DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1170496  autor: ffxxn
 30 kwie 2024, 12:31
Witajcie, szukam jakiejs oferty najlepiej na karte, ewentualnie abonament ale koniecznie z umową na czas nieokreślony.
Potrzebuje sporo internetu(conajmniej 40GB), No limit sms i rozmowy. VoLTE. 5G.
Najlepiej zeby tez byl pakiet w roamingu Unii Europejskiej, ale nie musi byc. Cena jaka mnie interesuje to max.35zł.
Jesli chodzi o zasięg to najlepiej u mnie w okolicach dziala kolejnosciowo: Play, T-Mobile/Orange, Plus., ale u kazdego jest zasieg :D
Niewiem czy to wazne ale Karta bedzie uzytkowana w urzadzeniu od Apple. :smt006
 #1170549  autor: Cage
 30 kwie 2024, 21:14
Bardzo dobra oferta jak dla Ciebie jest w Orange na kartę za 35zł miesięcznie.
Rozmowy, SMS-y i MMS-y nielimitowane i do tego bardzo dużo internetu 5400 GB ekstra przez rok, dodatkowo bonus 200 GB na start.
https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

Motorola T205 -> Nokia 3210 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230i -> Nokia 5230 -> Nokia 6230i -> Nokia 5310 XM-> Nokia 6303i Classic
 #1170728  autor: Vieslav
 03 maja 2024, 08:15
Sprawdź nju mobile. Za 29 zł miesięcznie masz rozmowy, smsy, mmsy bez limitu i 60 GB na początek. Po 6 miesiącach pakiet zwiększa się do 120 GB, po roku do 150 GB, a po 2 latach do 180 GB. Przy przenoszeniu numeru 3 pierwsze miesiące są gratis. Identyczna oferta jest w nju subskrypcji.
Jest to submarka Orange, więc zasięg sieci Orange. 5G super działa, żadnych problemów z VoLTE, VoWiFi na wspieranych telefonach.
 #1170758  autor: ffxxn
 03 maja 2024, 16:36
Wracam z odpowiedzią, nie dopisalem bo teraz testuje predkosci 4 sieci i jednak orange niestety odpada. Mam 2 tel z 2 kartami. Zrobilem sobie w excel zestawienie w skali od 1-5 dzialanie sieci w danych lokalizacjach i najlepiej wyszedl kolejnosciowo Play, T-Mobile, Plus, Orange.
 #1170772  autor: Vieslav
 04 maja 2024, 08:53
W takim razie zostaje Mobile Vikings. Subskrypcja z pakietem 60 GB za 35 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc połowę taniej). Reszta oczywiście bez limitu. Niewykorzystane GB kumulują się - niestety nie wiem jak długo. Zasięg Play.
 #1170784  autor: ffxxn
 04 maja 2024, 10:59
Vieslav pisze:
04 maja 2024, 08:53
W takim razie zostaje Mobile Vikings. Subskrypcja z pakietem 60 GB za 35 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc połowę taniej). Reszta oczywiście bez limitu. Niewykorzystane GB kumulują się - niestety nie wiem jak długo. Zasięg Play.
Dzięki, wydaje mi sie ze to bedzie sensowna opcja, wyczytalem na stronie ze sie kumuluja do 931GB wiec luz 😎