. A Wy co myślicie o tych telefonach ???

8) Wojtek 8)

 #681  autor: WitekT
 02 lut 2005, 22:36
Samsung jest fajny wizualnie, niesamowicie logodzwonkowy i polifoniczny. Ale IMHO daleko mu do mozliwości se///...

Tak, zlinczujcie mnie posiadacze Samsungów. :smt079 :smt067

:-D :-D :-D

 #682  autor: Bartosz
 03 lut 2005, 00:03
a tu to ja się z tobą nie zgodzę :twisted:

bo zależy na czym komu zależy

np. nigdy nie spotkałem się aby w samsungu był problem z softem a u pozostałych producentów to praktycznie w każdym fonie

jedna wada samsunga to brak BT

gdyby miał BT to pewnie miałbym go ale ... czekam na D500 - gdyż to chyba z pierwszych samsungów który pojawi się na rynku z BT

ma super wyświetlacz, dzwięki których nie ma żaden inny ale - ale ma też i wady jak każdy telefon

 #683  autor: WitekT
 03 lut 2005, 00:18
Fakt - brak BT to wielka wada. To samo EDGE. Pomijam coś takiego, jak soft alternatywnych producentów do obsługi telefonu, których po prostu brak. Dobrze przynajmniej, że Samsung ostatnimi czasy popracował nad energochłonnością swoich produktów - nie trzeba już do zestawu dołączać drugiej baterii. ;)

 #684  autor: Sirmark
 03 lut 2005, 00:21
Bartosz pisze: bo zależy na czym komu zależy
ostatnio rozmawialem z pewnem Panem z Samsunga na temat ich modeli i funkcjonalnosci. Bo przeciez maja ogromna ilosc modeli niby funkcji sporo, modele kierowane do roznych grup uzytkownikow, ale mi cos nie pasuje...
wiec zapytalem czy jakis model ma te wszsytkie bajeranckie funkcje w sobie.. Odpowiedz" Nie ..
No więc ja dziekuje za takie telefony... zawsze w kadym mi czegoś brakuje..
Zazdroszcze samsungowi tylko jakości wykonania..
Tak sobie mysle ze jakby Ericsson polączyl sie z Samsungiem w
Samsung Ericsson to byly by najlepsze telefony na swiecie.. soft Eryka i obudowa Samsunga.. miodzio... :)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #685  autor: WuWojtas
 03 lut 2005, 07:08
Czyli wniosek prosty - smasung jest tylko dla tych, którzy chcą mieć "ładny" i prosty telefon, a SE dla tych - którzy chcą, aby telefona pracował za nich... :wink:

8) Wojtek 8)

 #690  autor: Dragon
 03 lut 2005, 17:42
Wykonanie Samsunga jest rzeczywiscie na najwyzszym poziomie, ale jesli chodzi o mnie to nie podoba mi sie w tych tel uklad menu, troche nielogiczny jest (szczegolnie ten w E700)

 #77761  autor: Orange
 03 cze 2006, 17:28
ale stary ten post ;[ ze szkoda gadać a swoją droga to E800 jest lpeszy.

Jeszcze raz odkopiesz temat, to dostaniesz warna
Ostatnio zmieniony 03 cze 2006, 17:40 przez Orange, łącznie zmieniany 1 raz.

together we can do more
 #77818  autor: scott948
 03 cze 2006, 20:27
Wg mnie ten Samsung jest lepszy. Moja znajoma go ma i spisuje jej sie znakomicie. Robi si\wietne zdjecia, ma fajna polifonie. k750i ma troszke dziwna obudowe. Osobiscie wybralbym Samsunga SGH- E800.

 #78040  autor: Vin
 04 cze 2006, 22:02
Scott948:
Obrazek