DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #797608  autor: Husar901
 21 kwie 2015, 19:10
Witam, wziąłem telefon na abonabent w UK z sieci O2 kontrakt na 2 lata. Już płacę za telefon 5 miesięcy i nagle dostałem oferte pracy w Niemczech za lepsze pieniądze i teraz nie wiem co zrobić bo juz bardzo duzo pieniędzy wydałem i prawde mówiąc nie mam pieniędzy aby albo zerwać kontrakt albo wykupić telefon co na to samo wyjdzie. Na telefonie jest Sim-Lock. Czy jezeli zamkne konto bankowe nie zaplace za telefon i wyjade z Wielkiej Brytani będe miał jakieś problemy tzn. problemy z policja czy coś podobnego? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 #797764  autor: pakierhakierxd
 22 kwie 2015, 09:22
Mysle ze bedziesz miec problemy,operator to nie instytucja charatetywna.

Pozdrawiam :)
 #797766  autor: wlkp
 22 kwie 2015, 09:30
Trzeba było myśleć przed podpisaniem umowy jak nie byłeś pewien że zabawisz dłużej tam . Z drugiej strony pracujesz na wyspach i nie masz kasy,to po co tam pojechałeś,trzeba było siedzieć w Polsce .Śmierdzi mi to kombinatorstwem i tak jak kolega wyżej napisał myślę że operator tak łatwo nie odpuści i za jakiś czas możesz mieć problemy i sporo kasy do zapłacenia .