DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #1129191  autor: KC-KARLOS
 12 mar 2022, 17:42
Zgadza się, ale tylko wtedy gdy poprzedni pakiet wygaśnie, na jednym numerze przypadkiem się zsumował z poprzednim, cóż... Cuda :D

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1129199  autor: DEVI_UI
 13 mar 2022, 02:04
Dokładnie, jednak sam T-Mobile przyznaję się, że pakiet można aktywować co 7 dni. Ciekaw jestem tylko ile to potrwa, bo oczywiście najbardziej korzystamy na tym my obeznani w temacie użytkownicy. Jak na mój gust Ukrainiec który zakupił starter T-M raczej nie ma pojęcia o takich profitach, być może od tego są ostatnie wpisy T-M na FB czy TT, gdzie dosłownie jest tego lawina. Czy to dobry pomysł ? Nie wiadomo i tak nie trafią do wszystkich, starsze osoby raczej nie mają o tym pojęcia.
Obrazek
Po wstępnych testach nie widać żadnych lejków i innych haczyków. To jak najbardziej na plus.
 #1129449  autor: kazik20
 19 mar 2022, 18:29
Jechaliście po mnie, że januszuję pakietami UKR 10GB w Orange a to właśnie pomarańczowi właśnie mnie okradli z resztek zaskórniaków po wyczerpaniu się tego pakietu. Całe Orange. Przynajmniej takie pocieszenie, że będe już miał zaliczoną te płatną aktywność za której brak mają "karać"
 #1129452  autor: R.Mandano
 19 mar 2022, 18:40
Ja po tobie nie jechałem, bo skoro Orange dał każdemu ...
:lol:

Poza tym, nie wiem, jak te śmieszne 10 GB (ważne tylko 30 dni) może pomóc komuś, kto musiał uciekać z domu na przełomie lutego/marca.
Jakby chcieli pomóc, to mogliby dać pełny NL ważny rok + darmowe rozmowy na Ukrainę. A potem zwrócić się do UE o częściowy zwrot kosztów.
Operatorzy (nie tylko Orange) po prostu się ośmieszają takimi akcjami, jak te 10 GB na 30 dni.
:? :?
 #1129461  autor: asdaf
 19 mar 2022, 19:20
Tak jak kiedyś napisałem te 10 GB to działanie PR operatorów. Ale to nie powód aby ordynarnie je wykorzystywać. Ja mam nadzieję ( wiem, że może naiwnie) że te 10 GB pomoże jakiejś kobiecie skontaktować się z mężem, rodziną pozostałą w Ukrainie. Albo i niech te 10 GB wykorzystają " na zabawę" dzieci uchodźców.
@Kazik to kara za pazerność :) Żartuję. Serio, Orange nie dało lejka na koniec pakietu? To brzydko. :( Ciekawe jak inni operatorzy?
 #1129465  autor: babciagienia1p
 19 mar 2022, 20:10
@asdaf
1) Oczywiście, że PR. W dodatku korzystający z pakietów nieuchodźcy społecznie pomagają operatorom w podrasowaniu wyników. Wkrótce pojawią się niusy ile pakietów uruchomił operator. Jak myślisz, dlaczego T-Mobile pozwala na wielokrotne aktywowanie pakietu? Jest w tym trochę hipokryzji, podobnie jak w niedokładnym blokowaniu rosyjskiego systemu bankowego. Przecież Rosja musi wypłacać odsetki od obligacji, których właścicielami są w ponad połowie amerykańskie i zachodnioeuropejskie banki. Ostatnia wypłata była 17 marca, następna 4 kwietnia.

2) Inni operatorzy, w większości, też nie dali lejka (regulaminy mówią o opłacie zgodnej z cennikiem taryfy). Uciekinierzy mogą być nieprzyjemnie zaskoczeni po wykorzystaniu lub po upływie terminu pakietu.
 #1129582  autor: babciagienia1p
 22 mar 2022, 15:04
T-Mobile na kartę.
Pojawił się pakiet 100 GB na 14 dni w taryfie Go!. Warunkiem uruchomienia jest skorzystanie z unikalnego kodu z kuponu. W ten sposób pakiet może być ograniczony do Ukraińców. O lejku ani słowa, ale w Go! internet z pakietów, po prostu, przestaje działać, więc nie powinno być nieprzyjemnych niespodzianek.
https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docu ... 001196.pdf

Jednocześnie po włączeniu, dzisiaj - 22 marca 2022 - pakietu 10 GB dla Ukrainy, w taryfie Frii, aplikacja pokazuje, że pakiet "wygasa za 8 dni". Do tej pory pakiet był ważny 7 dni. Ostatniego dnia ważności był komunikat "wygasa za 0 dni". Może modyfikacja apki i ostatniego dnia będzie komunikat "wygasa za 1 dzień", a może zmiana zasad w pakiecie dla Ukrainy...
Ostatnio zmieniony 22 mar 2022, 15:32 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1129583  autor: R.Mandano
 22 mar 2022, 15:26
asdaf pisze:
19 mar 2022, 19:20
Ja mam nadzieję ( wiem, że może naiwnie) że te 10 GB pomoże jakiejś kobiecie skontaktować się z mężem, rodziną pozostałą w Ukrainie. Albo i niech te 10 GB wykorzystają " na zabawę" dzieci uchodźców ...
Bądźmy poważni - jeśli chcieliby pomóc, to tylko pełny NL z opcją na ukraińskich operatorów, a nie jakieś protezy w stylu 10 GB, w dodatku na spowolnionym do granic absurdu necie.

No ale pijarowcy wolą tani lans i tanią pseudopomoc. Te 10 GB na 30 dni to dosłownie groszowy koszt dla operatora ...
:evil:
 #1129587  autor: babciagienia1p
 22 mar 2022, 19:14
@7xx654465
Dlaczego przekombinowany?
Reguły wychodzą naprzeciw oczekiwaniom troszczących się o czystość zasad. O ile nie będzie nadużyć na etapie dystrybucji kuponów, pakiety trafią do Ukraińców. Kupony nie powinny też pojawić się w drugim obiegu, bo żyjemy w czasach kiedy realna cena 100 GB na 30 dni to 5,- zł.
7xx654465 pisze:
27 lut 2022, 10:50
Pakiety powinny być do włączenia tylko dla nr, zarejestrowanych przez obywateli Ukrainy.

Czasami uciekinierzy korzystają z numerów zarejestrowanych na Polaków.
 #1129860  autor: babciagienia1p
 30 mar 2022, 18:26
T-Mobile przedłuża pakiety dla Ukrainy do końca kwietnia 2022.
https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/informacje-prasowe
Nie ma ani słowa o pakiecie 10 GB co 7 dni w taryfie Frii, ale po ostatnim przedłużeniu funkcjonował on w aplikacji, mimo braku regulaminu na oficjalnej stronie.
https://www.t-mobile.pl/c/pakiety-dla-ukrainy
  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8